Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поляна з квітами, до чого сниться поляна з квітами уві сні

До чого сниться красива галявина з квітами? Вас чекають подарунки, приємні сюрпризи і любов близьких. Сонник нагадує: всі події, які відбувалися уві сні на зазначеному місці, символізують благополучний результат.

Трактування по Міллеру

Уві сні трапилося бачити дивну галявину? Наяву возз’єднатися з дорогими серцю людьми. Цей же образ, на думку сонника, обіцяє райдужні перспективи і загальне благополуччя.

Розвивайтеся!

До чого сниться світла галявина з квітами в лісі? Гряде момент, коли ви зможете відпочити від обридлих турбот і повсякденності.

Добре бачити луг із запашними травами і запашними суцвіттями. Уві сні він означає, що ситуація складеться найбільш вигідним для вас чином.

Наснилося, що лужок лише видніється вдалині? Сонник стверджує: всередині вас ховається незвичайний потенціал, який необхідно розкрити і розвинути.

Чи не шкодуйте!

Іноді тлумачення сну не настільки райдужна. Наприклад, сновідеть залиту сонцем галявину з квітами і метеликами можна в знак жалю про давно минулі часи.

Наснилася галявина з квітами в дощовий або похмурий день? Вам доручать просте, на перший погляд, справа, але ви не зможете з ним впоратися.

Все налагодиться!

До чого ще сниться квіткова галявина в листяному лісі? Сонник обіцяє період активної діяльності і свят. Наснилася квіткова галявина в сосновому бору? Важкий суперечка вирішиться на вашу користь.

Уві сні привиділася квіткова галявина, на якій мирно паслися корови або інші тварини? Чекайте фінансового благополуччя. Бачити на галявинці дзюрчить струмочок буквально означає, що ви досягнете повного взаєморозуміння зі своєю половинкою.

Чи не розслабляйтеся!

До чого сниться квітуча галявина взагалі? Уві сні вона символізує безтурботний період, буквально, життя, наповнену задоволеннями і позитивними враженнями.

Ще краще, якщо в ночі ви ловили сачком метеликів. Це означає, що і в реальному світі не пропустіть своєї удачі. Наснилася квітуча галявина, на якій ви вирішили влаштувати пікнік? Наяву потрапите на світський захід.

Але стережіться, якщо галявина з квітами кишіла зміями та іншими гадами. Рада сонника: готуйтеся до душевних страждань через обмови й наклепу.

Що робили?

Наснилася галявина з квітами? Сонник рекомендує прийняти до уваги будь-які дії, вчинені в цьому місці.

 • Спати, лежати — інтимне побачення.
 • Розпалювати багаття — боротьба з тріумфальним фіналом.
 • Слухати спів птахів — розчарування, новини.
 • Рвати, топтати квіти — сумнівні задоволення, даремно витрачений час.
 • Бігти — удача, везіння, повільний розвиток.
 • Збирати гриби, ягоди — приємні незаплановані події без продовження.
 • Чого хочете?

  До чого сниться регулярно, як ви блукаєте в дрімучої частіше? Будьте готові до нескінченних труднощів на роботі і регулярним скандалам будинку. Сонник впевнений: цей неспокійний етап закінчаться лише після того, як уві сні ви вийдете на лісову галявину.

  До речі, сновідних поляна з квітами вказує на те, що в майбутньому ви зможете дозволити собі повністю відійти від справ і жити безбідно і щасливо. Хоча частіше цей образ лише відображає бажання кинути все і відпочити від обридлих турбот.

  Сонник поляна з квітами, до чого сниться поляна з квітами уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: