Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник політ — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Бачити уві сні політ журавлиного клину — віщує похмурі перспективи в комерційних справах. Якщо летять журавлі опускаються на луг — це віщує несподівані події в реальному житті. Спостерігати політ орла високо в піднебессі — віщує наяву запеклу боротьбу за відстоювання і здійснення свого плану, що так чи інакше призведе до успіху.

Політ самотнього голуба — означає, що незабаром отримаєте повідомлення про те, що ваш друг потрапив в неприємну ситуацію; зграя голубів — до удачі в справах. Летючі і дзвінко співають над полем жайворонки — означають високі цілі, прагнучи до яких, ви придушити в собі егоїстичні замашки і розвинете найдобріші душевні якості. Перерваний пострілом політ птаха — до розчарувань і сльозам. Побачені уві сні кажани — віщують смерть близької людини. Літаючі над вами в безлічі — вони провіщають розставання з коханою людиною.

Здійснювати уві сні політ на літаку — віщує щасливі зміни, на вертольоті — потрапите в катастрофу, на дирижаблі — допоможете в біді нужденним, на повітряній кулі — відчуєте співчуття з приводу втраченої можливості, на дельтаплані — весело проведете час. Сон, в якому ви відправляєтеся в політ без керма і без вітрил, тобто виключно на власній тязі, змахуючи руками, аки крилами — це в реальності принесе вам виконання надій, успіх у справах і любові. Якщо ви летите в якомусь одному напрямку — це віщує наяву далеку дорогу. Якщо ваш політ уві сні раптово переривається і ви прокидаєтеся з почуттям жалю і розчарування — стало бути, ваша дратівливість стане причиною сварки з чоловіком.

Сон, в якому сила уяви забирає вас на крилах мрії в невідомі краї — наяву вас чекають любовні переживання, тобто і посмішки, і сльози, всього вдосталь. Якщо сниться, ніби ваш політ в надмірний висях супроводжують якісь фантастичні ефірні створення — все горе, що накопичилося у вашій душі, відступить перед цими чудовими баченнями.

Сонник Міллера

Уві сні літати в безмежному небесному просторі — обіцяє нещасливе подружжя. Якщо Вам сниться, що Ви літаєте низько над землею — це обіцяє Вам хворобу або скрутну ситуацію. Парити над водною гладдю і бачити, що вода — мутна, передвіщає Вам підступи недоброзичливців: Вам необхідно виявити обачність у веденні особистих справ. Літати над руїнами — до нещастя, сумним обставинам. Якщо при цьому Ви бачите подекуди зелень, дерева — то це означає, що неприємності Ваші не будуть тривати довго.

Якщо, літаючи, Ви бачите Сонце — то це означає, що тривоги Ваші будуть даремними, життя налагодиться, незважаючи на постійну загрозу зла. Літати високо в піднебессі, зустрічаючи на шляху Місяць і інші небесні тіла — обіцяє лиха всій землі. У польоті помітити у себе за спиною чорні крила — знак гіркого розчарування. Впасти під час польоту — обіцяє велике нещастя, якщо тільки ви не прокинетеся в момент свого падіння. Сприятливий сон, у якому Ви парите над зеленими кронами й бачите в себе за спиною білі крила: сон обіцяє удачу в справах і щасливе кохання. Але якщо Ви літаєте над засохлими деревами — доля приготує Вам випробування на шляху до успіху.

Якщо жінці сниться, що вона перелітає з одного міста в інший, приземляючись час від часу на церковні покрівлі — цей сон передвіщає, що їй належить багато зробити для того, щоб захистити свою любов від лицемірних людей. Цей сон таїть в собі іноді загрозу її здоров’ю або її близьким. Якщо їй сниться, що в польоті її підстрелили — це означає, що наяву її недоброзичливці стануть лагодити їй перешкоди, заважаючи просуванню до успіху і добробуту.

Сімейний Сонник

Літати уві сні — знак удачі або великих амбіцій. Якщо вам присниться, що ви полетіли занадто далеко, то сон попереджає вас про те, що людина, через якого ви так страждаєте, не заслуговує цього. Іноді такий сон говорить про боргом очікуванні чогось або когось. Летіти і впасти — знак небезпеки, неприємностей і краху в справах. Літати над знайомою країною або місцевістю уві сні означає участь у важливих справах і повагу оточуючих. Взагалі, характер пейзажу внизу допоможе вам розкрити значення сну. Тому вам слід дивитися характеристики місцевості за назвами (руїни, пожежа і т. д.)

Летіти і бачити сонце уві сні віщує добрі зміни. Летіти в темному зоряному небі уві сні — знак великих лих. Перелітати з даху на дах уві сні означає, що ви незадоволені сьогоденням і все намагаєтеся налагодити свої справи, роблячи щось одне, то займаючись іншим. Літати уві сні над своїм будинком означає, що домашні засудять ваші божевільні плани і через це в будинку розгориться скандал.

Літати над чужою країною уві сні — передвісник далекої подорожі, з якого ви нескоро повернетесь. Іноді такий сон пророкує, що ви візьметеся за абсолютно нову справу. Літати з крилами уві сні краще, ніж без них. В даному випадку крила означають підтримку або допомогу з боку. Як відомо, без підтримки і допомоги важче впоратися з якоюсь справою. Літати без крил уві сні — знак небезпеки і ризику. Літати занадто високо уві сні означає, що ваше бажання нездійсненне. Парити в небесах уві сні — знак романтичної мрії для закоханих або людей з великими амбіціями. Хворим такий сон пророкує смерть.

Ісламський Сонник

Хто бачить, що літає і кружляє над горою — це означає досягнення великої влади, при якій йому будуть підкорятися навіть королі. Літати уві сні — означає отримання влади, якщо він цього заслужив. Якщо людина літає і падає на щось — це вказує, що людина отримає те, на що він впаде. А якщо людина не має відношення до влади, то дане бачення передвіщає хворобу або навіть смерть, або людина зробить великий гріх.

Якщо сновидцу сниться, що він перелітає з одного даху будинку на іншу — це означає, що людина одружується з іншою жінкою. Дехто каже, що польоти уві сні свідчать про подорож. Політ за допомогою крил віщує зміну життєвої ситуації. Перелетіти від одного місця до іншого вдалим чином — відправитися в благополучну подорож. Бачити політ з однієї країни в іншу — означає отримання великої поваги і честі. Як кажуть: «Якщо тобі погано в якомусь будинку, поміняй його».

Літати від низу до верху без крил — означає, що збудуться всі бажання сновидіння, і його положення в житті також піде вгору. Літати в повітрі як голуб — віщує отримання честі. Якщо сновидець бачить, що він літає вгорі в небесах, а потім зникає і не повертається з небес — це означає, що він помре. А якщо кому сниться, що він відлітає від свого будинку до незнайомого дому — це означає, що він з дому потрапить в могилу. Бачити уві сні, що літаєш горизонтально — означає подорож і отримання честі.

Сонник Менегетті

Політ — бажання уникнути земного тяжіння. Польоти фантазії і розуму. Ковзати над поверхнею землі, рухаючись ривками. Контролювати реальність, ніколи повністю не втрачати контроль, контакт. Якщо індивід надовго відлітає в простір або ж не здатний знову приземлитися. Бажання уникнути проблем реальності може призводити до тотального відсутності реалізму і, можливо, острах збожеволіти. Бажання дружби, що має духовну основу. На практичному рівні індивід бажає переступити межі труднощів. У фізичному плані — екстаз чуттєвості: ерекція: ерекція і коїтус; можливо, бажання вільного кохання.

Сновидіння про прогулянці, але з переживанням легкості (кроки переходять в політ). Бажання уникнути тиску батьків, подружжя, повна реалізація себе за межами будинку. Відрив від Землі символізує відхід від матері, жінки або відмова від фемінні рис характеру. Деякі з цих значень можуть бути з’єднані в єдиний символ, який можна застосовувати до різних аспектів життя індивіда. Якщо людина відчуває, що летить самого себе, то вищевказані значення цілком підходять, але якщо він літає з друзями, то цілком можливо, що це лише бажання уникнути банальної роботи.

Інші літаючі створення. Смерть або сфера ангелів і привидів. Повзають створення, трансформовані в літаючі. Момент смерті, коли тіло трансформується в вільно літає дух (гусениця, що перетворюється на метелика, трактується подібним же чином).

Езотеричний Сонник

Польоти уві сні — символічне відділення від фізичного тіла, астральне подорож; характеризують піднесеність духу, здатність відволіктися від своїх проблем. Політ поза приміщенням свідчить про приплив життєвої енергії і сексуальності. Пробувати літати під стелею — пробудження духовних сил. Літати на далекі відстані — вас чекають любовні переживання. Літати в піднебессі: для здорових — щастя; для хворих — смерть. Здійнятися вгору, немов птах, — здійснення мрії, успіх у справах і любові. Падати з небес на землю — ви станете причиною сімейної сварки. Летіти по повітрю низько над землею — далека дорога. Летіти на літаку — щастя в особистому житті. Летіти на вертольоті — потрапите в аварію. Летіти на дирижаблі — зробите відважний вчинок. Летіти на повітряній кулі — будете шкодувати про втрачену можливість.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні ви літаєте в безкрайньому небі, значить, ваш шлюб буде невдалим. Літати в каламутній імлі — до підступів заздрісних суперників. Вам треба проявити обачність, інакше підступи недоброзичливців завадять вашому щастю. Сон, в якому ви літаєте над руїнами, віщує сварки і конфлікти з коханою людиною, але якщо серед руїн миготить зелень, можна очікувати примирення з обранцем.

Якщо вам сниться, що у вас чорні крила, це означає, що вам належить гірке розчарування в любові. Сон, в якому ви на білих крилах парите над зеленими деревами, віщує вдалий шлюб і щастя в любові. Якщо дівчині або жінці сниться, що вона летить з одного міста в інший і зупиняється на дахах церков, це віщує їй жорстоких суперників, які спробують перешкодити її щастю в любові.

Сонник Лоффа

Політ — це дуже цікавий символ. Кому в дитинстві не снилося, як він літає! Зазвичай такий сон трактується як зростання дитини, його дорослішання, устремління до нового. Що ж думали про політ послідовники різних релігій? В античній культурі символ поетичного натхнення кінь Пегас — має крила. Сирени, які заманюють подорожніх своїм чудовим співом, також зображуються у вигляді напівптахів. У муз на голові теж є крила. Таким чином, крила — є символом божественного, неземного. Якщо герою епосу даються крила, це означає, що він переходить в особливий стан — стан екстазу, духовного піднесення. Також це можна витлумачити як політ на крилах любові — неземне блаженство.

Сонник Мандрівника

Літати самому по повітрю — життєві і духовні сили, досягнення в особистому, професійному, творчому або духовної діяльності. Дуже часто польоти — сняться внаслідок якої-небудь духовної практики, що говорить про прогрес. Занадто високо — амбіції, необгрунтовані претензії, зарозумілість; крах планів. В небесах — духовне одкровення, самопізнання; важка хвороба або смерть.

Літати на мітлі або верхи на тваринному — захоплення демонічними духовними навчаннями, непомітне розвиток власної пристрасті, гордості, початок духовного спокуси і втрати душі. На стільці — втрата місця, посади, або навпаки службові успіхи. На ліжку — оригінальний, несподіваний життєвий поворот.

Сонник Фрейда

Політ — є символом статевого акту. Політ в комфортабельному авіалайнері — символізує ваш хороший сексуальний тонус. Політ в старенькому або транспортному літаку — говорить про проблеми з вашої сексуальністю. Політ на військовому літаку — символізує вашу завищену сексуальну самооцінку. Політ на повітряній кулі — символізує вашу мрію про раптову смерть під час занять сексом. Політ на дельтаплані — символізує ваші мрії про заняття вишуканим сексом. Політ в повітрі з розкритими руками — символізує ваше прагнення до статевих контактів з одночасним побоюванням перед можливими наслідками такого кроку.

Сонник Нострадамуса

Політ — хороші емоції, свобода, самостійність. Побачити уві сні, як ви літаєте, — наяву ви прагнете до свободи і самостійності. Найближчим часом у вас з’явиться така можливість. Якщо уві сні під час польоту ви падаєте, то наяву вам доведеться долати перешкоди і вирішувати проблеми. Сон, в якому ви літаєте в космічному просторі, означає, що наяву ви занадто захоплені своїми фантазіями і не помічаєте, що відбуваються навколо вас подій.

Англійська Сонник

Політ уві сні означає, що Ви уникнете багатьох труднощів і небезпек. Цей сон обіцяє успіх в торгівлі і любові. Дуже ймовірно, що Ви підете в далеку подорож. Якщо Вам сниться, що Ви щосили намагаєтеся злетіти дуже високо, сон говорить про те, що Ви і наяву прагнете зайняти певне досить значне становище в своїй справі, але ніколи цього не досягнете, тому що не володієте належними знаннями.

Сонник Цветкова

Літати по повітрю — дорога, досягнення; (В залежності від висоти); дуже високо — помилкові амбіції; далеко — любовні переживання, а так само довге очікування; в небесах — щастя (для здорових), смерть (для хворих).

Сонник Ванги

Політ уві сні — до поїздки, яка належить найближчим часом. Сидіти за штурвалом в літака — значить, що вам варто почати самим управляти своїм життям і особисто приймати будь-які рішення.

Сонник Хассе

На далеку відстань — любовні переживання; впасти — неприємність; на крилах літати — щастя; в небесах — для здорових щастя, для хворих — смерть.

Китайський Сонник

На тілі виростають крила і ти летиш — віщує щастя. Злітаєш на небеса — багатство, знатність і велике щастя.

Французький Сонник

Якщо Вам приснилися летять птахи — наяву Ви отримаєте довгоочікуване звістка від тих, хто знаходиться далеко від Вас.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: