Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підвищення в посаді, до чого сниться підвищення на посаді уві сні

До чого сниться підвищення на посаді? Сонники пропонують неоднозначні тлумачення приснився знака. Часто він має від’ємне значення: сварки, образи, збитки, призупинення кар’єрного росту. Але іноді подібний сюжет уві сні обіцяє виконання відповідального доручення, здатного вплинути на просування по службі.

Можливі розчарування, сварки

До чого сниться підвищення на посаді? Сонники часто стверджують: такий знак обіцяє розчарування чи образи людині.

Приснилося бачення нерідко віщує образи. Може виникнути неприємна ситуація, коли ставлення когось із оточуючих виявиться образливим, через що спалахне сварка.

Підвищення в посаді уві сні віщує: наяву незабаром якась ситуація негативно вплине на ваше почуття власної гідності.

Бачити, ніби отримали відмінну роботу — опинитеся втягнуті в сварку між близькими людьми. Потрібно буде докласти максимум терпіння і лояльності, щоб з честю вийти з цієї ситуації.

Дізнаєтеся неприємні новини

Наснилося, ніби вам пообіцяли отримання більш високого, відповідального місця? Сонник повідомляє: незабаром довідаєтеся не надто хороші звістки, а також з’являться нерозв’язні питання. Причому, сподіватися при вирішенні проблем доведеться лише на свої сили.

Коли ж свого кар’єрного росту ви так і не дочекалися уві сні — належить дізнатися важливі, проте досить неприємні відомості. Потрібно добре продумати свої дії, виходячи з отриманої інформації.

Підвищення в посаді, якщо наяву для цього передумов немає, має прямо протилежне значення: ніякого службового просування не передбачається.

Вам доручать важливу роботу

Такий сюжет уві сні іноді віщує отримання відповідального завдання з підвищеними вимогами якості виконання. Від того, як сновидец впорається з ним, згодом буде залежати його кар’єра.

Приснилося може обіцяти період досить інтенсивної праці за дорученням начальства. Сонник підкреслює: треба дуже ретельно все виконати, показати себе відповідальним працівником.

Гарні значення

До чого сниться стрімкий кар’єрний ріст? Це означає: наяву також можливо успішне просування по службовій драбині. Тепер важливо проявити себе з найкращого боку і терпляче дочекатися цього моменту, оскільки він настане не так швидко.

Сонник вказує: після побаченого уві сні можуть відкритися нові життєві перспективи. Лише від самої людини залежить, як він зможе ними скористатися.

Подробиці сновидіння

Для тлумачення сну важливі різні подробиці:

 • Військовій людині бачити власне підвищення — незабаром належить гауптвахта;
 • Кар’єрне просування — сновидец плекає безпідставні честолюбні плани і мрії;
 • Занадто велике підвищення на посаді — попереду фінансові збитки;
 • Зниження — начальство гідно оцінить роботу, а також здатності сплячого;
 • Зростання по службі когось іншого — заздрість до чужих успіхів.
 • Також бачити, ніби хтось із знайомих отримав вищий пост, означає: ви часто втрачаєте добра нагода досягти чогось самому.

  Сонник Міллера: треба прагнути дізнаватися щось нове

  До чого сниться підвищення на посаді? Сновидець зможе домогтися високого становища, якщо буде прагнути до нових досягнень, знань.

  Сонник підвищення в посаді, до чого сниться підвищення на посаді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: