Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник полтергейст, до чого сниться полтергейст уві сні

Полтергейст, побачений у сні, пророкує сплячому ряд помилок, які йому доведеться зробити через обставини, йому не підвладних. Але бувають випадки, коли подібні сни пояснюються по-іншому: виною всьому відсутність гармонії між внутрішнім світом сплячого і оточуючим. Давайте розбиратися детально,, до чого сниться полтергейст, і як уникнути неприємностей в реальному житті. А допоможуть нам в цьому, як завжди, сонники.

Сонник Міллера про потойбічний світ

Уві сні вас дуже налякав полтергейст — ви і ваша поведінка вплинуть на добробут вашої сім’ї. А якщо ви подружилися з приведенням — хороший знак, вам вдасться вийти переможцем з будь-якої колотнечі.

Добрий домовик або Ласкаво просимо, щастя…

Сниться, що ви залишаєте частування для будинкового, який живе у вас в будинку — вам буде вести в усьому, що пов’язано з виграшем. Сонник Цветкова рекомендує скористатися моментом.

Бачити, що полтергейст допомагає вам пересувати меблі в квартирі — вам посміхнеться удача, все буде виходити легко і просто.

Наснилося, що ви мило спілкуєтеся з домовиком перестукуванням — значення сну можна трактувати по-різному: або вас чекають хороші новини, або до вас приїдуть гості.

Сниться, що ви в чужому помешканні знайомитеся з добрим і привітним привидом — до корисних знайомств, обіцяє сонник міс Хассе.

Злі духи як символ неспокої душі

Наснилося, що в квартирі, яку ви нещодавно купили, бешкетує злий полтергейст — в реальному житті вас чекають переживання через те, що ви не можете знайти спільну мову з родичами.

Бачити уві сні переляк на обличчях людей, яким довелося зіткнутися з потойбічним світом — тлумачення сну таке: наяву вам доведеться зіткнутися з дивними речами, які важко пояснити з точки зору логіки.

Сниться, що ви провели ніч в будинку з полтергейстом, який намагався заподіяти вам шкоди, але не зміг — ви томитеся від того, що не знаєте, чого хочете, пророкує Місячний сонник.

«Мисливці за привидами» — знак перемоги і процвітання

Бачити, що вас попросили допомогти вигнати злого полтергейсту, що живе в квартирі друзів — значення сновидіння наступне: для того, щоб досягти перемоги в будь-яких справах, вам необхідно докласти максимум зусиль. Тільки завдяки праці, ви зумієте втілити в життя свої ідеї.

Наснилося, що ви мисливець за привидами, і, приїхавши на виклик, бачите сильний переляк на обличчях людей і рани на їхніх тілах, завдані полтергейстом — в реальності ви дуже допоможете своєму товаришеві, хоча навіть не будете про це підозрювати.

Ви залишилися один на один з полтергейстом в чужому помешканні, в якому він краще орієнтується, ніж ви — сновидіння уособлює ваші комплекси і страхи, якщо ви перемогли духів — вам вдасться впоратися зі своїми фобіями.

По той бік реальності або Бережіть здоров’я

Побачити, що ви безтілесний дух — зверніть увагу на своє здоров’я, є ризик того, що ви підхопите сильну застуду, попереджає жіночий сонник.

Уві сні ви спостерігаєте, як полтергейст господарює в домі, причому ви його не тільки чуєте, але і бачите — нагадають про себе старі захворювання.

Наснилося, що ви перейшли в іншу реальність і зуміли домовитися з полтергейстом про те, що він покине будинок — незважаючи на промоклі ноги, ви не захворієте, радує Східний сонник.

Сонник полтергейст, до чого сниться полтергейст уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: