Сонник покупка будинку, до чого сниться покупка будинку уві сні

До чого сниться покупка будинку? Це досить сприятливий сновидіння, по сонником, обіцяє хороший хід справ, зароблене багатство, втілення своєї ідеї. Але такий сюжет уві сні також віщує погіршення здоров’я, фінансова скрута.

Пошуки себе і готовність до змін

Часто сонники трактують покупку будинку як дуже сприятливий знак. З давніх-давен вважається: приснився сюжет означає, що людина підсвідомо вже готовий до сімейного життя, зобов’язаннями, відповідальності.

Шукати, дивитися житло уві сні означає пошуки себе, свого «місця під сонцем». А точне його значення можна зрозуміти по результату пошуків: якщо змогли знайти те житло, яке стало згодом вашим, значить, і наяву зрозумієте, до чого потрібно прагнути. Бачити ж, ніби всі старання марні — на жаль, у вашому житті поки панує невизначеність.

Зусилля увінчаються успіхом

До чого сниться придбання нового житла? Сонник вказує: сплячий реалізує свою хорошу задумку, здатну принести користь йому або близьким. А вид нового житлового будови, ще не закінченого, яке сновидец збирається купити, означає: для досягнення запланованого йому доведеться докласти ще багато зусиль.

Наснилося покупка будинку, нового, затишного, нехай невеликого — сприятливе ознаку. Сонник обіцяє щастя, благополуччя у сімейного вогнища.

Можливі труднощі в сім’ї

Купувати шикарну квартиру — застереження про нездійсненність мрій. Для жінки покупка будинку або квартири уві сні попереджає про її надмірної вимогливості до чоловіка, яку бажано було б стримати.

Наснилося придбання квартири з меблями? Це не дуже хороший знак. Наяву обставини відкриють якісь невідомі або невраховані раніше складності, а їх доведеться вирішувати швидше.

Також бачити житло з меблями, яке купив сновидец, сонник називає попередженням про сімейні розбіжності. У взаємовідносинах почнуться труднощі, а вирішити їх допоможе тільки тактовність і взаємне почуття.

Завдяки наполегливості досягнете успіху

Наснилося покупка будинку з меблями, якщо вона красива, зручна, обіцяє незабаром хороший хід справ.

До чого сниться вибирати для себе і купувати житло? Сплячому належить творчий успіх, він досягне слави. Людина доб’ється багатства своїми силами, стане відомою особою.

Вибирати для себе і купувати уві сні будиночок із земельною ділянкою — наяву віщує довге життя і працю на присадибній господарстві.

Купівля затишного сільського будиночка із земельною ділянкою обіцяє здоров’я, а також благополуччя, засноване на працьовитість.

Яким він був уві сні

Тлумачення сну обов’язково враховує, придбання якого будинку ви бачили:

 • Нового — вам усміхнеться щастя;
 • Старого — значне погіршення здоров’я;
 • Великого, красивого — незабаром сновидец розбагатіє;
 • Невеликого дерев’яного — сплячий не любить привертати увагу, вважає за краще спокійне життя без стороннього втручання;
 • Величезного — свобода дій, можливість сміливо висловлювати свою думку, удача починань.
 • Також образ старого будинку уві сні, який купив сновидец, попереджає про можливі фінансові утруднення. Великого нового — згідно сонником, передвістя успіху в діловій сфері, на роботі, завдяки чому людина досягне важливих цілей.

  Інтерпретація по сонником Міллера

  До чого сниться покупка будинку і переїзд туди сновидіння? Незабаром, можливо, доведеться відправитися в поїздку. Подібне бачення обіцяє отримання цікавих новин.

  Сонник покупка будинку, до чого сниться покупка будинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: