Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник покійний чоловік живий, до чого сниться покійний чоловік живий уві сні

Наснилося, ніби покійний чоловік живий? Бачення з померлим коханою людиною уві сні обіцяє різні події. Сонник попереджає про складнощі, неприємних вістях, обмані. Але для розуміння,, до чого сниться такий сюжет, потрібно враховувати тлумачення про вдалому збігу обставин, міцне здоров’я.

Бійтеся обману і травм

Бачити небіжчика чоловіка уві сні як живого, але в незвичайному для нього вигляді — передвістя обману. Не слід занадто відвертими з малознайомими людьми про своє життя, щоб уникнути використання інформації проти вас.

Приснився небіжчик ніби живий? Сонник повідомляє: чекають неприємні проблеми або глибокі негативні переживання. Коли ж він іде, а потім пропадає серед натовпу — обставини складуться вдало, ускладнень вдасться уникнути.

Небіжчик чоловік щось подарував дружині? Тлумачення сну пояснює: наяву загрожує травма або серйозне захворювання. Потрібно поберегти здоров’я.

Готуйтеся долати проблеми

До чого сниться колишній чоловік, який вже помер? Бачити його в гарному настрої означає: ви можете зробити необдуманий вчинок. Слід краще продумувати наслідки своїх дій.

Колишній чоловік, вже померлий, але уві сні як живий, попереджає про наближення проблеми, турботи.

Приснився колишній покійний чоловік про щось розмовляв з сновидицей? Сонник називає це несприятливим знаком: вона дізнається неприємні новини на діловому терені. Треба докласти всіх зусиль для подолання перешкод.

Сприятливі ознаки

Уві сні покійний чоловік живий і ви чітко бачили його обличчя? Якщо при житті він був добрим, любив вас — сновидіння віщує радість. Ймовірно, знайдете нову любов, підтримку в особі людини, який дуже нагадує померлого характером.

Наснилося, ніби упокоївся чоловік поцілував сновидицей в щоку? Чи збудеться її мрія. Правда, якщо це реально здійсненне, а не захмарна мрія.

Він був уві сні задоволений і веселий? Це означає: попереду щасливі життєві зміни.

Приділіть пильну увагу бізнесу

До чого сниться, ніби покійний чоловік живий і веселий? Сонник попереджає: слід з обережністю приймати рішення — щоб уникнути шкоди. Недруги будують плани, щоб його дискредитувати, завдати великої шкоди репутації, фінансового стану.

Потрібно особливо ретельно планувати бізнес-підприємства, уникати спільних починань з ненадійними партнерами, якими б привабливими вони не здавалися.

Подробиці сновидіння

Сонник рекомендує звернути увагу на супутні деталі бачення про померлого чоловіка:

 • Намагався вдарити жінку — удача: сновидицей похвалять на роботі або вона виграє змагання;
 • Обурювався — дружина винна перед ним, тому треба сходити на могилу, поставити свічку в церкві;
 • Був здоровий і веселий — остерігайтеся підступу ворогів;
 • Мовчав уві сні, пильно дивлячись — зміна погоди;
 • Чути його голос — отримаєте погані звістки;
 • Обніматися з ним — віщує міцне здоров’я.
 • Сонник Міллера: непередбачені витрати

  До чого сниться, що покійний чоловік живий? Мають бути непередбачені витрати. Можливо, зламається якась побутова техніка, доведеться купувати нову або почнеться незапланований ремонт.

  Сонник покійний чоловік живий, до чого сниться покійний чоловік живий уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: