Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник покупка машини, до чого сниться покупка машини уві сні

Наснилося покупка машини часто інтерпретується сонником як хороший знак. Однак, щоб зрозуміти, до чого вона сниться, треба пригадати всі деталі уві сні. Такий символ обіцяє наступ вдалого часу, просування по службі, ділових успіхів або ж поява перешкод для починань, невдач, провалу планів.

Ваші починання будуть успішними

До чого сниться покупка машини? Тлумачення сну часто позитивне, віщує везіння у всіх справах. Нової — початок нового підприємства, що вимагає значних вкладень. Купити нову іномарку обіцяє: збудеться мрія, давно плеканої сплячим.

Також сонник акцентує увагу: чим більше нової та красивою приснилася машина, тим сприятливіші значення сновидіння.

Такий сюжет уві сні обіцяє успішне вирішення давно докучаючої проблеми. Якщо купили на авторинку — значить, дії намічені вірно.

Остерігайтеся: можливі проблеми

А ось бачити придбання старої уві сні вказує: теперішнє становище викликає у сновидіння незадоволеність, тугу про старі добрі часи. Старий автомобіль, який вас змусили купити, попереджає: розпочате підприємство зазнає краху або не принесе очікуваного результату.

Купівля машини іншою людиною, згідно сонником, означає: щастя, удача посміхнуться йому, а не сновидцу. Щоб домагатися намічених цілей, мати успіх, сплячий повинен проявляти більше рішучості.

Бачити придбання авто іншою людиною — ваші заслуги припишуть комусь сторонньому. Якщо уві сні це знайома жінка — вона обійде вас по кар’єрному просуванню, а можливо, навіть обійме посаду, на яку ви розраховували.

Якого кольору автомобіль?

Щоб правильно витлумачити сновидіння про покупку машини, потрібно пригадати, якого вона була кольору:

 • Білої — наступ вдалого життєвого періоду;
 • Червоною — обіцяє жінці поява нових шанувальників;
 • Чорної — благополучне завершення розпочатих проектів, здійснення планів;
 • Синьою — справи будуть йти стабільно.
 • Чоловікові придбання червоного автомобіля віщує підвищення його сексуальної активності. Білого — символізує його прагнення досягти успіху в житті. Купувати білу іномарку також означає: незабаром настане біла смуга, почнеться період, що несе сновидцу радість, щастя.

  Ділова сфера, бізнес

  До чого сниться купувати дуже дорогу, яка не по кишені? Сонник попереджає: ходу справ завадять невдачі, осічки, провали. Сприймайте це по-філософськи, оскільки вплинути на складності не зможете. Згодом негаразди вгамуються — коли ви докладете максимум зусиль для їх подолання.

  Наснилася покупка машини дорогою, але доступною? Позиції сновидіння на роботі, в суспільстві зміцняться. Купувати престижне авто уві сні, особливо якщо сплячий відразу сів за кермо, обіцяє досягнення нових комерційних висот.

  Сонник Міллера: все налагодиться

  Бачення про покупку машини є передвістям: сплячий незабаром поверне втрачені позиції. Він знову налагодить все справи так, щоб вони приносили прибуток.

  Інші значення

  До чого сниться, ніби батьки купили засіб пересування і подарували вам? Сонник обіцяє: скоро всі неприємності, складності залишаться позаду, настане сприятливий період.

  Наснилася покупка пральної машини? Жінці сонник обіцяє: незабаром відбудеться радісна подія. Чоловікові бачення обіцяє: він чогось сильно здивується.

  Також бачити, ніби придбали пральну уві сні, віщує: з’являться клопоти, турботи — на кшталт несерйозні, але вимагають уваги і сил.

  Сонник покупка машини, до чого сниться покупка машини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: