Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник папуга, до чого сниться папуга уві сні

Папуга асоціюється у нас з постійною балачкою. Що ж означає побачена уві сні пташка? Кожен сонник пояснює даний символ по-своєму. Щоб точніше дізнатися,, до чого сниться це перната, необхідно вивчити всі варіанти тлумачення.

Папуга кричить і каже

Сучасний сонник вважає, що прівідевшіеся в нічних мареннях крикливий папуга сигналізує, що друзі і колеги не проти попліткувати про вас за спиною.

Якщо уві сні ви хочете навчити папугу говорити, то наяву не уникнути проблем в особистому житті. Швидше за все, причиною сварок з коханою людиною стануть злі язики, що розносять необгрунтовані плітки.

Сонник Міллера вважає, що примарилося папуга, який базікає і співає, обіцяє порожні святкування, численні розмови.

Мовчить, спить

Якщо приснилося, що мовчить, це свідчить про тиху спокійного життя, яка позбавлена ​​будь-якого роду яскравих емоцій і фарб.

Якщо уві сні житель теплих країн спить, то це стане запорукою початку нового етапу відносин у вашій родині. Гармонія і спокій пануватимуть в будинку.

Сонник Гришиной стверджує, що папуга є у видіннях тієї ночі як символ майбутньої спокійного й щасливого життя.

Зовнішній вигляд

Якщо сниться яскравий, різнокольоровий папуга, це говорить про те, що в житті ви досить вразлива людина, люблячий помріяти і політати в хмарах. Нікому не буде коштувати особливих зусиль ввести вас в оману. Розглянувши уві сні доглянутого і різнобарвного пернатого, варто задуматися, і внести корективи в свій характер і відносини з оточуючими.

Універсальний сонник вважає папуги білого кольору символом удачі і успіху. Досягти мети допоможе правильно поставлена ​​мова і вміння спілкуватися з людьми.

Приснився чорний птах стане передвісником проблем, хвороби і, можливо, смерті.

Знаходиться в клітці

Примарилося уві сні птах в клітці попереджає про те, що ви стали заручником зовнішніх обставин, які диктують правила поведінки.

Опис,, до чого сниться заморська пташка, дає Гришина. Сонник Гришиной передбачає, що папуга, що знаходиться в клітці, стане символом бажання повернути втрачену довіру компаньйона. Якщо він виглядав нещасним, то це застереження. Постарайтеся не постраждати від людської дурості.

Сонник Шеремінской стверджує, що ви можете бути впевнені в тому, що обеззброїте противника до того, як він зможе перемогти, якщо побачили в нічних мареннях замкненого в клітці папугу.

Якщо приснилося, що він випурхнув зі своєї в’язниці, то може загрожувати серйозна небезпека від людини, що вийшов з місць позбавлення волі.

Ціла зграя замкнених в приміщенні птахів обіцяє вам вигідне становище речей в реальності.

Різні тлумачення

Сонник Мандрівника передбачає, що подарований дівчині папуга, є знаком розкриття її істинного характеру перед коханим. Якщо птах уві сні була мертва, то в реальності варто побоюватися злих пліток.

Пояснення,, до чого сниться папуга, є і у Езопа. Побачили уві сні подібне? Бійтеся появи в реальності злобного, загрозливого честі і матеріальним становищем, людини.

Медея впевнена, що такий сюжет принесе з собою порожні плітки і безглузду балаканину. Сонник радить тримати язик за зубами.

Побачити уві сні, як він махає крилами в польоті — до отримання звісток здалеку. Якщо він був пов’язаний і не міг навіть поворухнутися, то навколо вашої персони будуть «ходити» брехливі плітки.

Якщо дівчині сниться, що у неї вдома живе пернатий, то її коханий вирішить, що у неї поганий характер. Приснилося мертве тільце пророкує втрату друзів.

Азар пророкує сновидцу візит гостей. Причому гість буде досить активним і балакучим.

Тлумач XXI століття дає дуже оптимістичне тлумачення. Це джерело вважає, що приснився папуга несе з собою щастя і радість.

Сонник папуга, до чого сниться папуга уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: