Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пожежа — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Бачити уві сні велика пожежа, що охопила висотна будівля — означає заступництво впливових осіб і успішний хід справ. Якщо в пожежі, осягнути ваш офіс, згоріла велика сума належали вам грошей — наяву можливі обман і заздрість з боку тих, кому ви довіряєте. Пожежа, при якому згорів ваш будинок — віщує неспокійне і вкрай ризикована справа, яка може обернутися для вас фінансовим крахом.

Гасити пожежу, заливаючи його водою з відер — наяву будете намагатися примирити посварених друзів, що не приведе до успіху. Якщо вам сниться ревуча і яка поспішала до місця лиха пожежна машина — це віщує тривоги і хвилювання, пов’язані з надзвичайною подією на роботі, куди вас спішно викличуть в позаурочний час. Бачити величезне полум’я, яке збивають з брандспойта пожежники — до великої радості в сімейному колі.

Піднімається високо в небо і видатний здалеку дим від пожежі — обіцяє вам наяву радісні звістки, за якими підуть нагороди і почесті. Пожежа з трагічними наслідками і людськими жертвами — означає, що в реальності понесете значної шкоди і піддастеся покаранню. Сон, в якому ви стали свідком руйнівного лісової пожежі — до успішного здійснення планів, що принесе очікувані результати і дозволить розвернутися ще більше.

Якщо уві сні ви берете участь в ліквідації пожежі або допомагаєте потерпілим в ньому людям — значить, наяву змініть свою точку зору, погодившись з раптово зміненими обставинами. Бачити себе в ролі героїчного пожежного, ризикуючи життям, виносить з полум’я дитини — такий сон покликаний розвіяти ваші сумніви у вірності чоловіка або коханого. Якщо вам сниться, ніби ви задихаєтеся в диму пожежі і втрачаєте свідомість або серйозно поранені обрушилася палаючої балкою — це означає, що наяву можете потрапити в аварію або стати жертвою наїзду при неуважному переході вулиці.

Сонник Нострадамуса

Приснився пожежа уособлює собою плотські бажання, пристрасть, одержимість ідеями, захопленість, бажання змін. Гасили пожежу — якісь суспільні хвилювання неминуче і невідворотно оформляться в організований рух, якому непросто буде покласти край. Брали участь в підпалі — попереду рішучі зміни, викликані несправедливістю; сон до складнощів і невлаштованості.

Уві сні рятували когось із пожежі — значить, подія, протягом довгого часу забирає душевну рівновагу, сили та інші ресурси, нарешті закінчиться, але трагічно. Яскраве полум’я, розбурхане в кімнаті сниться до зради з обопільної згоди. Однак пізніше це викличе проблеми, які мають обернутися непередбаченими і несподіваними пригодами, катаклізмами.

Метання в пожежі коні — це пророцтво того, що 2038 ознаменується величезним — найбільшим за поточний вік — числом зареєстрованих офіційних шлюбів; з цього року в багатьох країнах нарешті зрушиться з місця вирішення гостро стоїть демографічної проблеми.

Попелище — це передвісник відкриття принципово нового проекту житла. Завдяки цьому винаходу будуть забезпечені гідним місцем проживання всі бажаючі. Пожежа, причиною якого була блискавка — це провісник зустрічі з головним людиною свого життя в дивовижних обставин.

Сімейний Сонник

Пожежа уві сні — знак втрат, збитків, невдач, які відбудуться за волею долі. Іноді сон про нього передвіщає хворобу. Опинитися на пожежі уві сні — попередження про наклеп. Гасити пожежу з пожежного шланга — передвісник легких розваг в приємній компанії. Такий сон часто провіщає вдалий поворот в іншому справі. Чути в сні пожежну тривогу — передвісник важливих і тривожних подій.

Пожежна машина уві сні віщує вам якась надзвичайна подія, яка загрожує для вас нещасним випадком або ж збитками. Їхати на неї уві сні означає, що ви вплутається в якийсь ризикована справа, яке небезпечно для вашого життя. Якщо вам присниться, що горять кілька будинків, але ви не злякалися вогню, так як він був без тріску, без небезпечних іскор і нічого не зруйнував, то вас чекає отримання великого спадку або вигідної посади. Якщо ж вогонь зруйнує будинки, злякає, обпече вас іскрами або до вас долетять палаючі тріски, сон буде мати значення, зворотне сказаного вище. Дивіться тлумачення: Вогонь.

Сонник Лонго

Пожежа — до великої сварці, втрати, невдачі в справах. Рятуватися від пожежі: ви дуже чутливий і ранима людина, ви уразливі і довго не можете забути пережите. Будь-яка дрібниця має для вас зауваження, вона наповнена якимось таємним змістом.

Бачити, як гасять пожежу: ви постійно конфліктуєте з оточуючими через свою нестриманість, а рідним і близьким завдаєте багато страждань, тому що ваша поведінка, на їхню думку, є доказом вашого неповаги до них. Щоб не втратити їх гарне розташування, вам слід поводитися якомога обережніше, уважніше і терпиміше.

Побачили людські жертви на пожежі — такий сон говорить про те, що ви будете брати участь в сумнівному підприємстві, покладаючи на нього райдужні надії. Однак все виявиться не так, як ви це собі уявляли й очікували. Мало того, що всі ваші зусилля будуть марними, так ще, оскільки справа торкнеться інтересів інших людей, ви наживете собі ворогів.

Сонник Менегетті

Пожежа — теплі емоції, але також будь-яка пристрасть і бажання. Афект. Будучи символом життя, вогонь також символ поглинання і знищення, як і рот. Асоціювання рота і полум’я виражено в «язичку вогню» і «полум’яних словах». Архетип поновлення і вибору Юнацького кола архетипів. Символіка переживання ініціації. В динаміці розвитку міфологеми вогню присутні також «згорання від пристрасті», «згаслі надії», «світячи іншим, згораю». По відношенню до тіла вогонь асоційований серцем і любов’ю (полум’яна любов). Лісовий або стихійний пожежа — фатальний вибух емоцій. Сильні, неконтрольовані устремління, їх деструктивний, загрозливий аспект і, можливо, агресія. Вселенський, апокаліптичний пожежа — повалення певного погляду на світ.

Сонник Ванги

На думку великої ясновидиці, людині, яка хоче зрозуміти значення пожежі, баченого уві сні, треба згадати який був дим Якщо важкий і отруйний, то це означає що ваші недоброзичливці придумують підступи і наговорюють на вас, за вашою спиною. Якщо вам приснилося, що пожежею охоплено все навколо, куди не кинь погляд, — то це передвісник моторошної посухи і нестерпного голоду. Палаюча кора берези або папір — до великих лісових пожеж. А побачений вогонь в небі — символ наближення метеорита або «вогняного дощу». Серйозна небезпека нависла над Землею — попереду холод, голод і похмурий світ, позбавлений усіляких сонячних фарб.

Езотеричний Сонник

Бачити уві сні пожежа в квартирі, в своєму будинку — на превеликий жаль. Приснився пожежа у сусідів — будете з ними в сварці. Квартира після пожежі сниться до важкого часу, розчарування. Пожежа в чужому домі, після якого ви знаходите посудину з золою, обіцяє величезні гроші, які не принесуть щастя. Пожежа на власному весіллі сниться до поспішних шлюбу по любові, який згодом може розбитися об побут. Якщо у вогні згорає ваша дитина, ви можете втратити джерело доходу. Чорна кіптява від пожежі сниться до важкої і неприємної, але дуже добре оплачуваної роботи. Приснився пожежа в поле — буде неврожай.

Еротичний Сонник

Якщо сни про пожежу або полум’я сняться дівчині, яка ще не встигла вступити в шлюбні відносини, то сон передвіщає їй взаємну любов і швидкий шлюб. Якщо ж дама вже поєднувалася шлюбними узами, то сни про пожежу говорять про ревному відношенні до чоловіка. Якщо жінка, що побачила сновидіння про пожежу, готується незабаром стати матір’ю, то сон говорить їй про необхідність проявити обережність. Але побачивши палахкотять в полум’я будівля, їй можна заспокоїтися, з дитиною все буде благополучно. Сновидіння про гасінні пожежі символізують вашу боротьбу з бурхливою в душі пристрастю.

Сонник Лоффа

Якщо уві сні ви бачите сильна пожежа, яка знищує все на своєму шляху — це символізує вашу правильну орієнтованість на події та вміння контролювати себе в непередбачених ситуаціях. Але тільки за тієї умови, якщо уві сні ви не впали в паніку і не злякалися такого видовища. Якщо уві сні ви зуміли впоратися з полум’ям вогню, тоді і наяву ви можете чудово впоратися зі своїми емоціями. Бачити уві сні себе в вогні при цьому не відчувати біль — це символ Самопрощення і очищення.

Сонник Фрейда

Пожежа — символізує статевий акт. Якщо ви тушкуйте пожежа — у вас можливі захворювання статевих органів. Якщо ви опинилися замкнутими в палаючому будинку — ви відчуваєте невпевненість або страх перед майбутніми сексуальними контактами. Якщо ви спостерігаєте за пожежею з далека — ви схильні займатися сексуальними фантазіями, які ви ніколи не зважитеся реалізувати на практиці.

Ісламський Сонник

У тлумаченні снів по Корану немає згадки про пожежу. Але є символ вогню, що означає страждання, муки, злидні і війну. Чим вище піднімається дим від вогню, тим страшніше будуть біди. Людина, яка уві сні нахиляється до вогню прислуговує шайтанові і небайдужий до війни. Бачити вогонь, який спалює і нищить все на своєму шляху — це до наближається війні, хвороби або смерті.

Англійська Сонник

Сон про пожежу віщує серйозні сварки, втрату, невдачі в справах. Рятувалися уві сні від пожежі — це видає в вас вкрай чутливого, вразливого і образливого людини, якій властиво надовго затримувати в пам’яті всі пережиті неприємні події. Для вас невинне зауваження, кожну дрібницю наповнені таємним і серйозним змістом.

Сонник Мандрівника

Пожежа чистий і без диму — зміни на краще; виконання бажань; іноді буквально. Кілька будинків горить — щастя. Уже згорілий будинок, згарище — біда, нещастя. Спалахнув раптом — сварка в будинку. Гарячі сараї, будинки — провал справ, надій. Спостерігати пожежа з боку — добре, перебувати всередині палаючої будівлі — погано.

Французький Сонник

Якщо сниться пожежа, що охопила будинок, то вам належить, зібравши всю свою волю і мужність в кулак, пережити велике нещастя. Полум’я не торкнулося стін вашого будинку — значить, ваші достоїнства і заслуги отримають високу оцінку.

Сонник Міллера

Якщо приснився пожежа, який, хоч і був масштабним, але не привів до загибелі людей, це означає, що настають зміни на краще, провідні вас до забезпеченої і щасливого життя.

Сонник Хассе

Пожежа — отримати захист; дим — хороші звістки; бачити яскраве полум’я і багато диму — велика радість.

Китайський Сонник

Пожежа — до несподіваних небезпек, які загрожують вашому коханому одному.

Сонник Цветкова

На радість. Також см. Полум’я, Свічка, Камін.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: