Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поминки, до чого сниться поминки уві сні

Поминки уві сні мають як позитивне, так і негативне тлумачення в сонник. І в залежності від сюжету сновидіння, його емоційної наповненості і реальних обставин конкретної людини, можна дізнатися, до чого сняться поминки.

У реальному житті цей обряд є процесом прощання певного кола людей з померлим чоловіком, тому тлумачення сну — поминки, залежить від того, чиї вони і характеристиках персони, яку поминають.

Власні поминки уві сні є знаком, який розшифровується сонником, як закінчення певного етапу в житті самого сновидіння і початок нової, цікавої глави біографії. Якщо на даному заході весело і радісно, ​​значить, сплячій людині забезпечений фінансовий успіх і стабільне матеріальне становище. Бачення з сумним і негативним відтінком, попереджає про ймовірну втрати великої суми грошей, серйозне захворювання когось із родичів, втрати становища і впливу.

Бути присутнім уві сні на поминках померлої людини, сонник тлумачить як, знак, що передвіщає важкі часи поневірянь і хвороб. Треба морально приготуватися до труднощів і максимум скоротити свій сімейний бюджет, щоб не брати грошей у борг. Сонник тлумачить це як етап випробувань перед успіхом і благополуччям.

Поминки живу людину уві сні, свідчать про те, що в реальному житті все справи будуть сперечатися і ладиться, члени сім’ї будуть перебувати в доброму здоров’ї, а на роботі чекає маса перспективних проектів. У тлумаченні важливо пригадати власні емоції, якщо всупереч трагічності ситуації, на душі спокійно і радісно, ​​значить, удача буде на боці сновідящего. Якщо похмуре і тривожний настрій долає сплячої людини, то варто налаштуватися на деякі складності, які протягом дев’яти днів зникнуть.

Корисно знати, до чого сняться поминки родича. Якщо приснився чоловік, наяву живий, бачення передбачає довгі роки життя, здоров’я і процвітання персони. Отримувати співчуття і слова підтримки уві сні — до грандіозного свята наяву, в якому доведеться приймати поздоровлення.

Інші тлумачі сновидінь

Сонник Міллера досить неоднозначно тлумачить, до чого сняться похорон і поминки. Бути на них в хороший, сонячний день — до доброго здоров’я рідних і близьких сновідящего, щасливу долю та успішності. Похмура, похмура і дощова погода в цей день, пророкує період невдач, хвороб і збитків в сім’ї.

Поминки незнайомої людини, сонник Міллера тлумачить як несподівані ускладнення у взаєминах з оточуючими людьми, нерозуміння і конфлікти. Поминання власну дитину уві сні — до миру і злагоді в сім’ї сновидіння або незначним проблемам в колі друзів і приятелів.

Людині, якій довелося бачити уві сні поминки, по Сонник XXI століття, позначає щасливе і здорове старість. Повернення до старих звичок, цілям і пріоритетам — ось,, до чого сниться брати участь в поминках.

Сновидіння, в якому довелося опинитися на похоронах або поминках, сонник Піфагора тлумачить, як серйозний прорахунок у важливій справі, яке найімовірніше, приречене на невдачу. Дізнатися про це сновидец може рівно через дев’ять днів, але не варто засмучуватися, тому що протягом цього періоду з’явиться кілька перспективних можливостей або нових проектів.

Сонник поминки, до чого сниться поминки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: