Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник помідори до чого сняться помідори уві сні

Сучасний сонник вважає помідори добрим знаком, що приносить удачу. Якщо ви молода жінка, то у вашому житті настав найсприятливіший період для нового знайомства і створення сім’ї. Шлюб буде щасливим і міцним. Але згадайте точніше, що ви робили з ними, від цього залежить трактування вашого сновидіння.

Як пояснює сонник помідори, які просто лежали на столі або на блюді? Це означає, що ви ведете спокійне життя і проблеми обходять вас стороною. Ви вирощували ці овочі на балконі або у власному будинку?

Це ваша підсвідомість дає вам зрозуміти, що пора зайнятися собою і звернути увагу на стан здоров’я і зовнішній вигляд. Бачили їх зростаючими на грядці, на дачі? — вас чекає приємна звістка, світле подія.

Ну а якщо ви бачили повну теплицю цих овочів, це означає, що вашу сім’ю в найближчому майбутньому очікує поповнення. Поливали, прополювати, дбали про помідори? Це знак того, що в дійсності ваші зусилля окупляться подвійно. Споглядали, як ростуть помідори? — вас чекає приголомшливий успіх в короткі терміни. Якщо ви їли їх, то ваше здоров’я не дає приводів для занепокоєння, воно просто відмінне.

Пригадайте смак помідор. Солодкий ароматний овоч з приємним смаком обіцяє вам удачу і, можливо, далеку подорож з хорошими спогадами. Солоний помідор віщує зраду близької людини і нерозуміння рідних.

Колір помідор теж має велике значення. Ось так пояснює сонник помідори червоного кольору: стиглі соковиті овочі обіцяють нове романтичне почуття, пристрасну любов. Будьте обережні, не варто відразу ж кидатися у вир з головою. Зелені овочі символізують недосвідченість ваших думок і вказують на те, що ви звалили на себе багато непотрібних зобов’язань.

Також зелений колір обіцяє великі шанси для збільшення грошового стану, скористайтеся ситуацією. Чорний же колір не віщує нічого доброго, неприємність не змусить себе чекати. Просто наберіться терпіння, чорну смугу обов’язково змінить біла.

До чого сняться помідори в інших сонниках

Розглянемо різні трактування цього сну.

Жіночий сонник символізує стиглі помідори з вдалим заміжжям.

До чого сняться помідори в сонник Міллера? Якщо ви їсте їх, це символізує одужання. Зростаючі овочі провіщають щасливе сімейне життя, а для юних дівчат — вдале заміжжя.

Згідно з українським сонником червоні помідори пророкують, що незабаром доведеться червоніти за кого-то, соромитися чого-небудь, також це символ палкого кохання. Стиглі помідори — до хвороби.

До чого сняться помідори в сонник Цвєткова? Вони символізують таємне почуття, про який знають тільки двоє. Аналогічно пояснює це сновидіння і місячний сонник і сонник Гришиной.

В сонник Хассе помідори також вказують на таємну любов, недозрілий плід говорить про недовговічність відносин, а стиглий і соковитий вказує, що союз незабаром перестане бути таємним і подолає всі перешкоди.

В сонник цілительки Євдокії їсти помідори знаменує швидке одужання, спостерігати за їх ростом — до щасливого сімейного життя, для молодої дівчини бачити стиглі помідори — вдалому заміжжя.

Сонник помідори до чого сняться помідори уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: