Сонник порізати руку, до чого сниться порізати руку уві сні

До чого сниться порізати руку? Такий сюжет уві сні попереджає про ускладнення на роботі, сварки, конфлікти, матеріальні труднощі. Залежно від інших подробиць бачення сонник дає тлумачення приснилося ситуації.

Неприємності в справах

До чого сниться глибоко порізати руку? Сонник повідомляє: це поганий знак. Треба бути більш обачним у своїх прагненнях, бажаннях, тому що великий ризик неприємностей. Починання, на яке покладалися великі надії, може потерпіти крах або зажадає невиправданих витрат.

Глибоко порізатися уві сні віщує збитки. Можливо, хтось із конкурентів досягне успіху раніше сновидіння і почне йому шкодити, завадить отримати запланований великий прибуток.

Обережніше поводьтеся з оточуючими

Наснилося, ніби поранили праву руку? Сонник попереджає: у вас виникне серйозна сварка з хорошим другом. Постарайтеся швидше помиритися.

Порізали праву? Можливі матеріальну скруту, які доведеться вирішувати за допомогою друзів або близьких.

Приснився невеликий поріз на пальці сонник трактує як попередження: надмірна активність сплячого може сприйматися оточуючими як агресія. Слід бути більш м’яким.

Можливі фінансові труднощі

Бачити поріз, з якого випливає багато крові уві сні, обіцяє незабаром фінансові складності. Тому краще утриматися від укладення якихось угод, а також не брати в борг.

Поріз з кров’ю — несприятливий знак. Це означає: той, хто лежить незабаром захворіє.

Значення за сонником Міллера

До чого сниться порізати руку і бачити рану з кров’ю? Серед близьких належить тимчасове відчуження або одного несправедливо засудить сновидец.

Ви зможете подолати труднощі

Наснилося поранитися з кров’ю, яку все ж таки вдалося зупинити? Завдяки власному наполегливій праці вдасться подолати виниклі проблеми і поліпшити своє життя в усіх напрямках.

Порізати руку уві сні і мити її — наяву чекають неприємні, скрутні клопоти, турботи, які все ж таки вдасться завершити.

Складнощі на роботі, втрати

Поранити пальці означає: треба буде щось втратити, і ця втрата виведе вас з рівноваги. Також пошкодити пальці — попередження про проблеми, ускладненнях на роботі.

Бачили уві сні брата з раною на руці? Наяву чекайте неприємностей з власної помилки. Постарайтеся приймати більш зважені рішення.

Конфлікти будинку, перешкоди в справах

До чого сниться порізати руку ножем? Сонник вказує: близькі сновидіння постараються приборкати його характер, але це спровокує лише сварки, серйозні конфлікти.

Рана, отримана ножем, віщує: наяву якісь обставини складуться дуже заплутано, тому в справах ви зіткнетеся з великими труднощами.

Як порізалися?

Тлумачення сну враховує, яким чином ви поранилися:

 • Ножем — через плітки можливі непорозуміння з друзями;
 • Лезом — належить хвороба;
 • Склом — на роботі можуть з’ясуватися неприємні деталі;
 • Осколком — сварка з одним.
 • Також порізати руку склом уві сні означає: сновидец може стати жертвою наклепу злостивців.

  Якщо лезом пошкоджені вени — сонник вказує на самообман, самоприниження. Не слід «є себе поїдом», навіть якщо потрапили в неприємності з власної вини. Треба шукати вихід зі складного становища, а не мучити себе постійним розбором своїх недосконалостей.

  Сонник порізати руку, до чого сниться порізати руку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: