Сонник пекло, до чого сниться пекло уві сні

Потрапити в пекло, навіть уві сні — перспектива, м’яко сказати, не вельми приваблива. Але всупереч недобрим передчуттям, то,, до чого сниться виявитися в чистилище, тлумачиться сонниками не так категорично погано.

Задумайтесь про цінності на дозвіллі

Сонник Медеї, приснився пекло вважає знаком, що закликає переглянути свій спосіб життя, змінити свої життєві пріоритети і цінності, оскільки нинішній стан справ призведе Вас до чималих неприємностей.

Бачити уві сні пекло з його «класичної» атрибутикою, тортурами і чортами, є своєрідним закликом покаятися в поганих вчинках і очистити совість.

Згідно з тлумаченням психолога Деніз Лінн, то,, до чого сниться бачити пекельні муки, є ознакою обтяженої жорстокістю совісті та внутрішньої злоби сплячої людини. Приснилося бачення закликає сновідящего стати м’якше і добріше.

Побувати уві сні одночасно в пеклі і раю пророкує про великий внутрішній конфлікт, боротьбою між своїми плотськими бажаннями і духовними цінностями.

Бачити істота з пекла, за сонником Міллера, натяк зайнятися коригуванням свого характеру.

Не втрачайте пильності — зло не дрімає

За версією Міс Хассе, то,, до чого сниться потрапити в пекло уві сні, висловлює зацікавленість і заздрість деяких осіб того, що ви володієте шанованим і популярним майном.

Потрапити в пекло з раю пророкує Англійським сонником про можливість зіткнутися зі зрадою близької людини. Якщо сновидіння наснилося з точністю навпаки, означає, якась особа власним прикладом підкаже Вам правильний шлях виходу зі складної життєвої ситуації.

Якщо уві сні Ви виявилися в пеклі завдяки випадку, значить, в реальному часі будьте готові до того, що недоброзичливці розпускають про Вас брудні і не правдиві чутки, які можуть заплямувати Ваше добре ім’я. Спробуйте своєчасно розпізнати наклепників.

Чути в чистилище моторошні крики мучеників — зверніть увагу на свої дії, які, судячи з усього, доставляють чимало страждань близьким людям.

Потрапити, скоро все налагодиться

Побувати в пеклі означає тимчасове погіршення умов життя сплячої людини. Те,, до чого сниться горіти в пекельному казані і пройти уві сні через усі тортури, пояснюється сонником Деніз Лінн, перспективою зіткнутися в реальному житті з важкими обставинами, пройшовши які Ви відчуєте оновлення та очищення.

Побачений уві сні пекло може позиціонуватися як символ тих труднощів, які сновидец відчуває в реальному житті. Оскільки безвихідних положень не буває, постарайтеся розглянути ситуацію, що виникла в іншому, абсолютно протилежному руслі.

На думку доктора Фрейда, горіти в пеклі — ознака сексуальної незадоволеності.

Удача вже зовсім близько

Наснилося, що вдалося пройти пекло живим і неушкодженим, тлумачиться сонником Міс Хассе, можливістю наяву уникнути серйозної небезпеки.

Відчувати бажання потрапити не в рай, а в пекло, свідчить про неординарному мисленні сновідящего, а також передбачає успішне вирішення скрутній ситуації, шляхом ризикованих і небезпечних кроків.

Хворим, побувати в пеклі і благополучно вийти звідти, обіцяє сонником швидке одужання. Біднякам таке бачення віщує виникнення гарної можливості заробити гроші на прожиток.

Сонник пекло, до чого сниться пекло уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: