Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник попіл — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити його уві сні або ходити по ньому — знак втраченої віри, невиконання надій, жалю про минулі помилки, які тільки тепер стали очевидними і почали позначатися на стані ваших справ. Іноді такий сон пророкує погані зміни. Якщо вам присниться, що ви впали в попіл, то вас чекають великі труднощі і матеріальні втрати. Згрібати або збирати попіл уві сні означає, що ви можете нажити пристойний стан, якщо не будете лінуватися. Часто цей сон вказує на отримання спадщини після смерті близької людини. Сон, в якому ви побачили, що на вас сиплеться зола, віщує велику печаль. Вичищати золу або змітати її уві сні означає, що скоро ваші справи поліпшаться. Забруднитися попелом уві сні — знак великої печалі і збитків.

Сонник Лонго

Попіл уві сні: знак отгоревшіх почуттів і віджилих надій. Цей сон говорить про щось безповоротно пішов у минуле. Бачити попіл в каміні або вогнищі: знак того, що в ваших сімейних стосунках можуть статися безповоротні зміни. Можливо, вам слід пошукати нові точки дотику з рідними і близькими або піти на розумний компроміс. Якщо ви бачите попіл на знайомих вам людей: це може попереджати про розлуку або про розрив відносин з ними. Забруднитися попелом: знак того, що минуле може неприємно нагадати вам про себе. Попелище уві сні: ознака вашого внутрішнього спустошення, самотності і занепаду сил. Такий сон закликає вас пошукати в житті щось хороше і світле, що допоможе вам подолати важкий період.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні попіл, розметав вітром з догоревшей кострища, говорить про те, що якщо ви підтримаєте тенденцію зростання вашого добробуту, то незабаром це принесе вам ще більші доходи. Посипати попелом і золою грядку на городі віщує процвітання після затяжного періоду неблагоденствія. Ходити по попелу від вашого згорілого будинку — такий сон віщує хвороби та прикрі розчарування. Впасти в попіл, виваляти в ньому з ніг до голови, — зміна партнерів. Посипати попелом голову — до смерті добре знайомих людей.

Сонник Лоффа

Попіл в буквальному сенсі має на увазі згаслий осередок, а в переносному це слово використовується як символ згаслої пристрасті, горя і розчарувань. Сонники різних країн і народів трактували такі сновидіння по-своєму. У індусів він означає переродження, реінкарнацію, у африканських племен — втрату життєвих сил і духовне очищення. Якщо вам сниться попіл, то це знак того, що колишнього вам не повернути, навіть якщо дуже хочеться. Розвіювати попіл за вітром уві сні вказує на ваше прагнення забути щось у своєму житті.

Сонник Нострадамуса

Якщо ви побачили уві сні, що на місці вашої оселі залишився лише попіл — то вашого будинку загрожує сильна пожежа. Можливо, ви залишитеся без даху над головою. Якщо ви побачили уві сні багато попелу — то серйозна небезпека загрожує всій Землі. Бачити уві сні, як розсипають попіл — ви будете втягнуті в неблагородне справу і відчуєте повне безсилля. Якщо вам наснився червоний попіл — то вас чекають втрати і жертви. Золотий попіл уві сні — це знак щастя і змін на краще.

Езотеричний Сонник

Брали в руки золу — грядуть сумні події. Вулканічний попіл сниться до неприємних подій соціального характеру. Розгрібати золу, попіл — сон до сумних спогадів; покійні люди нагадують про себе таким чином. Снився попіл в урні, що залишився після кремації, — це говорить про те, що людина, що перетворився на попіл, став вашим ангелом-хранителем.

Сонник Міллера

Приснився попіл — готуйтеся до несприятливих змін. Так, батьки будуть сумувати через безглуздих нащадків, селяни — через зниклого врожаю, торговці — через провальні угод. Сипати попіл — до смутку; бачити золу і ходити по ній — це знак того, що ваші устремління марні.

Сонник Ванги

Бачити уві сні попелище на тому місці, де стояв ваш будинок, — до розбіжностей в сім’ї, які можуть закінчитися розривом відносин. Якщо уві сні ви ходите по попелища і плачете, то це означає, що незабаром наяву належить оплакувати втрату чогось дуже дорогого для вас.

Сонник Фрейда

Остиглий попіл пророкує повний розрив відносин або тимчасове охолодження і втрату інтересу до партнерки (партнера).

Еротичний Сонник

Попіл сниться до гірких змін. Можливо, людина, яку ви любите, змінить своє добре ставлення до вас.

Сонник Хассе

Сипати попіл — чекає на тебе печаль: бачити і ходити по ньому — маєш бажання, але марно.

Ісламський Сонник

Вугілля, попіл і зола — до даремним турботам, ворожнечі і хвороби.

Сонник Мандрівника

Попіл — кінець дружби, почуттів, любові.

Французький Сонник

Здалеку отримаєте сумні новини.

Сонник Цветкова

Чекайте змін.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: