Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник павутина — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Павутина, яку плете павук, є символом творчих сил всесвіту. Павутина плететься від центру по спіралі і вважається символом світобудови. Космічний Павук (Великий Павук, або Великий прядильника) є Творцем, який пряде павутину зі своєї власної субстанції, прикріплює до себе за допомогою пуповини всіх людей і вплітає їх у мережу візерунків світу. Павук в центрі павутини символізує центр світу. Павук, що спускається зверху на павутині, є знаком божественних дарів. А вбити павука — погана прикмета, що обіцяє втрату добробуту або чиюсь смерть.

Однак при всій цій чудовій символіці більшість людей з неприязню ставиться до павуків і павутині. Це, очевидно, пов’язано з несимпатичних зовнішнім виглядом. Павуками в побуті прийнято називати тих, хто намагається заволодіти вашою ініціативою, обплутує вас підступами і позбавляє свободи вибору. Мабуть, це стале уявлення наклало відбиток на трактування снів за участю павука як сновідческій символу.

Якщо вам наснився великий павук в центрі павутини, який намагається напасти і вкусити на вас — це знак жорстокого і підступного людини, що володіє більшою, ніж ви самі, владою і здатного завдати вам багато шкоди в кар’єрі та особистому житті. Летючі павучки на павутині в житті асоціюються з бабиним літом, тобто з осені і в’яненням природи. А у снах вони говорять про романтичні почуття і бажанні зміцнення хитких, але приємних вашому серцю відносин.

Якщо ви бачите, що перебуваєте в кімнаті, де багато павуків, що плетуть свої павутини, то цей сон говорить про вашу участь в якомусь клопітно справі, в яке буде залучено дуже багато різних людей, але спільні зусилля принесуть успіх кожному учаснику. Якщо ж ви бачите павутину, залишену павуком, — це знак розорення. Павук в центрі павутини уві сні може передрікати вам успіх і добробут. А ось порвати павутиння і уві сні не дуже хороший знак. Такий сон говорить про те, що ви можете власними діями зіпсувати все те, чого домоглися в житті з великими труднощами.

Сонник Нострадамуса

Павутина уособлює собою плутанину, підлість, підступність, зраду, тривалі справи. Стеля, який був весь в павутині, — це передвісник хвороби, одним із симптомів якої буде сильний головний біль. Її причину встановити лікарям не вдасться, і це створить труднощі в постановці діагнозу і пошуку ліків.

Приснився людина, у якого не виходить позбутися обплутала його павутини, — такий сон говорить про те, що буде прийнятий вкрай невдалий закон, яким буде призначено стати причиною нещастя для багатьох людей. Летюча, блискуча в сонячних променях павутина, — це знак того, що сюжет сновидіння повинен трактуватися стосовно ранньої осені.

Торжествуючі люди, чий одяг скидається на павутину, сняться до того, що коли-небудь буде винайдена легка тканина, що замінює буквально будь-який одяг і годиться для того, щоб комфортно переживати мінливості погоди і клімату. Павутина з величезним павуком і заплутався в ній, б’ється, які намагається виплутатися орлом віщує Росії нескінченну низку різноманітних неприємностей.

Наснилася розтягнулася над містом павутина, яка ставала все густіше і потихеньку закривала від людей сонячне світло — такий сон говорить, що Японією буде ініційована тяжба по розділу територій, проте її підсумком стане лише загострення відносин з багатьма державами і припинення давно існували зв’язків.

Сімейний Сонник

Павутина уві сні є символом якихось заплутаних справ або перешкод у справах або ж затяжної хвороби. Іноді сон про неї пророкує, що ваші недруги намагаються нашкодити вам. Павутина уві сні — символ інтриги або пастки. Обмітати павутину віником уві сні — знак скандалу або сварки. Дивіться, звідки ви її вимітати. Якщо з темного кута, то скандал буде через те, що від вас довго приховували правду або ж ви випадково дізналися про зраду або зраду.

Якщо павутина була на виду, то скандал або сварка не стануть для вас несподіванкою, так як ви знали про те, що сварки або розгляду вам не минути. Знайти павутину у себе вдома означає, що у вас вдома буде не все гладко. Вичистити павутину уві сні означає, що ви наведете порядок в своїх справах і нарешті з’ясуйте стосунки з вашими партнерами або близькими. Струшувати з себе павутину уві сні означає, що вам доведеться виправдовуватися і доводити свою невинність.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви очищаєте будинок від павутини — це до добра. Таким чином, наяву ви зможете подолати всі перешкоди, які можуть стати у вас на шляху в найближчі дні. Якщо вам приснилося, що ви заплуталися в павутині і не можете з неї вийти, то, швидше за все боргові зобов’язання будуть рости. Не виключено що вас здолає застуда. Будьте більш обачними. Сниться павутина з павуком — вас хочуть обтяжити незаслуженими боргами!

Еротичний Сонник

Павутина в будинку віщує проблеми і сімейні розбіжності. Для людей сімейних такий сон є символом того, що між подружжям назріває великий конфлікт і він незабаром може вирватися назовні. Якщо ви не хочете скандалити з чоловіком, то у вас ще є час для того, щоб постаратися згладити кути і зняти витає в будинку напруга.

Сонник Фрейда

Побачена уві сні павутина — це свідчення вичерпаності ваших відносин. В першу чергу це проявляється в ваших заняттях любов’ю: ви робите це знехотя, ліниво, наче вас хтось до цього примушує. Коли подібні сни повторюються — варто серйозно переосмислити погляди на світ і спробувати поглянути на себе з іншого боку.

Сучасний Сонник

Павук і павутина уві сні — символи спритною інтриги або пастки, приготовленої кимось. Бачити павутину в темному місці — говорить про те, що хтось може скористатися вашою неуважністю. Якщо в лісі ви потрапляєте в павутину, ви намагаєтеся якнайшвидше скинути її з себе — від чогось у вашому житті слід позбутися.

Сонник Лонго

Якщо людині привиділася уві сні павутина, йому слід остерігатися пліток і інтриг з боку конкурентів або конкурентів. Прибирати уві сні павутину, означає мати бажання і прагнення поліпшити свої відносини з рідними. Також приснилося може стосуватися і робочої сфери.

Езотеричний Сонник

Павутину бачити — легкі розваги, дрібні задоволення. Заплуталися в павутині — такий сон спонукає розлучатися з поганими звичками, поки в павутині ваших вада не з’явився павук і не знищив вас остаточно.

Сонник Мандрівника

Павутина — символ запустіння, нечистоти, заняття чорною магією, духовної пастки; потрапити під вплив секти.

Сонник Цветкова

Сон до інтриги, пастці. Змахнути павутину — звинувачення проти сплячого.

Сонник Міллера

Павутина уві сні обіцяє Вам приємне товариство і успішність в справах.

Сонник Хассе

Побачити павутину — на щастя, яке виявиться дуже нестабільним.

Ісламський Сонник

Павутина уві сні означає бідність і злидні.

Сонник Менегетті

Уособлення негативного минулого.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: