Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник помада, до чого сниться помада уві сні

Поліпшення своєї зовнішності за допомогою косметики вже давно стало нормою, і не викликає подиву, але якщо уві сні ви нафарбувалися, то тлумачення сонника можуть бути вельми цікаві. Особливо це стосується губної помади, але щоб достовірно дізнатися,, до чого сниться це декоративний засіб, потрібно розглянути всі деталі уві сні.

По-перше, слід звернути увагу на колір — викликає він, або спокійний, а може взагалі, якийсь незвичайний. По-друге, потрібно згадати, чи користувалися ви губнушкой, просто дивилися на неї, або ж купували.

Тлумачення сонників

Багато сонники розходяться в думках про те,, до чого сниться губна помада. І щоб вибрати правильне тлумачення, потрібно в першу чергу співвіднести сюжет уві сні з дійсністю, з існуючої в реальності ситуацією.

До чого сниться помада для губ тих особистостей, які ніколи не фарбуються і вважають за краще природну красу? Незабаром ваш світогляд зазнає серйозних змін, ви потрапите в положення, яке змусить вас переглянути пріоритети.

Для тих, хто не гребує мейк-апом, бачити уві сні помаду — хороший символ. Якщо сновидицей самотня, або переживає розставання з молодим чоловіком, то вона може не сумніватися в успішності свого особистого життя в майбутньому. У вас з’явиться перспективний багатий шанувальник, який припаде до душі.

Якщо ж у вас в особистому житті все гладко і гармонійно, то такий сюжет може обіцяти внесення в сексуальне життя приємного різноманітності. За сонник Міллера помада, побачена жінкою уві сні — знак скритності, що створює маску холоднокровія і бездушності, відштовхуючи потенційних коханців, та й просто хороших друзів.

Якщо уві сні вам довелося знайти помаду, то сонник Ванги пророкує, що вам буде надана шанс спокусити чоловіка, до якого ви давно небайдужі. Але будьте пильні і не загравайтеся: не факт, що дізнавшись вас справжню, він захоче продовження відносин.

Фарбувати губи

Сам процес нанесення кольору на губки може послужити відмінною точкою для інтерпретації сновидінь. Якщо вам приснилося що ви фарбуєте губи помадою, при цьому збільшуючи контур, то в реальності ви занадто пихаті і амбітні. Будьте обережнішими з спробами нахабного самоствердження, доля може зіграти з вами злий жарт.

Фарбувати губи яскравою помадою уві сні — психоаналітичне підтвердження низької самооцінки. Вашими діями керує комплекс неповноцінності, і всі вчинки націлені на те, щоб показати себе такою, якою ви насправді не є.

Якщо вам довелося фарбувати губи рожевою помадою, але її колір був не яскравий і зухвалий, а ніжний, ледь помітний, то сонник передрікає, що тільки дотримуючись велінням серця, ви зможете досягти бажаної мети.

До чого сняться губи нафарбовані червоною помадою? Якщо ви побачили чуже обличчя з такою яскравою «розфарбуванням», то будьте впевнені, що пристрасні бажання недавнього шанувальника всього лише фікція, в своїх зізнаннях він переслідує зовсім інші цілі, ніж вічна любов.

Чоловік може не сумніватися,, до чого сниться червона помада на губах його коханої дівчини. Її почуття з кожним днем ​​розгораються все сильніше, і сонник віщує, що відносини будуть ставати все гаряче і міцніше.

Купівля

До чого сниться вибирати помаду? Для спокушання вподобаного вам чоловіки, доведеться докласти максимум своєї чарівності, і навіть перейти до відвертих натяків, проте не втілювати їх в життя, інакше відносини закінчаться після першої ж ночі.

Чоловіка, якому довелося купити помаду уві сні в подарунок коханій жінці, очікують значні зміни в плані бізнесу і взаємини з колегами. Сонник стверджує, що для заняття лідерських позицій доведеться поступитися деякими принципами.

Для самотніх дівчат, які народилися в літні місяці, купувати помаду уві сні — хороший знак. Сонник пророкує, що ви зустрінете хорошого чоловіка, з яким у вас зав’яжуться романтичні відносини. Можливо, цей роман призведе до красивої і гучної весіллі.

Знайти уві сні помаду — хороший символ для авантюрних особистостей. Вас чекає запальне любовну пригоду, яке залишить в пам’яті приємний відбиток, допоможе вам осягнути нові вершини у взаєминах.

Якщо вам вдалося вкрасти помаду уві сні, і для цього довелося подолати складні перешкоди, то і наяву сонник обіцяє вам безліч пасток на шляху до заповітної мети, але в підсумку, ви безсумнівно її досягнете.

Колір помади

До чого сниться бордова помада? Сонник пророкує, що в найближчому майбутньому ви потрапите в ситуацію, яка стане для вас безцінним досвідом. І нехай ви багато втратите в результаті, але це варто пережити, щоб стати трішки мудрей.

Гігієнічна помада уві сні — явний символ хитрості сновидіння. За допомогою спритних витівок, ви зможете провернути темне дільце, і на навряд чи отримаєте за нього заслужене покарання. Протилежну думку сонник висловлює про те,, до чого сниться чорна помада. Ви занадто прямолінійні і нехитрі, що зробити вас легкою мішенню для маніпуляторів.

Брехня і зрада віщує і зламана помада уві сні, проте сонник радить розкрити в собі найкращі якості, і показати їх оточуючим — тоді ви уникнете обману.

Сонник помада, до чого сниться помада уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: