Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник павук — до чого сниться?

Англійська Сонник

Великий павук — величезний успіх, він віщує винагороду за ваші непосильні старання, за сумлінне ставлення до роботи, можливо знахідка нової більш оплачуваної роботи. Вбивство великого павука уві сні, несприятлива звістку, чекайте неприємностей, які ви самі собі ж і створите. Побачивши такий сон вам слід більше проводити час зі своїми друзями і близькими, тоді можна уникнути прогнозам поганого сну. Якщо вас укусив великий павук — вороги можуть забрати ваш стан, слід бути більш уважним до вашого оточення. Тікати від небезпечних комах — втратити удачу.

Маленькі павуки сняться зазвичай до змін: вам треба буде розв’язати багато невеликих, але при цьому дуже морочливих справ, вам вдасться без труднощів впоратися зі своїми недоброзичливцями. Ви будете процвітати в справах і радіти успіхам, якщо до вас уві сні будуть одночасно наближатися маленький і великий павуки. Велика кількість членистоногих говорить про те, що навіть удача вимагає великих зусиль від її володаря, не варто сидіти склавши руки, займіться справою.

Для чоловіка побачити уві сні чорного павука означає зустріти друга, відданого і хорошого компаньйона, для незаміжньої дівчини — багатого, успішного чоловіка-нареченого. А ось заміжньої варто звернути увагу на свого коханого, він може вплутатися в любовні інтриги на стороні. Старим побачити його уві сні не дуже хороших знак: зустріч з родичами, можливо, не при дуже хороших обставин. Білий павук — хороший знак, він обіцяє добро і несподіваний прибуток. Для закоханих це символ швидкого весілля, для заміжньої дівчини — ознака швидкої вагітності, а якщо побачити дане комаха в цікавому положенні, то слід чекати хлопчика.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні, що причаївся в кутку під стелею павука означає, що ваш будинок відвідають благополуччя і процвітання. Павук, що кидається на свою жертву, повгрузали в павутині — наяву можете попастися в розставлені ворогами мережі, проявивши необачність в прийнятті важливих рішень. Якщо уві сні ви виявили повзе по вашому одязі величезного павука з хрестом на спині — такий сон віщує покійника в будинку і допомогу родині сусідів в організації похорону.

Змахнути павука з себе — рідні не схвалять вашого рішення про поспішне шлюбі, а для заміжніх це знак подружнього незгоди і сварок на ґрунті ревнощів. Змахнути павука з павутини віником — вам відмовить в прийомі високопоставлена ​​особа, від якого залежить ваша подальша кар’єра. Сон, в якому ви бачите величезного, в зріст людини, страшного волохатого павука, — це знак, що насувається на вас загрози втратити близьких людей або позбутися майна. Вступити в боротьбу з таким чудовиськом — значить в реальному житті зазнати нищівної поразки від своїх суперників.

Якщо уві сні вас вкусив тарантул або будь-який інший отруйний смертельно небезпечний павук — незабаром можете піддатися хвороби від лютує епідемії простудного захворювання. Якщо вам приснилася банку з тарантулами, які поїдають один одного, то наяву ваше становище набагато покращиться, так як конкуренти посваряться між собою і перестануть виступати проти вас єдиним фронтом. Врятуватися від нападників на вас в безлічі павуків означає щасливий результат несприятливого справи. Розчавити мерзенного гада — передвістя невдач і поневірянь в підприємництві і бізнесі. Бачити водяних павуків — до поїздки і новим цікавим знайомствам.

Сонник Міллера

Бачити уві сні павука означає, що Ви будете уважні й активні в своїй роботі, і удача подякує Вам за це. Бачити комаха, неспішно яка вчиняє свою павутину, означає, що ви будете спокійні і щасливі в своєму будинку. Убити в сні павука — передвіщає, що Ви будете сваритися з дружиною або коханою. Якщо павук уві сні вкусить Вас — Ви станете жертвою зради, а Ваша робота постраждає з вини Ваших ворогів.

Якщо Ви бачите уві сні, що Вас оточує безліч павуків, що висять на нитках павутинах, це обіцяє Вам незвичайно сприятливий збіг обставин: міцне здоров’я, удачу, підтримку Ваших друзів. Побачити уві сні, що Ви наткнулися на павутину з величезним павуком, означає, незважаючи на небезпечні зв’язки, швидкий успіх в житті.

Сон, в якому до Вас одночасно наближаються дуже великий і зовсім маленький павуки, означає, що Ви досягнете успіху в справах і не раз будете радіти Вашої безмірною успішності; однак, якщо величезний павук уві сні вкусить Вас — вороги викрадуть у Вас удачу. Якщо ж Вас вкусить маленький — то турбувати Вас будуть незначні нападки і заздрість.

Якщо Вам сниться, що Ви тікаєте від великого павука — значить, удача покине Вас при принизливих для Вас обставинах. Якщо Ви вб’єте комаха, то, можливо, займете гідне положення. Однак, якщо він пізніше оживе і знову буде гнатися за Вами, то Вас будуть гнітити хвороба і мінливість фортуни. Якщо дівчині сниться, що навколо неї повзають золоті павуки, то її щастя не за горами і незабаром її будуть оточувати нові друзі.

Сімейний Сонник

Павук уві сні символ того, що ви запустили свої справи і тому тепер вам не варто дивуватися, що вас переслідують невдачі. Якщо уві сні вас налякав отруйний павук, то стережіться хитрого ворога, який має намір отруїти ваше існування. Часто ці комахи уві сні означають втрачені можливості. Великий страшний павук уві сні — символ небезпечного ворога. Вбити — передвісник розлучення і розлуки з коханою людиною.

Якщо павук був отруйним, то, убивши його уві сні, наяву ви отримаєте перемогу над ворогом. Бачити уві сні павука, що плете павутину, — знак того, що ваші вороги хочуть вас розорити. Після такого сну вам не слід брати гроші в борг. Бачити уві сні павука, що повзе вгору по стіні, — знак успіху в задуманому справі. Сон буде мати протилежне значення, якщо він буде повзти вниз або раптом зникне з поля вашого зору.

Побачити уві сні великого волохатого тарантула, передвіщає хворобу або отруєння з важкими наслідками для вашого здоров’я. Якщо він раптом вкусив вас, то вас чекає важка хвороба або ж ваші вороги зможуть здорово зашкодити вашому благополуччю. Якщо уві сні вас вкусить маленький павук, то остерігайтеся заздрісників і наклепників, які не зможуть вам багато нашкодити, але нерви попсують. Опинитися уві сні серед павутини — передвісник благополуччя, щастя і щасливих спогадів, якщо тільки ви не злякалися або не розгубилися в цей момент. Якщо ж злякалися, то сон пророкує вам зворотне. Дивіться тлумачення: Павутина.

Сонник Лоффа

Павук здавна вселяє в людей жах, в сновидіннях він є уособленням жорстокості, невідворотності, зла і дикості. За народними повір’ями, павук і його павутина небезпечні для грішних або жадібних людей. Можливо, цей образ виник у вашому сновидінні після того, як в реальному житті вам зустрівся жадібний людина або владний, деспотичний керівник, який викликав у вашій підсвідомості образ павука, що висмоктує з підлеглих кров, як це комаха муху, що попалася в мережу. Павук також відображає жіноче начало і є місячним знаком. Велика Мати в жахливій іпостасі ткалі долі іноді зображується у вигляді павука. Всі місячні богині — прядильниці і ткалі долі.

Сонник Ванги

Ванга пропонує лише тлумачення снів, в яких є певний вид павука — тарантул. Якщо вам у сні явився тарантул, то ваше здоров’я наражається на небезпеку, і ви знаєте про це, але робите ніяких дій, щоб це виправити або запобігти. Якщо ви тарантула вбиваєте, можете чекати, що ви переможете хворобу, і після цього у вашому житті почнеться світла смуга. Коли уві сні Вас кусає тарантул, то це означає, що вам необхідно буде зібрати всю мужність і сили, а також, що вам буде потрібна підтримка друзів і рідних, щоб подолати хворобу і уникнути смерті.

Китайський Сонник

Павук уві сні — чоловік повинен бути обережний. Для жінки — вісник хвороби матки. Жінка-продавець бачить павутину — до процвітання в бізнесі і завоювання нових ринків збуту. Якщо сидить в центрі павутини — для хворого символ поліпшення здоров’я, криза минула. Бачити мертвого павука — ваші неприємності позаду. Зловив муху — до смерті від нещасного випадку. Вбити павука на собі — до хорошого здоров’я. Розчавити павука ногою — до неприємностей в сім’ї. Упав на вас з даху — до небезпеки.

Сонник Цветкова

Побачити павука уві сні обіцяє втрату одного і згаяне справу, а також те, що везіння відверне від Вас свій прихильний погляд. Якщо він плете павутину, то до Вас в швидкості прийдуть гроші; повзає по стіні — досягнете успіху в самому значущому для Вас справі. Вбивство ж павука обіцяє одержання нездійсненних звісток. Коли Вам уві сні приходить тарантул, або інший неприємний і волохатий павук, то це передвістя загрожує хвороби. Якщо кусається, то Вам загрожує важка хвороба.

Сонник Менегетті

Образ павука — це відображення паразитичного, вампіричні присутності; своєрідного паразита розуму; негативної жіночої психології вампіричною природи. Якщо уві сні привидівся павук або інше велика комаха, це може повідомляти про освіту пухлини або про виникнення психосоматичних захворювань з тяжким перебігом.

Сонник Лонго

Спостерігали у своєму сновидінні, як павук пожирав муху, що потрапила до нього в павутину, — працюєте під керівництвом підступного людини, який на шляху до своєї мети ні перед чим не зупиниться. Він не по-людськи ставиться до оточуючих і тому потрібно вирішувати, чи будете ви далі терпіти приниження або шукати нову роботу.

Французький Сонник

Якщо у вашому сні з’явився павук, це означає, що люди, яким ви повністю довіряли, змінять вам і віроломно зрадять. Довелось вбити павука — це до втрати грошей. Знімати павутину, в якій сидів павук, — такий сон означає, що є вірогідність вашої участі в судовому процесі.

Сонник Фрейда

Побачити павука — тарантула, хрестовика або будь-якого іншого — для жінки таке сновидіння служить уособленням її страху залишитися одній. Боячись, що її кине партнер, вона недостатньо високо оцінює свої сили і здібності, і саме в цьому криється корінь проблеми.

Еротичний Сонник

Уві сні вбити павука віщує сварки і суперечки з коханою або дружиною. Якщо вас уві сні вкусив павук, це означає зраду і зраду коханої людини. Дівчина, якій сняться плазують навколо неї золоті павуки, незабаром знайде щастя і любов.

Ісламський Сонник

Павук побачений уві сні символізує слабкого, брехливого і ледачого людини. У деяких випадках павуком може бути жінка, що займається чаклунством і псуванням, постійно змінює своєму чоловікові.

Сонник Мандрівника

Павук — хороша подія. Неприємний, чорний — небезпечний залицяльник; людина енергетичний вампір. Павучок плете павутину — сімейне щастя; удача або символ духовної пастки (сект).

Езотеричний Сонник

Павук уві сні — до неприємностей. Пороки — наркоманія, алкоголізм — приведуть вас до гірких сліз.

Сонник Хассе

Уособлення небезпечного ворога; вбити комаха — візьмете верх над ним.

Сонник Нострадамуса

Бачити уві сні павука — до проблем, які охоплять всю Росію.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: