Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поливати квіти, до чого сниться поливати квіти уві сні

Полив живих рослин уві сні символізує красу життя, її наповненість, відчуття радості і життєвої енергії. Пояснюючи,, до чого сниться поливати квіти, сонник акцентує увагу на вид і стан Цветик.

Що віщує пан Міллер?

Наснилося, що збризкують маленькі паростки водою, значить, наяву ви стоїте біля витоків нового, прибуткової справи, яке забезпечить гідне майбутнє. Зрошувати уві сні кімнатна квітка в горщику — до значного збільшення фінансового добробуту.

Марні, нездійсненні надії пророкує Міллер, тлумачачи,, до чого сниться полив сухого рослинки. Можливо, вам варто переглянути власні пріоритети, змінити світогляд.

Готуйтеся до сюрпризів!

Багато сонники вважають: те,, до чого сниться поливати квітку в горщику, обіцяє одержання дорогого презенту. Інша думка снотолкователей пов’язано з отриманням фінансів, за допомогою яких можна буде дозволити придбати бажану річ.

Подробиці: вид Цветик

У Загальних сонник тлумачення сну, в якому доводиться збризкують кімнатна квітка, пов’язане з видом і станом оного:

 • Фіалки — сповіщав про романтичне побачення;
 • Кактуси — обіцяють турботу про хвору людину;
 • Фікус — пророкує похвалу від керівництва, просування по службі;
 • Герань — віщає про необхідність уважніше ставитися до слів дітей;
 • Кімнатні троянди — до вишуканого подарунку від друзів;
 • Поливати квіти в горщику, надзвичайної краси — відкриєте в собі прихований талант.
 • Подбайте про здоров’я близьких.

  Бачити сухі або зламані домашні рослини, означає погіршення самопочуття когось із близьких людей. Наснилося, що засохлі квіти оживають після поливу, значить, хворі домочадці швидко впораються з недугою.

  Все вдасться!

  Сонник Закоханих досить сприятливо трактує сновидіння, в якому оживають засохлі рослинки після зрошення. Жінкам приснилося дійство обіцяє набуття світу і взаємності у взаєминах з чоловіком.

  Бачити подібний сюжет панночкам, який задумав повернути минулі стосунки, означає відродження колишніх почуттів. Але побачити, що на місці квітника виросли бур’яни уві сні — ця затія принесе вам тільки зайвий клопіт і страждання.

  Вам все по плечу!

  Сонник від А до Я сповіщає досягнення великого успіху в кар’єрі та особистому житті, пояснюючи,, до чого сниться садити і поливати квіти на клумбі.

  Людям, замислюються про відкриття власного бізнесу, подібний сюжет уві сні, є знаком вдалої реалізації задуманого справи, особливо, якщо після цього рослинки розцвіли.

  Настають зміни!

  Наснилося, що пересаджували домашні рослини на клумбу і зрошували їх? Сонник сповіщає кардинальні зміни: зміну житла, роботи або відносин. Якщо квіточки уві сні прижилися — зміни благотворно вплинуть на життя сплячої особи.

  Попереду — радість і щастя!

  Поливати квіти в своєму будинку, пророкує сонником Мандрівника про радісних і щасливих події, які відбудуться в будинку сновідящего. Заміжньої дамі подібну дію відображає увагу і турботу про домочадців, що в майбутньому принесе гарні плоди.

  Надайте підтримку!

  Іноді, бачення, в якому доводиться поливати квіти, сигналізує про необхідність приділити особливу увагу своїм близьким людям. Особливо, якщо бачите, що квіточки уві сні прив’янули або зламані. Такий сюжет слід розглядати, як гостру необхідність чоловічка в підтримці і турботі.

  Сонник поливати квіти, до чого сниться поливати квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: