Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поріг, до чого сниться поріг уві сні

Поріг уві сні є своєрідною межею, яка відділяє сновидіння від важливого кроку. Виходячи з цього, то,, до чого сниться стояти на ньому, говорить про сумніви, які відчуває спляча персона. Сидіти на ганку, віщає сонником про небезпідставно недовіру.

Тлумачення сну по Міллеру

Психолог упевнений: приснився поріг власного будинку уособлює закономірні перепони, що виникли на шляху здійснення надуманих планів. Міллер у своєму сонник радить проявити наполегливість, щоб реалізувати власні наміри.

Діловим людям, яким довелося виявити в цьому місці морожену рибу, Міллер рекомендує тверезо оцінити здібності своїх старих конкурентів.

Проявіть наполегливість!

Якщо вам довелося бачити себе на порозі, не наважується зайти в квартиру, означає: в майбутньому буде потрібно проявити рішучість і сильний характер.

Медея впевнена, то,, до чого сниться сидіти на ганку, сповіщає про необхідність прийняти серйозне і зважене рішення. Побачити себе входять у взуттєвий магазин уві сні, говорить про появу вигідною можливості отруїтися подорож або зробити ділову поїздку.

Остерігайтеся ворогів!

Сонник Езопа, пояснює,, до чого сниться поріг, можливими запинками. Наснилося, що спотикаєтеся і падаєте через нього, застерігає про підступність уявних друзів, які докладають величезних зусиль відвернути від вас удачу.

Бачити якусь річ, що лежить під порогом вашого будинку, сповіщає про штучно створених недоброзичливцями перешкодах. Якщо це була розстебнута шпилька, значить, наяву, на вас виявляється магічний вплив.

Підмітати землю з-під нього, говорить про здібностях недругів, вхожих в будинок, сильно нашкодити комусь з домочадців. Постарайтеся якомога раніше виявити кованого недоброзичливця.

Приготуйтеся до труднощів!

Тим, кому довелося старанно мити уві сні поріг, Сімейний сонник радить дбайливо ставитися до фінансів. Попереду очікуються матеріальну скруту, які змусять вас економити на найнеобхіднішому.

Нескладно здогадатися, як пояснює сонник,, до чого сниться помсти сміття через дверний проріз. Наснилося картина відображає витік особистої інформації, яка може заплямувати репутацію когось із членів сім’ї сновидіння.

Настала тиха пора!

Незважаючи на незвичайний сюжет сновидіння, в якому довелося спати на порозі, сонник Мандрівника зумовлює спокій і стабільність в сім’ї сплячої персони.

Стояти в дверному проході свого нового будинку, сповіщає успіх і процвітання сімейства.

Чекайте гостей!

Наснилося, що хтось стоїть на порозі квартири — чекайте приїзду гостей. Бабуся, яка стукає у двері уві сні, ототожнюється з отриманням слушної поради. Дівчатам, подібний образ обіцяє знайомство з впливовою персоною.

Мити поріг і стелити килимок в дверному отворі, віщає про приїзд довгоочікуваних гостей. Аналогічне тлумачення сну має сюжет, в якому довелось спостерігати чуже взуття на ганку.

Бачити себе стоять або виходять уві сні з продуктового магазину з величезним оберемком продуктів, обіцяє Новітнім сонником велике і веселе застілля.

Подробиці: що знаходиться

Загальний сонник, пояснюючи приснився образ, радить звертати увагу на предмети, які уві сні знаходилися в межах порогу:

 • Морожена риба — обіцяє відновлення старих проблем, поява забутих ворогів;
 • Бруд — попереджає про підступні задуми заздрісних наклепників;
 • Вода перед входом — до зустрічі з людиною, яка зможе перевернути ваше життя;
 • Гроші — говорить про перспективний і прибутковій справі.
 • Буде важко!

  Стояти на березі річки і дивитися уві сні на бурхливі водяні пороги, означає, що ви намагаєтеся зважити власні сили. Ймовірно, вам запропонують цікавий, але важкий проект — припускає сонник.

  Що очікується в любові?

  Сонник Закоханих тлумачить,, до чого сниться дівчині, обніматися на порозі з коханим чоловіком, пов’язуючи побачене з сумнівами сплячої красуні в щирих намірах обранця. Іноді, такий сюжет зумовлює швидку розлуку закоханих.

  Сонник поріг, до чого сниться поріг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: