Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник папуга в клітці, до чого сниться папуга в клітці уві сні

До чого сниться папуга в клітці? Уві сні це красномовне відображення дурниці, поверхні і легковажності. Сонник закликає ретельно продумати власні дії та переглянути плани. Більш детальну трактування дадуть деталі.

Чи не базікайте!

До чого взагалі сниться папуга в клітці? Він закликає менше базікати і краще зберігати особисті таємниці.

Одночасно птиці знаменують ворога, якого ви зумієте буквально обвести «навколо пальця».

Уві сні з’явилися заморські птиці? Сонник підозрює, що вам належить заслужити довіру впливової людини, втрачений через дріб’язкової дурниці.

Будьте обережні!

До чого сниться хвилястий папуга в клітці? Бачення закликає зосередитися на справах і відносинах. Крім того ви ризикуєте постраждати через людської поголоски і необдуманих вчинків оточуючих.

Приснився хвилястий папужка? Таємний роман скоро стане надбанням гласності. Сонник також вважає, що у вас є подруга, яка у всьому намагається вам наслідувати.

Готуйтеся!

Різнобарвні папужки уві сні знаменують жіночі таємниці. Якщо вони пурхають в клітці або чистять пір’ячко, то гряде дуже важлива зустріч, від якої залежить подальший стан справ і навіть долі.

Білі птахи можуть привидітися до веселого розіграшу, тоді як різнокольорові символізують дружню підтримку.

Пророцтво Міллера

До чого сниться папуга в клітці за сонником Міллера? Цей снотолкователь впевнений, що настають порожні турботи і відпочинок в компанії балакучих людей.

Детальна розшифровка

Далі сонник радить робити тлумачення сну, враховуючи особливості того, як папужки поводилися.

 • Мовчать — спокійний період.
 • Голосно кричать — небезпека, грабіж.
 • Весело щебечуть — до життєрадісних візитерам.
 • Повторюють за вами — надаєте непотрібну допомогу.
 • Б’ються — плітки, жіноча сварка.
 • Вчити говорити — неприємності на любовному фронті.
 • Якщо уві сні вам довелося годувати пернатих, то в будинку будуть суперечки і дрібні розбіжності. Купувати пташок — до збільшення добробуту. Якщо ж приснився мертвий папуга в клітці, то наяву вас чекають значні втрати.

  Не судіть!

  До чого сниться відразу багато пернатих в загорожі? В реалі ви вдало виділяєтеся на тлі оточуючих, завдяки розуму і кмітливості.

  Сталося бачити багато папуг? Уві сні це означає, що ви займетеся вкрай марною справою або візьміть участь в обговоренні інших людей.

  Сонник вважає, що клітина, в якій сидить дуже багато пташок, відображає щасливе сімейне життя і власних нащадків.

  Про що ви думаєте?

  Наснилося, що папуга в клітці не один, а в компанії? Два пташеня знаменують вельми вдалий шлюб виключно за розрахунком.

  Іноді два папужки символізують обмеження як в думках, так і в житті взагалі.

  Наснилося, що два пернатих цілуються? Сонник підозрює, що ваші думки зайняті виключно любов’ю, і ви можете пропустити відмінну можливість залагодити справи в інших сферах життя.

  Будьте уважні!

  Уві сні довелося бачити, що папуга вилетів з загородки? Наяву отримаєте можливість відкрито проявляти власні емоції і думки.

  Якщо хтось відчинив дверцята і папуга в клітці вилетів, то наяву «виведуть» близької людини.

  Іноді бачити, як папуга вилетів зі свого полону означає, що ви покинете Батьківщину і знайдете щастя в чужій країні.

  Ви вільні!

  До чого ще сниться вилітає з ув’язнення папуга? Це знак того, що ви посварилися з коханою людиною і можливо знайдете свободу від неприємних відносин.

  Сонник також упевнений, що вилітає птах символізує розкриття творчого потенціалу. Наснилося, що птахи відлітають з клітки? Скоро діти підростуть і назавжди покинуть батьківський будинок.

  А ось порожня клітка уві сні — вкрай негативний знак. Він обіцяє розчарування, втрати і інші неприємні події.

  Сонник папуга в клітці, до чого сниться папуга в клітці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: