Сонник погони, до чого сниться погони уві сні

Тлумачачи, до чого сняться погони, сонник сповіщає про прояв агресії і ворожості оточуючих людей по відношенню до сплячої персони. Бачити уві сні форму на собі і еполети з зірками, означає що після тривалих роботи, ваші труди будуть гідно оцінені начальством і колегами.

Що пророкує Міллер?

Приснилися погони, на думку психолога, обіцяють сновидцу великі зміни. Бачити їх на собі уві сні, говорить про необхідність захищати свою честь і гідність.

Одруженого чоловіка, якому довелося забути десь свою форму з погонами, сонник Міллера передрікає зустріч з молодою панянкою, яка може стати основною причиною розриву відносин з дружиною і догляду сновидіння з сім’ї.

Подробиці: які вони?

Сонник XXI століття пропонує тлумачення сну пов’язувати з видом та іншими особливостями приснився еполетів. Так, побачити, що вони:

 • Відірвані — говорить про загрозу втратити авторитет;
 • Брудні — віщає про неугодних справах, що заплямують вашу репутацію;
 • Нові — обіцяє похвалу від керівництва;
 • З зірками — передрікає стрімку кар’єру.
 • Потурбуйтеся про майбутнє!

  Сучасний суміщений сонник пояснюючи,, до чого сниться пришивати погони, радить сплячої персони подбати про своє майбутнє. Езотерики приснилося нічне бачення пов’язують з імовірним провалом планів через надмірну повільність сновідящего.

  Бачити на плечах погони із зірками, є закликом діяти, а не сподіватися на прихильність долі.

  Побережіться!

  Наснилося, що у вас зривають погони з кітеля, означає ризик потрапити в немилість до начальства. Дівчині, якій уві сні довелося спостерігати за тим, як з коханого чоловіка зривають погони, обіцяє сновидицей важкий період відносин з коханим через його проблем на роботі.

  Образ людини в формі і погонами, символізує можливі проблеми з законом або громадськістю. Дівчині, побачений військовий застерігає сновидицей від необдуманих дій. Тим, кому довелося спілкуватися з поліцією уві сні, сонник зумовлює потрапляння в скандальну історію.

  Чи не губіться!

  Вищій військовій чиновнику, якому довелося одягнути солдатські лички в нічному баченні, снотолкователь сповіщає важкий період взаємин з начальством. Проявивши доблесть і мужність, ви зможете завоювати пошану і авторитет керівництва.

  Дерзайте!

  Сонник для стерви позитивно тлумачить,, до чого сниться бачити на собі погони, пов’язуючи побачене сновидіння з можливістю реалізувати свої амбіції. Носити уві сні накладки на плечах, значить, в реальному часі всі старання сплячої персони будуть відзначені керівною особою.

  Загальний снотолкователь подібне нічне бачення зіставляє з можливістю отримати престижну посаду.

  Про серцевих моментах…

  Сонник Закоханих пояснює,, до чого сниться людина в погонах жінці, пророкуючи сновидицей запаморочливий роман. Якщо уві сні чоловік служить в рядах поліції, то, можливо, сновидящей належить приємне спілкування з цікавим і потайним хлопцем.

  Для представників сильної половини людства сновидіння з дівчиною в погонах служить попередженням про нове знайомство з панянкою, що має меркантильні інтереси і підлі наміри.

  Сонник погони, до чого сниться погони уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: