Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поливати, до чого сниться поливати уві сні

Сон, в якому ви поливаєте рослини або кімнатні квіти, говорить про те, що хтось близький потребує Вашої допомоги — вважає сучасний сонник. Поливати газон — піклуватися про свій статок.

Якщо ж Вам доводиться виливати воду з лійки на якийсь незвичайний предмет (камінь, лавку) або людини, знайте, що скоро Вам доведеться взяти під свій контроль пристрій чийогось життя.

Коли Вас поливають свіжою і чистою водою, такий сон символізує підтримку і розуміння з боку друзів або родичів. Брудна або каламутна вода — недоброзичливці спробують влаштувати Вам неприємності.

Якщо ви спостерігаєте за поливом рослин з боку, значить, в найближчому майбутньому Ви відмовитеся комусь допомагати. Своїм рішенням Ви можете накликати неприємності як на прохача, так і на себе. Постарайтеся частіше входити в положення сторонніх людей, ставитеся до прохань з розумінням.

Як вважає сонник, поливати окремі язички полум’я або намагатися таким чином загасити багаття — знак того, що Вам доведеться виступити миротворцем в сварці. Конфлікт відбудеться між родичами або близькими друзями.

До чого сниться поливати в інших сонниках

В езотеричному сонник: удобрювати і поливати рослини — наяву Вам доведеться докладати всіх можливих зусиль для того щоб розвинути свою справу. Цей сон може відображати і Вашу турботу про домочадців. Скоро у Вас з’являться нові ідеї, які дозволять поліпшити життєві умови. Це дуже сприятливий сон, після якого можна очікувати успіху в справах.

До чого сниться поливати в сонник Феломена: незабаром Ви переживете дуже сильні позитивні емоції.

До чого сниться поливати в сонник Мартина Задеки: поливати (квіти, посадки) — до радості.

Тлумачення сонника XXI століття: сон, в якому Ви поливаєте спраглі рослини — сприятливий. Але тільки якщо Ви не поливаєте тільки що посіяне насіння, чекаючи, що вони відразу ж зійдуть. Нетерплячість в такому сновидінні перетвориться в довгий і нудне чекання в реальному житті. Ваші труди не пропадуть марно, але й не дасть свого плоду відразу. Доведеться готуватися до тривалого штилю в справах і в особистому житті.

Сонник поливати, до чого сниться поливати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: