Сонник поливати, до чого сниться поливати уві сні

Сон, в якому ви поливаєте рослини або кімнатні квіти, говорить про те, що хтось близький потребує Вашої допомоги — вважає сучасний сонник. Поливати газон — піклуватися про свій статок.

Якщо ж Вам доводиться виливати воду з лійки на якийсь незвичайний предмет (камінь, лавку) або людини, знайте, що скоро Вам доведеться взяти під свій контроль пристрій чийогось життя.

Коли Вас поливають свіжою і чистою водою, такий сон символізує підтримку і розуміння з боку друзів або родичів. Брудна або каламутна вода — недоброзичливці спробують влаштувати Вам неприємності.

Якщо ви спостерігаєте за поливом рослин з боку, значить, в найближчому майбутньому Ви відмовитеся комусь допомагати. Своїм рішенням Ви можете накликати неприємності як на прохача, так і на себе. Постарайтеся частіше входити в положення сторонніх людей, ставитеся до прохань з розумінням.

Як вважає сонник, поливати окремі язички полум’я або намагатися таким чином загасити багаття — знак того, що Вам доведеться виступити миротворцем в сварці. Конфлікт відбудеться між родичами або близькими друзями.

До чого сниться поливати в інших сонниках

В езотеричному сонник: удобрювати і поливати рослини — наяву Вам доведеться докладати всіх можливих зусиль для того щоб розвинути свою справу. Цей сон може відображати і Вашу турботу про домочадців. Скоро у Вас з’являться нові ідеї, які дозволять поліпшити життєві умови. Це дуже сприятливий сон, після якого можна очікувати успіху в справах.

До чого сниться поливати в сонник Феломена: незабаром Ви переживете дуже сильні позитивні емоції.

До чого сниться поливати в сонник Мартина Задеки: поливати (квіти, посадки) — до радості.

Тлумачення сонника XXI століття: сон, в якому Ви поливаєте спраглі рослини — сприятливий. Але тільки якщо Ви не поливаєте тільки що посіяне насіння, чекаючи, що вони відразу ж зійдуть. Нетерплячість в такому сновидінні перетвориться в довгий і нудне чекання в реальному житті. Ваші труди не пропадуть марно, але й не дасть свого плоду відразу. Доведеться готуватися до тривалого штилю в справах і в особистому житті.

Сонник поливати, до чого сниться поливати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: