Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пелікан — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Пелікан відомий своїми материнськими інстинктами. В Англії в Вінчестерському кафедральному соборі зображення пеліканів можна побачити на верхній частині колон. Рука середньовічного майстра поклала в гніздо перед фігурою пелікана кам’яне яйце. Ці яйця в гніздах пеліканів можна побачити з землі, але для середньовічних майстрів було важливо, щоб ці яйця міг побачити Бог.

Уві сні пелікан часто провіщає різноманітні враження, він віщує в вашому житті порівну радості й неприємностей. Побачити уві сні летить пелікана — до благородної і мудрому поведінки. Ви досить побачили в житті, щоб розуміти: зміни сприятливі, оскільки здатні навчити нас чогось важливого. Спіймати пелікана мережею або петлею — знак того, що ви в змозі подолати в собі почуття відрази і зайнятися якимось непривабливим, однак прибутковим бізнесом. Якщо уві сні ви вбили пелікана, то в реальності ви безжально порушуєте законні права оточуючих.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви спостерігаєте в зоопарку пелікана — це віщує вам наяву успіхи, що перемежовуються з розчаруваннями. Якщо пелікан в вашому сні літає на волі — це значить, що вам уготована забезпечена і спокійна в усіх відношеннях життя, а якщо ви хворі, то такий сон віщує швидке одужання. Бачити б’ються пеліканів говорить про те, що наяву скористаєтеся щасливо обставинами, що склалися, які не забаряться привести вас до успіху.

Сонник Ванги

Пелікан — говорить про те, що Ви повинні розраховувати тільки на свої сили і можливості. Якщо ви годуєте уві сні пелікана рибою, значить, у вашій родині очікується поповнення. Для жінки цей сон означає вагітність. Бачити цілу зграю пеліканів — отримати несподіваний виграш, спадщину або цінний подарунок від близьких родичів.

Еротичний Сонник

Бачити пелікана уві сні — якийсь чоловік вас дуже любить, сумує про вас, але мовчить про це. Розкрите крило пелікана уві сні — добрий знак, воно обіцяє молодим людям щасливе одруження, заміжжя. Побачити, як пелікан розправляє свої крила, означає: відбудуться події, які надихають на великі звершення.

Сімейний Сонник

Сон про нього підказує нам, що відповідь на питання, що мучить нас питання, на що цікавить нас людини або предмет, які ми шукаємо, якимось чином пов’язаний з водою або водоймами. Бачити уві сні пелікана, заковтують рибу, означає, що нам слід берегти свої статки і не давати грошей в борг. Дивіться тлумачення: Птахи.

Езотеричний Сонник

Якщо вам наснився пелікан — дізнаєтеся страшну таємницю. Птах плаваюча у воді — вас чекають прекрасні перспективи і приємні несподіванки. Пелікан з рибою в дзьобі — до сумнівних задоволень. Мертвий пелікан — означає, що ви випробуєте відчуття досади на себе.

Сонник Міллера

Бачити — успіхи в Вашому житті будуть перемішані з розчаруваннями; ловити або зловити — подолання сумних почуттів; вбити — Ви будете безсовісно порушувати права оточуючих; бачити летить пелікана — символ смирення перед долею.

Сонник Лонго

Пелікан уві сні — знак завищених амбіцій. Найчастіше такий сон передвіщає вам сварку або образу, пов’язану з грошима.

Сонник Фрейда

Пелікан — таємний покровитель, який ніяк не може розкрити Вам свої почуття.

Сонник Цветкова

Пелікан — найближчим часом слід відмовитися від позичання грошей в борг.

Ісламський Сонник

Пелікан — до потісі, до задоволення.

Сонник Хассе

Пелікан — до швидкого задоволення.

Сонник Мандрівника

Білий пелікан — достаток в сім’ї.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: