Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник полювання, до чого сниться полювання уві сні

Іноді уві сні можна побачити те, про що в звичайному житті сновидец навіть і не думає. Наприклад, йому може наснитися полювання. Але, до чого сниться такий дивний і незвичне явище? Сонник допоможе розшифрувати загадкову картинку, грунтуючись на конкретних деталях.

Тлумачення за Міллеру

Якщо вам приснилася дике полювання, то сонник Міллера тлумачить це сновидіння як символ планів, які неможливо втілити. Якщо ви нічого не піймали, сонник обіцяє втрати в бізнесі через неправильне рішення.

Якщо ж ви наздогнали дичину, то легко впораєтеся з труднощами, а ваші бажання здійсняться. Звук мисливського роги віщує сплячому щастя, добробут і успіх починань. Отримати більш точну розшифровку і зрозуміти, до чого сниться сон допоможуть тварини, що потрапили під приціл.

Ведмідь — втілення ворога

Якщо жінці приснилася полювання на ведмедя, то наяву вона намагається завоювати прихильність байдужого до неї людини. Цей звір символізує чоловіка грубого і нестриманого, він може вказувати на прихованого ворога або явне суперництво.

Якщо ви уві сні брали участь в облаві на ведмедя і вбили його, то подолаєте недругів і знайдете вихід із тупикової ситуації. Полювання на ведмедя сонник тлумачить також як виникнення небезпечної ситуації в житті.

Дикий вепр

Не менш серйозного ворога символізує і дикий вепр. Якщо приснилося, що б’єтеся з ним, то наяву постарайтеся уникнути будь-якої навіть незначної сварки. А ось облава уві сні на кабана є хорошим знаком — це символ прийдешніх перемог.

Якщо вам довелося гнати його уві сні або навіть вбити, то чекайте велику радість і фінансовий прибуток. Однак після успішного полювання на кабана, дуже важливо не спробувати блюдо з його м’яса. Такий сон стане початком серйозної хвороби.

Вовки і сварки

Приблизно таку ж розшифровку сонник дає і сну, в якому сплячий полював на вовків. Однак це ж сновидіння може мати і дещо незвичне значення.

До чого сниться полювання на вовків? Якщо сновидец особисто в ній бере участь, то варто чекати великого скандалу. Бачить з боку — значить, буде спостерігати за сваркою друзів. Спіймати вовка уві сні — до участі в бійці, а вбити його — до великих неприємностей.

До важкого багатства

Якщо ви брали участь в полюванні на лося, то одного разу розбагатієте. Однак буде це не скоро і доведеться дуже важко працювати. Якщо під час облави на лося тварині вдалося втекти, то ви пропустіть можливість змінити життя на краще.

До чого сниться сон про лосині роги? Вас чекають важкі часи, а ось убити звіра під час полювання на лося — до несподіваного прибутку, зловити його живого — сонник тлумачить як щасливу випадковість.

Інші звірі

Наснилося, що полювання велася на зайця, мабуть в реальному житті ви беретеся за виконання декількох справ одночасно. А ось якщо бізнесмен або фермер побачив облаву на оленя, то необхідно вжити заходів, щоб уникнути серйозних неприємностей. І до речі, нова справа обернеться повним провалом.

Дуже незвичайним значенням наділяє сонник сни про полювання на змій. Він вважає, що таке бачення говорить про великий захопленості протилежною статтю.

Лов птахів

До чого ж сниться полювання на птахів? Таке заняття тлумачиться сонником як агресія по відношенню до людей і зокрема до дітей. Особливо якщо доводиться полювати на качок. Мабуть малеча дуже сильно заважає вашим особистим відносинам.

Вкрай несприятливим знаком вважається накидати сильце на птахів і вбивати їх. Незабаром сновидіння чекає складна смуга в житті. Аналогічно трактується і сон, в якому ви полювали на гусей.

Сонник має ще один варіант тлумачення полювання на качок. Це сприятливий знак, який закликає сновидіння проявити пильність, щоб не упустити свою удачу. Полювання на качок також символізує несподівані зміни в планах.

Сонник полювання, до чого сниться полювання уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: