Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник полоскати білизну, до чого сниться полоскати білизну уві сні

До чого вночі сниться полоскати білизну? Це заняття уві сні — передвісник конфлікту, куди втягнутий сплячого. Можливі підступи злостивців, повідомлення несприятливих відомостей про людину, якій довіряли — говорить сонник. Але іноді бачення обіцяє примирення після розбрату, поліпшення здоров’я.

Неприємні новини, участь в конфлікті

Чоловікові бачити за цим заняттям гарненьку дівчину віщує: він стане на стороні шукати задоволення.

Наснилося полоскати білизну? Сонник пояснює: наяву незабаром дізнаєтеся неприємну інформацію щодо людини, до якого добре ставитеся. Такі звістки змусять засумніватися: чи варто далі підтримувати відносини.

До чого сниться полоскати його після прання руками? Сплячий стане учасником конфлікту чужих інтересів. Доведеться відстоювати думку, що він не поділяє, однак відмовитися не зможе.

Чи не ускладнюйте собі життя

Полоскати білизну руками уві сні, чи не випрані спочатку як слід — за сонником, всі зусилля приховати деякі факти свого минулого зазнають невдачі.

Наснилося робити цю роботу руками, тоді як у вас є пральна машина? Тлумачення сну наступне: ви часто самі ускладнюєте власне життя, йдете більш довгим шляхом там, де є короткий. Запитуйте ради при незрозумілих ситуаціях — тоді уникнете неприємностей, заощадите нерви і час.

Хороші взаємини, поліпшення здоров’я

Бачили, як при прополіскування білизна уві сні стало чисте, а вода залишилася прозорою? Сонник підказує: зможете налагодити відносини з колегами на роботі, прояснити всі непорозуміння.

До чого сниться робити це на річці? Бачення означає: той, хто лежить наяву відчуває комфорт. Він нікуди не поспішає, не схильний до сумним думкам, справи в порядку. Майбутнє також порадує його приємними враженнями.

Уві сні виполіскує свої простирадла і підковдри в якомусь водоймі? Після хвороби підете на поправку. Якщо здорові — самопочуття поліпшиться.

Позбудетеся від недоброзичливців, помиріться з близькими

Струшували простирадла після полоскання уві сні? Наяву зможете виключити зі свого кола спілкування людей, які недоброзичливо ставляться до вас.

Наснилося полоскати білизну в чистій воді? Сонник обіцяє: примиріться з близькою людиною після сварки.

Де ви це робили?

Пригадайте, де полоскали:

 • В чистій воді — напружена ситуація на роботі благополучно завершиться;
 • В брудній воді — розбрати, неприємності вдома;
 • На річці — справи будуть йти своєю чергою, все залишиться без змін;
 • У ванні — щоб налагодити хороші відносини будинку, потрібно докласти зусиль.
 • Сонник Міллера: провокації конкурентів

  До чого сниться, ніби полоскали білизну? У сплячого з’являться конкуренти, суперники. Не можна піддаватися на їх провокації.

  Підступи злостивців, розбрати

  Наснилося вичавлювати білизна після полоскання? Сонник попереджає: незабаром до вас хтось звернеться з проханням позичити йому грошей. Однак позичальник не поверне їх.

  Полоскати білизну уві сні також застерігає: з’являться недоброзичливці, які будуть будувати плани, як нашкодити сновидцу. Потрібно проявити обережність і постаратися уникати по можливості контактів з ними.

  Бачити, ніби хтось інший займається цим, означає: сновидіння втягнутий в якийсь конфлікт, де він може постраждати. Таке сновидіння рекомендує уникати необачних висловлювань та обіцянок.

  Сонник полоскати білизну, до чого сниться полоскати білизну уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: