Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник порт, до чого сниться порт уві сні

Побачити порт уві сні часто віщує захоплюючу поїздку, вигідну пропозицію, нову інформацію, жвавий хід справ. Але іноді бачення обіцяє ускладнення, перешкоди починанням, клопоти, прикрощі. Наш сонник допоможе прояснити, до чого він сниться.

Готуйтеся долати складнощі

Приснилося бачення є символом емоційної безпеки. Сновидець шукає притулок від навалилися проблем. Але слід пам’ятати: неприємності самі не зникнуть, доведеться їх вирішувати. Треба відпочити і з новими силами взятися за них.

Бачити якісь неприємності в порту уві сні означає: вас чекають складності. Наприклад, побачений шторм обіцяє загрозу вашому підприємству через надмірної емоційності.

Зіткнення інтересів, зміна обставин

До чого сниться зіткнення там судів? Сонник попереджає: наяву можливо зіткнення інтересів сплячого і його конкурентів.

Великий порт уві сні і безліч судів, що стоять біля причалу, віщують: дуже скоро зміняться обставини. Це змусить вас відкласти поїздку.

Отримайте вигідну пропозицію, зможете відпочити

Наснилося бачити там пароплав? Незабаром поїдете додому або туди, де вам найбільш спокійно.

Довелось виявитися на його території? Наяву сновидцу дуже скоро зроблять пропозицію про працевлаштування за кордоном.

Побачити порт з висоти пташиного польоту або з боку віщує: незабаром дізнаєтеся хороші новини.

Відвідали портове місто? Сонник підказує: вам дуже скоро випаде можливість відпочити від домочадців далеко від сім’ї.

Пожвавлення ходу справ, цікаву подорож

Жили там уві сні? Зайнявся нової діяльністю, відкриєте для себе безліч цікавих речей.

До чого сниться великий жвавий морський або річковий порт? Це уособлення активності. У справах незабаром намітиться пожвавлення.

Бачити великий морський порт з кранами, складами, що стоять біля причалу кораблями, киплячій життям, означає, по сонником: попереду користь, радість, цікава поїздка.

Приснився привабливий порт часто обіцяє відмінний хід справ. Ймовірно, вам запропонують взаємовигідне співробітництво.

Що робили там?

Тлумачення сну враховує, що довелося робити:

 • Зустрічати когось — отримаєте звістки з далеких країн;
 • Проводжати — затримка в справах;
 • Прогулюватися там — широкі життєві перспективи;
 • Працювати — турботи, клопоти, прикрощі.
 • Сонник Міллера: намічається подорож

  До чого сниться перебувати в порту? Наяву у сновидіння з’явиться можливість відправитися в подорож. Але знайдеться недоброзичливець, який постарається перешкодити йому.

  Мають бути затримки і труднощі

  Довго чекали відправлення корабля уві сні? Згідно сонником, підприємство несподівано зупиниться. Не варто панікувати — займіться чимось іншим або продумайте новий проект.

  Барвисте сновидіння, ніби ви сідаєте там на корабель, вказує на бажання серйозно змінити своє життя або позбутися обридлих відносин.

  Наснилося перебувати одному на території порту? Мають бути якісь труднощі. Сплячий зможе з ними впоратися без сторонньої допомоги, якщо збере докупи всі сили і рішучість боротися.

  Сонник порт, до чого сниться порт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: