Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник погода, до чого сниться погода уві сні

Погода уві сні — це емоційний стан сновидіння в реальному житті, стверджують популярні сонники. Щоб зрозуміти, до чого слід бути готовим, слід пригадати, які саме погодні умови вам наснилися, і з’ясувати,, до чого сниться кожне з них.

Сонник Міллера

Як і будь-який інший тлумач, сонник Міллера, перш ніж приступити до визначення,, до чого сниться погода, пропонує згадати супутні мрію деталі.

Отже, вам привиділася ясна і тепла погодка? Це означає, що ви на вірному шляху. А якщо наснилося, що ви слухаєте прогноз погоди, то це знак, що попереджає про можливу зміну місця проживання. Причому, якщо бачите уві сні, що прогноз читають саме вам або ви це робите самостійно, то це буде означати, що ви самі прийміть подібне рішення.

Що означає, що ви одягнені не по погоді уві сні? Міллер запевняє, що це говорить про нестабільний стан в суспільстві.

Сонячний день як символ радості

Якщо вам примарилась сонячна погодка, то, за версією більшості сонників, це символ того, що у вас в житті все йде прекрасно. Вам можна не хвилюватися про те, що вас потурбує невдача.

Сонник Медеї запевняє в наступному: бачите уві сні себе на кладовищі теплим сонячним днем ​​- чекайте приємних наслідків спонтанно скоєних вчинків.

Цікавить,, до чого сниться грім посеред ясного неба? Зверніться до сонником Д. Лоффа. Якщо приснилося, що на вулиці літній день без натяку на дощ, але ви чітко чуєте грозові гуркіт, то це до карколомним новин.

Спека і спека, або Не перестарайтеся!

В тлумачі Білого Мага ви зможете знайти докладний опис того,, до чого сниться спека на вулиці. Головне пригадаєте, що ви робили в цей час.

Бачите, як ви загоряєте на пляжі — чекайте неприємностей через власну нестриманість. Особливо, якщо уві сні ви сильно обгоріли. А якщо наснилося, що ви працюєте в полі під палючим сонцем, то можете бути впевнені в тому, що старання не пропадуть дарма, головне, пам’ятати міру.

Негода — ознака невдоволення і образи

Якщо вам привиділася негода за вікном, то це означає, що ви перебуваєте в гніві або сильно на кого-то ображені. Згідно тлумаченням практично будь-якого сонника, негода — це ознака душевного дискомфорту сновидіння.

Бачите, що похмура погода трапилася відразу? Ваша образа має недавнє «походження», можливо, вас образили буквально напередодні мрії. А якщо ви побачили уві сні похмуру погоду з проясненням, то в реальності ви практично пробачили свого кривдника.

Де застала негода

Тлумачення сну про похмурої погоди може змінюватися ще й у залежності від того, де вона вас застала. Ось, наприклад, як пояснюють сонники,, до чого сниться сюжет, що ви потрапили, наприклад, під сильний дощ або сніг в певному місці:

 • В поле — вас марно домовилися щодо;
 • В лісі — ви самі винні в тому, що до вас поставилися різко;
 • В гостях — ці люди нещирі з вами в реальності;
 • На роботі — вам варто уважніше ставитися до своїх обов’язків.
 • Зміна погоди як відображення нестабільності

  Про нестабільності в стосунках з друзями і близькими людьми говорить сновидіння, в якому ви спостерігаєте на вулиці різку зміну погоди, коли дощовий холодний день стає теплим і хорошим для прогулянки.

  Циганський тлумач стверджує: якщо приснилася змінюється погодка — від поганої до гарної і навпаки — то це сигнал про невпевненість сновидіння в правильності прийнятого рішення.

  Уві сні вас не радує зміна погоди? Пригадайте, якщо ви засмутилися того, що погана дощова погода змінилася на хорошу, то це означає, що ви не готові до нововведень. А ось радіти тому, що погані погодні умови нарешті закінчилися — знак задоволення своїми діями.

  Сонник погода, до чого сниться погода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: