Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник полювання — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити уві сні або брати участь в полюванні з собаками, ріжками і т. п. — знак успіху в справах. Якщо ж ви очікуєте рішення суду по якійсь справі, то сон пророкує вам, що справа вирішиться на вашу користь. Тим, кому охота неприємна, сон пророкує, що якісь події виведуть таку людину з себе. Якщо вам присниться, що полювання закінчена або ви повертаєтеся додому з полювання, то ваші справи підуть погано через вашу повільності і любові до дозвільному проведення часу. Якщо уві сні вас запросять на полювання, то наяву вам зроблять вигідну пропозицію, від якого вам не слід відмовлятися. Іноді такий сон пророкує виграш в азартній грі.

Мисливське спорядження уві сні бачити, нести і використовувати (сильця, мережі і т. п.) — передвісник того, що втрачене знайдеться. Якщо ж ви не можете знайти якусь людину, то сон пророкує вам, що ваші пошуки закінчаться вдало. Якщо ж ви не належите ні до тих ні до інших, то вам слід побоюватися обману або остерігатися в тій справі, якою ви заробляєте на життя. Сон про мисливські снасті більш сприятливий в тому випадку, якщо вони знаходяться в ваших руках, а не в руках ваших ворогів. Однак побачити їх в руках друзів — знак того, що до цих друзям потрібно ставитися з побоюванням.

Звук мисливського ріжка уві сні віщує отримання неприємних або тривожних звісток. Іноді такий сон пророкує сварки або сварку між партнерами. Взагалі, полювати уві сні самому або бачити, як це роблять інші, — знак збитку або вказівка ​​на те, що ваша справа — пусте. Іноді такий сон віщує ворожнечу. Зустріти мисливця уві сні — передвісник того, що вам треба побоюватися зустрічі з недоброзичливцем. Йти на полювання уві сні і мати при собі рушницю означає, що зрада одного засмутить вас. Полювання на дрібну дичину уві сні означає, що вас чекають невдачі в справах. Полювання на диких звірів: дивіться тлумачення за назвами. Але взагалі, такий сон попереджає вас про те, що вам пора вступити в поєдинок з вашими найлютішими ворогами.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви берете участь в полюванні — вам забезпечений успіх, якщо будете продовжувати діяти таким же чином, як до сих пір. Якщо ви погодилися поїхати на полювання на наполегливу запрошення друзів вашого чоловіка — наяву не прогадаєте, купивши лотерейний квиток: вас чекає щасливий виграш. Якщо, прибувши на місце полювання, ви не приймаєте в ній безпосередньої участі, а кашовар — наяву будете втягнуті в сумнівну справу, яка принесе чимало клопоту. Полювати однієї — знайдете тихе щастя.

Полювати на велику дичину в лісі — досягнете поставленої мети, чого б вам це не коштувало, на дрібну в лугах — візьметеся за здійснення нереальних планів і провалите їх на самому початку. Якщо полюєте за пернатої дичиною на озерах або болотах — ваша надія швидко і легко збагатитися на ділі виявиться ілюзорною, не пощастить і в любові, що разом узяте повалить вас в досконале розчарування.

Якщо не пощастило на полюванні і ви повертаєтеся з порожніми руками — це віщує спірні питання при розподілі або розподіл між колегами. Вдале полювання і багата здобич говорять про те, що вам вдасться утримати удачу завдяки обережності по відношенню до своїх конкурентів. Зустрічати чоловіка, що повертався з полювання з порожніми руками, але припухлим особою і тьмяним поглядом — до сімейних розбірок. Бачити уві сні африканське сафарі або брати участь в ньому — вас чекають великі зміни.

Сонник Ванги

Якщо в сновидінні ви бачили, як хтось полював, значить, в найближчій перспективі у вас веселе проведення часу в дружній компанії. У ряді випадків сон може вказувати на зустріч зі злісним людиною-перевертнем, який справить на вас сильне враження.

Полювати на тварину — сон до труднощів, причому великим. У вас є таємний недоброзичливець, який постарається якими завгодно способами, не зупиняючись ні перед чим, зірвати ваші плани. Сон радить використовувати для захисту будь-народні кошти.

Мисливець впав в яму, призначену для тварин, — поганий сон, який повідомляє, що ви ходите по лезу бритви, не гребуючи всякими ризикованими заходами. Вам потрібна обережність, адже не завжди ризик заради великого заробітку виправданий. Напад пораненого вами на полюванні звіра попереджає: ви даремно думаєте, що здобули перемогу над заклятим супротивником. Зараз він зайнятий тим, що, зализуючи рани, планує черговий удар.

Сонник Лонго

Наснилося полювання — це передвісниця проблем матеріального властивості, з якими ви зіткнетеся абсолютно несподівано. Навіть ваша далекоглядність і кмітливість не допоможуть здогадатися, з якого боку чекати труднощів і якої сфери вони стосуватимуться. Можете починати готуватися до пори безгрошів’я вже зараз. Вона пройде тим швидше, чим швидше вам вдасться отримати необхідну для чогось суму грошей. У міру можливості скорочуйте свої витрати, відкладіть заплановані великі покупки.

Полювали самі — чекайте виграшу, можливо, не тільки матеріального. Може бути, ви станете переможцем в якомусь суперечці, що мав для вас принципове значення. Розмова з мисливцями — це попередження про небезпеку, яка виходить від знайомих, які схиляються вас до якогось нібито дуже прибуткової справи. Ви не повинні погоджуватися на нього ні в якому разі.

Сонник Фрейда

Полювання найчастіше є символом статевого акту, активного статевого життя. Якщо ви полюєте на великих хижаків, то ваша сексуальна активність знаходить свій вихід в елементах садизму при заняттях сексом або перед ними. Якщо ви полюєте на дрібних звірів або птахів, то ви активні в сексі, але в вас присутній прихована агресивність, яка може проявитися в найнесподіваніший момент, а в дітях (дрібні істоти) ви бачите перешкоду на шляху до повноцінного сексу. Якщо ви настріляли безліч дичини або дрібних звірів і пишаєтеся своєю здобиччю, хвалитеся нею, то ви страждаєте комплексом неповноцінності. Якщо ви відчуваєте себе якимось звіром, і полювання йде на вас, то ви схильні до мазохізму.

Сонник Лоффа

У деяких випадках сни про полювання можна трактувати як сни про насильство. З іншого боку, полювання — це один з найдавніших видів промислу людини, який і годував, і одягав його. Бачити уві сні, як ви полюєте на великого звіра, означає, що ви перед собою ставите важливу мету, полюєте за великої наживою, і успіх ваш залежить від вашої кмітливості і винахідливості, а не тільки від знань і навичок. Якщо під час полювання ви впали в яму, вириту для звіра, то це знак того, що ви потрапите в ті пастки, які самі ж розставляли для інших людей.

Сонник Міллера

Власна полювання сниться до того, що ви будете люто відстоювати реалізацію утопічних планів. Переслідуючи дичину, ви наздогнали її — значить, успішно переможете труднощі; ваші бажання здійсняться. Полювання не вдалася — у вас будуть втрати, в діловому житті — невірні рішення. Гучні, підбадьорливі звуки мисливського роги служать пророкуванням того, що в своїх кращих починаннях ви будете відчувати підтримку згори, станете дуже щасливою людиною.

Еротичний Сонник

Приснилася уві сні полювання говорить про Ваш злегка перебільшеному уваги до протилежної статі. Участь в полюванні символізує спробу реалізувати практично нездійсненні плани щодо Вашого об’єкту обожнювання. Якщо наснилася невдала полювання, це означає, що ви розчаруєтеся в коханого. Сон, в якому ви чуєте звук мисливського рогу, віщує вам щастя в любові і підтримку коханої людини.

Езотеричний Сонник

Бачити звичайну полювання, бути присутнім — опинитеся в скрутному становищі. Екзотична полювання сниться до того, що для виходу з якоїсь складної ситуації згодиться тільки неординарне рішення, а тому сон рекомендує забути на час про звичних поведінкових моделях. Полювання на людей, на вас зокрема, сниться до того, що податкова поліція, якісь інші фіскальні органи запланували візит у вашу організацію.

Французький Сонник

Якщо сниться полювання, це говорить про те, що ви опинитеся на межі розорення через шахрайство якоїсь людини. Направлятися на полювання, особливо без зброї — до вірної прибутку. Полювання виявилася невдалою, видобутку не було — сон означає, що сумні події занурять вас у відчай. Багата здобич дичини віщує щасливу зустріч або шлюб.

Англійська Сонник

Вдале полювання на оленя сниться до благополуччя, закоханим — до здійснення бажань. А ось полювання на зайця — це передвісниця невдач, негараздів, переважно в справах любовних. Полювання на лисицю повідомляє про віроломство суперників або конкурентів у бізнесі. Лисицю вбили — значить, запекла боротьба закінчиться тим, що ви візьмете верх.

Китайський Сонник

Бачити себе в сні на полюванні — на жаль. Бачити себе після полювання — символ благополуччя. Якщо уві сні ви разом з друзями на полюванні — до швидкого звільнення з роботи. Бачити на полюванні дикого кабана — до захворювання. Якщо на полюванні побачили лева — бути вам «полоненим».

Сонник Мандрівника

«Полювання на вовків», «полювання до зміни місць», «мисливці за пригодами». «Полювання до чогось» — в сенсі бажати, хотіти; «Полювати за знаменитістю» (переслідувати); «Полювати» — вистежувати, спостерігати, досліджувати. Див. Сліди.

Сонник Цветкова

Ви бачили в своєму сні себе мисливцем або ж просто стежили за полюванням, сон має одне значення — ворог. Як подолати ворога, вам підкаже ваш же сон, якщо згадати всі його складові та подумати над їх значенням.

Сонник Хассе

Полювання сниться до того, що завдяки витримці ваше майбутнє буде прекрасним. Полювати самим — сон означає, що вас чекає невигідне заняття і збитки; вас запросили на полювання — значить, крупно пощастить у лотереї.

Сонник Менегетті

Якщо присниться полювання мала на меті видобуток прожитку, то це позитивний знак. У всіх випадках сон вказує на гру життєвих сил і рівновага.

Ісламський Сонник

Якщо хто побачить себе у сні на полюванні — значить буде добувати собі їжу обманом і хитрістю.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: