Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник погоня, до чого сниться гонитва уві сні

Бачили уві сні погоню за собою або просто бачили, як хтось за кимось женеться? Хочете дізнатися, до чого приснився сон? Взагалі гонитва означає наявність у людини якихось фобій або почуття жалю про втрачену можливість. Щоб якомога точніше розшифрувати такий сон, необхідно пригадати якомога більше всього, що Ви бачили уві сні. Причому чим більше деталей згадайте — тим краще.

Досить часто людям сниться погоня переслідування. Незалежно, женіться або переслідуєте Ви або навпаки, Вас. Таке сновидіння означає, що людина має якусь мету або мрію. Якщо погоні або переслідування сняться часто, то Ви в житті не можете досягти того чого хочете.

Тікати від погоні і при цьому і залишати ганяється людини за Вами позаду. Зітхніть з полегшенням, таке сновидіння означає, що Ви зумієте уникнути майбутніх збитків.

Погоня на машині і при цьому людина намагається ухилитися від погоні. Такий сон говорить, що Ви на сьогоднішній день щось приховуєте або ховаєтеся від кого-то. Можливо, настав час повернутися до проблем особою і тоді все налагодиться.

Сон, в якому відбувається гонитва міліції, означає проблеми з законом. Також його можна розтлумачити як швидкий арешт.

До чого сниться гонитва в інших сонниках.

Сонник імен: Побачити уві сні погоню — означає, що Ви прагнете змінити ситуацію, що склалася.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня: Сон, в якому відбувається стрімка гонитва за Вами — будьте готові, що Вам доведеться діяти в надзвичайній поспіху.

Сонник Лоффа: Погоня за знайомим пояснюється тим, що цю людину чекає небезпека, а Ви хочете йому допомогти і вказати вірний шлях або підказати найбільш вірний вихід із ситуації.

Сонник XXI століття: Якщо в своєму сновидінні Ви бачите погоню, то скоріше за все у Вас внутрішній конфлікт. Можливо, Ви хочете минути власну злість або агресію.

Гнатися самому за кимось або чимось — чекайте незабаром позитивний результат від важкої роботи.

Тікати від кого-то — проблеми залишаться не вирішеними.

Сонник домогосподарки: Погоня уві сні — Вас роздирає внутрішній конфлікт. Гнатися за Вами може як людина, так і тварина.

Погоня, яка ні до чого не привела — чекайте роздратування або конфліктних ситуацій.

Погоня або переслідування міліцією — тлумачиться як псування відносин з оточуючими Вас людьми.

Тікати від тварини — чекайте пліток і інтриг в Вашу сторону.

Переслідувати або гнатися за злодієм — означає, що підсвідомо Ви хочете поліпшити відносини з Вашими близькими або друзями.

Сонник — тлумач літніх снів: Гнатися уві сні за кимось — мрії скоріше за все не здійсняться.

Сонник — тлумач весняних снів: Чи означає, що Ви будете намагатися змінити складну ситуацію.

Сонник циганки Серафими: можливо, Вас хтось переслідує. Також такий сон може означати втечу від проблем.

Зоряний сонник: Якщо уві сні Вас хтось переслідує, то хтось із найближчого оточення хоче загладити свою провину.

Єврейський сонник: Тікати від погоні — не поспішайте, робіть заплановані справи, не поспішаючи і не поспішаючи.

Сонник цілительки Килини: Сон, в якому наздоганяєте Ви, означає прибуток, а якщо сниться, що наздогнали Вас, до втрати і збитків.

Сонник погоня, до чого сниться гонитва уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: