Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поріз, до чого сниться поріз уві сні

Поріз уві сні часто сонник називає знаком, що закликає людину проявити обережність, стриманість в своїх прагненнях, бажаннях. Символ віщує розлуку, розчарування. Витлумачити,, до чого сниться подібний знак, допоможуть приснилися подробиці: яку частину тіла порізали в баченні, наскільки сильно, ніж зробили ранку.

Загальне значення бачення

Поріз уві сні попереджає про сварку з близьким другом з його вини, причому сновидец буде дуже переживати через даній ситуації.

Якщо поріз уві сні незначний — втратите довіру коханого. Глибока, звідки йде кров — втрати виявляться дуже серйозними. Але не варто занадто близько до серця сприймати їх, адже в житті ми часто щось втрачаємо, але і знаходимо щось хороше теж нерідко.

До чого сниться поріз гострим ножем? Сонник підказує: наяву сплячий буде залежати від поганого людини.

Наснилося, ніби з порізу на тілі, на руках або на нозі йшла кров і її не можна було зупинити? Позбудетеся чогось дуже цінного.

Чим порізалися?

Бачити уві сні поріз склом — сонник вказує: про вас з’являться брудні чутки, від яких ви постраждаєте. Перегляньте свою поведінку, щоб по можливості їх запобігти: уникайте негожих вчинків, сварок зі знайомими, колегами.

До чого сниться порізати палець ножем? Бачення означає плітки, чутки наяву, через які виникнуть непорозуміння з давніми хорошими друзями. Невелика ранка уві сні трактується сонником символічно: надмірну активність сплячого наяву навколишні можуть сприйняти як агресію щодо себе. Слід бути трохи м’якше, згладжувати таке враження.

Приснився поріз обіцяє сімейний конфлікт. Однак якщо з пальця кров не тече — його вдасться уникнути, але з’являться проблеми на роботі.

Порізатися лезом уві сні — сонник стверджує: планована угода виявиться невдалою. Тому, якою б привабливою вона не здавалася — краще від неї відмовитися.

Де знаходиться ранка?

До чого сниться порізати руки? Між сновидцем і його кращим другом виникне непорозуміння, яке призведе до сварки. Бажано швидше помиритися, щоб запобігти поглибленню конфлікту, виникнення серйозних образ.

Якщо приснився поріз на нозі, це означає: довгоочікувана поїздка не відбудеться, причому, її можуть скасувати в останній момент.

До чого сниться поріз на тілі, особливо на животі, з якого йде кров? Сонник пояснює: це означає втрату життєвих сил. Постарайтеся знизити гостроту сприйняття навалилися проблем — такі переживання шкодять вашому самопочуттю. Навчіться відволікатися, зайнявшись чимось іншим. Дуже часто монотонна робота (в’язання, вишивання, ліплення, випилювання) допомагає переключити свої думки.

Поріз на обличчі — сплячого доведеться пережити кілька стресових ситуацій, можливі також ганьба, приниження. На долоні — обіцяє невдачі, збиток, шкоду від сторонніх. На спині — до зради близького друга.

Приснився глибокий поріз на животі уві сні вказує: життю, здоров’ю сновидіння щось реально загрожує. Треба бути обережніше, уникати непотрібного ризику.

Бізнес, матеріальне становище

До чого сняться різані ранки на руках? За сонником, вони обіцяють збитки наяву. Досить імовірно, якийсь ваш конкурент досягне успіху раніше. Він постарається нашкодити вам, порушити плани, перешкодити отримати великий прибуток.

Поріз на долоні — бачення віщує: сновидец може наробить боргів, сподіваючись, що повертати їх не доведеться. Однак такий сюжет уві сні вказує: платити все ж треба. Якщо іншого виходу немає, займіть не надто велику суму і відразу плануйте, яким чином її віддавати.

Сновидіння про когось

Приснився такий сюжет про іншу людину? Сонник стверджує: рана на тілі, на руках знайомого обіцяє вам стати утішником своїх сваряться друзів. Робіть це якомога делікатніше, уникаючи підтверджувати кожному приятелю несправедливість його опонента. Інакше можете виявитися зайвим після їх примирення.

Коли ж випадково уві сні ви порізали іншу людину — ножем або чимось гострим — згідно сонником, ваша необережність, надмірна довірливість можуть принести проблеми близьким. Постарайтеся менше приділяти уваги всяких дрібниць, адже внаслідок цього втрачаєте з поля зору головне. Це стає причиною багатьох помилок, здатних нашкодити вам, а також вашим близьким.

Сонник поріз, до чого сниться поріз уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: