Сонник покривало, до чого сниться покривало уві сні

Бачити уві сні покривало символізує домашній затишок, відпочинок і щастя. Однак сонник вважає, що точніше зрозуміти,, до чого сниться цей елемент, допоможуть деталі бачення.

Розшифровка по днях тижня

Тлумачення сну потрібно починати з дня, коли він приснився. Бачити гарне покривало на ліжко в ніч на четвер — до багатого придбання, на понеділок і вівторок — до загального процвітання.

Яскраве покривало, яке приснилося з четверга на п’ятницю, означає, що потрібно уникнути надмірної цікавості. Якщо в ніч на середу ви побачили уві сні порізаний або брудний плед, то вас чекає розорення або крадіжка.

Отримати в подарунок покривало на ліжко чорного кольору в ніч на суботу, на думку сонника, значить, що щастя загрожують заздрісники.

Надія і одужання

Обов’язково потрібно врахувати, якого кольору було покривало на ліжко. Так зелене символізує надію, далекі поїздки і успішні угоди. Бачити зелене покривало хворим до одужання, сімейним — до спокою в будинку, всім іншим — до облаштування справ.

Любов під забороною?

До чого сниться червоне покривало? Це знак палкого кохання, чуттєвих насолод і влади. Однак сонник нагадує, червоне покривало на диван може попереджати про небезпеку і бути символом заборони.

Біле віщує завершення етапу тривог і великих турбот, в будинку настане довгоочікуваний спокій і мир. Іноді біле покривало є передвісником незначного нездужання.

Тлумачення за кольором

До чого сниться виріб інших квітів? Сонник пропонує кілька поширених трактувань.

 • Синє — до небезпеки.
 • Сіре — до розчарування.
 • Фіолетове — до багатства.
 • Коричневе — до сімейних чвар.
 • Рожеве символізує мрійливість.
 • Золоте — прагнення до гармонії.
 • Жовтий плед уві сні означає схильність до ясновидіння, а довге шовкове покривало на всю двуспалку може приснитися до безтурботної і забезпеченого життя.

  За Міллеру

  Щоб розібратися,, до чого сниться ковдру, сонник Міллера рекомендує згадати його стан. Так чисте і нове віщує успіх у справах, а брудне і старе передрікає зраду і занепад.

  Відпочиньте!

  Наснилося, стеганное ковдру? Сонник гарантує спокійне життя. Дівчині бачення обіцяє увагу впливової людини, навмисного з нею одружитися.

  Уві сні на дивані лежав затишний плед і подушки? Саме час закинути все і гарненько відпочити. А ось чиста постільна білизна символізує мирне завершення складної проблеми.

  Все вирішиться!

  Щоб зрозуміти,, до чого сниться покривало, сонник радить згадати свої дії. Застеляти їм ліжко — до удачі в угодах для підприємців, до вирішення складної ситуації для інших.

  Якщо вам довелося застеляти уві сні розкішним покривалом величезну двуспалку, то вас чекає знатність і багатство. А складати його, на думку сонника — до клопотів, пов’язаних з переїздом.

  Кого ви покриваєте?

  Для жінки стелити накидку — до знайомства з дуже приємним чоловіком. А ось накривати щось уві сні сонник радить трактувати буквально, як покривати чужі проступки.

  Заправляти накидку, яка виявилася в безладді — знак того, що потрібно зберігати велику таємницю. Міняти плед на дивані — до просування по службі або переїзду.

  Ховатися теплим одеялком — до захисту від життєвих негараздів, велику вигоду і удачі. Якщо ж довелося постійно ховатися, але було холодно, то наяву чекає нерозділене кохання. А ось прикриватися численними накидками — до пліток і пересудів.

  Не скупіться!

  До чого сниться бачення, в якому довелось купувати покривало? Якщо вам пощастило купити гарний виріб задешево, то в реалі буде серйозна прибуток.

  Сонник вважає, що тлумачити сновидіння слід в залежності від місця, де вам довелося купувати. Якщо уві сні це був великий фірмовий магазин, то наяву отримаєте підтримку і налагодите свій бізнес.

  Купувати річ на ринку — до витрат через власну скупості. До речі, вибирати уві сні виріб до душі буквально означає, що дуже скоро це станеться і наяву.

  Змінитеся!

  Наснилося, що подарували витончене покривало з вишивкою? Поруч з’явиться людина, яка подбати про вас. Самому подарувати подібну штучку — до матеріальних труднощів.

  Якщо ж в дар вам уві сні трапилося віддати стареньке і пошарпане ковдрочку, то в реальному житті ви зміните імідж, ніж зумієте проявити всі свої достоїнства.

  Сонник покривало, до чого сниться покривало уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: