Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник покупка, до чого сниться покупка уві сні

Купівля, вчинена уві сні, часто символізує саме те, в чому сплячий найгостріше потребує. Секрет в тому, що подібні сновидіння практично завжди алегорично. Сонник допоможе розтлумачити,, до чого сниться той чи інший продукт, прикраса, предмет гардероба або інтер’єру, а також об’єкт нерухомості.

У продовольчому магазині

Якщо приснилося, як довелося робити покупки в магазині, щоб поповнити запаси продуктів, намічаються приємні події і радісні зустрічі. Винятком є ​​лише деякі види продуктів.

Куплена буханець хліба є добрим знаком для тих, хто займається торгівлею. Період вдалий для укладення угод, ризик виправдає себе. Якщо за хлібом довелося вистояти чергу, настання сприятливого періоду також доведеться почекати.

Лоток яєць в продуктовій кошику більшість тлумачень вважає тривожним знаком. Сновидіння підстерігає небезпека, якої навряд чи вдасться уникнути. Постарайтеся вийти з неприємної ситуації з мінімальними втратами.

Риба і м’ясо

Євген Цвєтков радить бути напоготові, якщо приснилася покупка риби. Сновидіння часто тягне за собою вимушене спілкування з надокучливими людьми, від яких буває непросто позбутися.

Закупівля м’яса свідчить про необхідність приділяти більше уваги своїм бажанням і справжнім потребам. Одним словом, трохи здорового егоїзму вам зараз не зашкодить.

Кондитерські товари

Вважається сприятливим символом, якщо наснилося, як ви вирішили купити цукерок. Куплене ласощі віщує довгоочікувані звістки в реальній дійсності.

Це не єдине тлумачення,, до чого сниться покупка солодощів. Сонник обіцяє найрізноманітніші позитивні емоції і приємні враження.

Овочі та фрукти

Те,, до чого сниться закупівля картоплі, сонник розтлумачує як провісник несподіванки, яка порадує сплячого. Якщо картоплі багато, значення побаченого уві сні не обмежується яким-небудь дрібницею, ви маєте право розраховувати на великі угоди і серйозні пропозиції.

Якщо наснилася покупка капусти, сновидіння можна тлумачити практично буквально: фінансовий успіх може виявитися настільки грандіозним, що здивує самого сплячого. Дуже добре, якщо ви не бачили уві сні, як віддаєте гроші продавцю.

Якщо пощастило купити повний пакет яблук, сновидіння символізує міцне здоров’я і відмінну стійкість до стресів. Неприємностей не під силу вибити вас з колії, ви готові до будь-яких пригод.

Одяг

Якщо довелося здійснювати покупки в магазині одягу, чаклунка Медея попереджає, що в реальності вам доведеться опинитися в ситуації, в якій, можливо, не вдасться залишитися собою.

Коли трапляється приміряти нові сукні уві сні, тлумачення говорить, що вам вдасться перемогти суперників і заздрісників.

Сонник пропонує цікаве пояснення,, до чого сниться покупка весільного плаття. Сновидіння обіцяє, що вам вдасться згладити наслідки сварки, про яку ви дуже жалкуєте.

Щоб дізнатися, до чого сняться нові спідниці, зверніть увагу на їх забарвлення. Яскраві тони віщують радість, темні — невдоволення собою або партнером.

Така необхідна дрібниця, як покупка шкарпеток і трусів, видає приховані помисли сновидіння. Приснилося означає, що слід побоюватися підлабузників і стежити за репутацією.

Верхній одяг

Тлумачення повідомляє, що покупка шуби уві сні відображає невпевненість і бажання відгородитися від зовнішнього світу.

Весняний сонник Іменинників повідомляє, що покупка куртки, побачені уві сні, наяву привертають цікаві знайомства.

Якщо наснилася покупка пальто, значить, навколишні хорошої думки про вас і високо цінують ваше суспільство.

Взуття

Бажання придбати одну або кілька пар взуття є відображенням прагнення щось змінити в житті, особливо в сфері справ сердечних.

Купівля туфель означає, що можна вирушати в дорогу, не роздумуючи: удача призначила вам зустріч далеко від дому — ось, до чого сниться пара новеньких туфель.

Куплена уві сні пара чобіт говорить про те, що ви маєте намір досягти мети, незважаючи ні на які труднощі і перешкоди в дорозі.

Ювелірні вироби

Ви, напевно, здогадуєтеся,, до чого сниться покупка кільця. Сонник лише підтверджує ваше припущення: це провісник романтичних відносин.

Купівля ювелірних виробів з золота предзнаменует процвітання. Правда, за умови, що вони не опиняться підробкою — в такому випадку остерігайтеся незнайомців і сумнівних угод.

Якщо уві сні ви накупили свідомо не дорогоцінних прикрас, в реальному спілкуванні намагайтеся проявити тактовність і стриманість: висока ймовірність нерозуміння і конфліктів.

Купівля сережок свідчить про те, що ви очікуєте від оточуючих занадто багато чого, що нерідко стає причиною розчарувань.

Засоби пересування

Придбання машини символізує свободу пересування, захоплюючу дух швидкість, престиж власника. Відповідно до сучасних трактувань, це дуже сприятливий знак.

Психологічний сонник звертає увагу на зовнішній вигляд, новизну і дорожнечу автомобіля — чим вище ці показники, тим позитивніше значення побаченого уві сні. Якщо авто не вселяє довіри, сплячого слід бути обережніше наяву.

Літній сонник Іменинників дуже життєстверджуюче тлумачить,, до чого сниться покупка мотоцикла. Побачене уві сні характеризує сплячого як впевненого в собі людину, якій цілком під силу здійснити задумане.

Купівля першого транспортного засобу — коляски уві сні уособлює гармонію з навколишнім світом. Такі сновидіння найчастіше відвідують майбутніх мам, що свідчить про їхню готовність до материнства.

Культурні і ритуальні речі

Китайський тлумач пояснює, до чого сняться куплені в магазині книги. Приснився уві сні джерело знань віщує натхнення, дивовижні відкриття і успіх.

Як повідомляє сонник Катерини Великої, придбання ікони означає, що в скрутній ситуації доведеться покладатися виключно на власні сили.

Французький сонник стверджує, що покупка труни уві сні служить провісником доброзичливою обстановки і благополуччя в родині.

Нерухомість

До чого сниться покупка нерухомості, детально роз’яснює сонник Міллера. Сновидінню чекають грандіозні зміни. Яким буде їх характер, підкажуть подробиці сновидіння.

Найбільш символічно виглядає уві сні покупка нового будинку. Якщо приснився ошатний будиночок комфортних розмірів, зміна способу життя неодмінно порадує сплячого. Якщо будинок здається похмурим, старим або, як не дивно, дуже великим, в реальності слід остерігатися підступу.

До сприятливих символів відноситься придбання землі. Правда, саме цей знак обіцяє найбільш радикальні зміни, які можуть торкнутися не тільки роботи або особистому житті, але навіть світогляду сновидіння.

Якщо дівчині приснилася покупка квартири, тлумачення звертає увагу на площу житла: тісні кімнати слід розцінювати як застереження від невдалого заміжжя, остерігайтеся «золотої клітки».

В цілому покупка нової квартири уві сні трактується як добрий знак, провісник удачі в різних життєвих сферах. Сонник обіцяє хороше самопочуття і фінансову стабільність.

Меблі та товари для дому

Інформацію про те,, до чого сниться покупка меблів, можна знайти в сонник Хассе. Якщо приснилося, як меблі вносять в порожню кімнату, побачене уві сні говорить про те, що доходи сновидіння будуть неухильно зростати. Коли ж доводиться розлучатися зі старим інтер’єром, в реальній дійсності також належить чимось пожертвувати.

Якщо наснилася покупка дивана, Східний сонник обіцяє низку любовних пригод, від яких сплячий ризикує зовсім втратити голову.

На думку Деніз Лінн, придбання ліжка символізує можливість добре відпочити. Англійська сонник віщує одруження в недалекому майбутньому.

Єгипетський сонник стверджує, що наснилося покупка посуду віщує успіхи в роботі і підвищення добробуту сім’ї. Це відбудеться в результаті непередбачуваних обставин.

Якщо наснилася новинка у вигляді декоративного ножа, сонник Фрейда вважає вас людиною, звиклим все тримати під контролем. Знаменитий психолог радить надавати партнеру більше свободи, інакше він перетвориться в вашу тінь.

Тлумачення Менегетті розповість,, до чого сниться придбання годин. Цей знак уві сні символізує початок нового часу. Сплячому відкриються приховані раніше обрії, з’являться чергові можливості.

Тварини

Якщо уві сні довелося купити собаку або цуценя, Магічний сонник вбачає в цьому символі стан пошуку. Ви намагаєтеся зав’язати стосунки, але не в тому місці або не з тими людьми.

Бізнесмена покупка кошеня попереджає про те, що на ринок вийшов потенційно небезпечний конкурент. Поява в будинку дорослої кішки віщує сплеск активності ревізорів.

Сумка і її вміст

Сновидіння, в якому фігурує замовлення квитка на літак або поїзд, свідчить про необхідність змінити обстановку і хоча б ненадовго позбутися від повсякденної рутини.

Новітня модель телефону, куплена уві сні, символізує потреба в спілкуванні в реальній дійсності. Можливо, ви прагнете налагодити контакт з цілком певною персоною.

Універсальний сонник роз’яснює,, до чого сниться куплений букет квітів. Чоловіки бачать цей символ уві сні напередодні побачення. У жінок з’являється надія, що любов змінить їхнє життя.

Приснився флакончик духів відображає витончене світосприйняття сновідіци. Сонник вважає, що незабаром і наяву з’явиться привід скористатися дорогим парфумами.

Якщо наснилася обновка у вигляді сумки або гаманця, сонник стверджує, що в найближчому майбутньому з’явиться можливість продемонструвати свої найкращі якості. Наприклад, вміння діяти в складних ситуаціях, творчі або комерційні здібності.

Особливе місце в тлумаченні займає покупка…. чогось: головною метою є не придбання речей, а сам процес шопінгу. Побачене уві сні сонник Іменинників вважає провісником приємного і захоплюючого проведення часу.

Сонник покупка, до чого сниться покупка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: