Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поросята, до чого сниться поросята уві сні

Коли уві сні фігурують поросята, тлумачення можуть здатися суперечливими. З одного боку, сонник бере до уваги символ майбутнього достатку у вигляді вгодованих дорослих свиней, оптимізм і веселу вдачу. З іншого боку, цей образ уособлює носіїв далеко не кращих людських якостей, з якими, ймовірно, доведеться мати справу. До чого сниться свиня, допоможе зрозуміти різносторонній підхід.

Згідно традиційно сформованим у нас стереотипам, свині символізують крайню ступінь неохайності, невігластва, безцеремонності, жадібності. У ряді деяких культур помічена зовсім інша особливість цих тварин: живучи в грязі, харчуючись, чим попало, вони незбагненним чином примудряються залишатися чистими, що свідчить про їх шляхетність. Ставлення сплячого до свиней грає свою роль.

Що означає порося уві сні, можна здогадатися по його зовнішньому вигляду. Вгодований і життєрадісний віщує успіх і зростання добробуту сновидіння. Неблагополучний і брудний навіть по свинською стандартам обіцяє суцільні збитки і неприємності.

Якщо довелося побачити уві сні поросят, будьте готові до злетами і падінь. Блискуча перемога дістанеться нелегкій ціною. Дружба, родинні та інші відносини, якими ви дорожите, зажадає жертв, які виявляться цілком виправданими.

Особливі прикмети і дії

Роз’яснюючи, до чого сняться мертві поросята, сонник пропонує кілька тлумачень. Якщо діяльність сплячого безпосередньо пов’язана зі свинарством, побачене уві сні попереджає про високу ймовірність збитків і закликає приділити підвищену увагу бізнесу. В інших випадках приснився символ означає перемогу над тими, хто має намір вступати з вами по-свинськи.

Якщо уві сні фігурує порося живий і неушкоджений, до того ж з радістю приймає турботу сновидіння, сонник обіцяє всілякі розваги. Не пропустіть свій шанс пофліртувати, повеселитися — одним словом, добре провести час.

Тлумачачи,, до чого сниться чорний порося, сонник Велеса стверджує, що буде біда. Однак, в наші дні можна зробити поправку на той факт, що на момент складання тлумачення чорні свині вкрай рідко зустрічалися на подвір’ях, їх поява була схожа на мутації і вселяло забобонний страх. Сьогодні, коли чорне забарвлення вже не є чимось з ряду геть, згладжується і зловісний сенс сновидіння.

Щоб зрозуміти,, до чого сниться білий порося, згадайте ще одну особливість свині: здатність залишатися чистою, мешкаючи серед нечистот. Побачене уві сні — добрий знак: задумане вдасться здійснити попри всі перешкоди.

Все, до чого сняться рожеві поросята, принесе сновидцу удачу і радість. Будь-які починання будуть вдалими, саме зараз можуть виповнитися давні бажання.

Якщо наснилася свиня з поросятами, сновидіння очікує будинок повна чаша і сімейне благополуччя. У вас навіть з’явиться можливість надати допомогу комусь із родичів або близьких друзів, яка буде вельми до речі.

Коли доводиться ловити поросят уві сні, наяву не поспішайте ділитися своїми секретами. Зайві товариськість і довірливість можуть зіграти з вами злий жарт: припинити потік пліток виявиться так само непросто, як переловити порозбігалися хто куди свинок.

До чого сниться, як порося кусає, вважайте нагадуванням про те, наскільки небезпечно недооцінювати противника. Незначний на вигляд суперник може таїти в собі силу-силенну агресії, нахабства і вседозволеності, — попереджає сонник.

Коли трапляється різати порося уві сні, сонник віщує далеку подорож з усіма наслідками, що випливають: яскравими враженнями, новими знайомствами. Правда, є один нюанс: це задоволення сильно вдарить по гаманцю.

Тлумачачи,, до чого сниться мити порося, слід виходити з того, що це дуже невдячна справа як наяву, так і уві сні. Сонник вважає, що розставання з кимось із вашого оточення принесе більше користі, ніж спілкування з цією персоною.

Якщо довелося годувати поросят уві сні, сновидіння відображає вашу звичку піклуватися про майбутнє. Сонник каже, що ви вмієте розпоряджатися фінансами і продумувати інвестування на кілька кроків вперед.

Що говорить сонник Міллера

Виходячи з того, як виглядає приснився порося, сонник Міллера пропонує своє трактування. Задоволений і симпатичний віщує достаток і умиротворення, худий і недоглянутий загрожує обернутися втратами.

Сонник пропонує і кілька метафоричне тлумачення сну: порося часто уособлює людини, не дуже обтяженого моральними принципами і правилами етикету. Цілком можливо, що вам доведеться зіткнутися з неохайністю в будь-якому з її проявів.

Того, кому довелося бачити вві сні я багато поросят, незабаром накриє вир подій. Білі і чорні смуги будуть змінювати один одного на манер американських гірок. Знайдеться чимало причин для занепокоєнь і подиву.

Сонник поросята, до чого сниться поросята уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: