Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник погані зуби, до чого сниться погані зуби уві сні

Тлумачення, до чого сняться зубки, найчастіше пов’язані зі здоров’ям і станом справ в сім’ї. Саме з цієї причини сонник вважає погані зуби тривожним сигналом. Що робити, щоб лихо обійшло стороною? Розшифровка деяких подробиць, які довелося бачити уві сні, допоможе це дізнатися.

Порада психолога Міллера

Роз’яснюючи, до чого сняться погані зуби, сонник Міллера прямо називає головного винуватця потенційних неприємностей. Це банальна хронічна втома з усіма наслідками, що випливають: дратівливістю, неуважністю, справжніми і уявними недугами.

Якщо подібне наснитися не вперше, можливо, саме час перерозподілити сімейні обов’язки. Не соромтеся просити домочадців про допомогу.

Вітер змін

В сонник Медеї знайдеться пояснення, до чого сниться, що нікуди не придатний ікло випав сам. Чаклунка повідомляє, що зараз сприятливий період для всіляких змін. Зупинити вас може тільки боязнь відпустити минуле.

Проте, побачене уві сні не закликає ламати дрова і розкидати каміння. Можливо, час для активних дій ще не настав. Те, до чого сниться, що випав різець, символізує народження ідеї або наміри щось змінити.

Якщо приснилося, як випав гнилої корінь, висока ймовірність серйозно посваритися з людиною, який вам насправді доріг. Чим би він вам не насолив, сонник обіцяє, що рано чи пізно відбудеться перемир’я.

Який жах!

Коли уві сні трапляється бачити погані зуби у себе, сонник розповість,, до чого сниться цей нічний кошмар. Іноді пояснення звучить дуже просто: вам і справді пора відвідати стоматолога. У той же час, існує ряд інших тлумачень, які слід врахувати.

 • Неприваблива посмішка в дзеркалі означає, що страшну небезпеку вдалося уникнути;
 • Бачити у себе погані зуби доводиться, коли настають серйозні випробування;
 • Якщо приснилося, що вони чорні, в відкритому бою не перемогти, ваша зброя — виверти;
 • Якщо уві сні над вашою посмішкою добре попрацював карієс, намагайтеся нікому не довіряти;
 • Коли довелося бачити у себе гнилі різці, це означає хвороба близького.
 • Взаємовідносини

  Італійський сонник Менегетті детально роз’яснює, до чого сняться випали згнилі корені, і як символ відіб’ється на відносинах з оточуючими. Подібні образи трапляється бачити, будучи в депресії і апатії. Поки не відновляться життєві сили, сновидцу буде здаватися безглуздим його існування.

  Образ, який вам наснився, також свідчить про крайню психологічної нестійкості — емоційно неврівноваженого стану, в якому ризик заподіяти моральну і фізичну шкоду надзвичайно високий.

  Сонник Мандрівника повідомляє, що випали погані зуби віщують сплячому повну капітуляцію і ганьба. Якщо запам’ятався не стільки образ, скільки фізичні відчуття, побачене уві сні обіцяє несподівану удачу.

  Як здоров’я?

  Езотеричний сонник допоможе дізнатися, чому в нічних мріях випадають погані зуби. На думку тлумача, турбота про здоров’я зараз повинна бути першочерговим завданням сплячого. Висока ймовірність загострення хронічних і розвитку прихованих захворювань.

  Якщо в реальному житті ви звикли стежити за ротовою порожниною, проте, уві сні випадають казна-звідки взялися зіпсовані зубки, під загрозою моральний стан. Можливо, недавно довелося пережити важкий стрес, що викликав нервове виснаження.

  Візит до стоматолога

  Тлумачення сну набуває дещо інший характер, якщо заподіюють дискомфорт погані зуби вдалося вирвати в чистому і презентабельному стоматологічному кабінеті. Дізнайтеся, до чого сняться ті чи інші подробиці процедури.

  Побачене уві сні уособлює усвідомлений вибір на користь поліпшення якості життя, навіть якщо заради цього доведеться чимось пожертвувати. Якщо приснилося багато крові під час операції, в дійсності ви налаштовані рішуче і безкомпромісно.

  Тлумачення ведуньі Наві попереджає, що вирвати погані зуби уві сні — лише перший крок. Надалі належить навчитися жити наяву без того, від чого ви добровільно відмовляєтеся. Безболісність процедури означає, що адаптація пройде відносно легко.

  Жіночі мрії

  Якщо жінка побачила уві сні, як кришаться її ідеальні зубки, Східний сонник рекомендує придивитися до друзів: серед них може виявитися заздрісник і лицемір.

  Віщунка Ванга також закликає до обачності у виборі кола спілкування, якщо наснилося, що карієс продовжує свою руйнівну справу всупереч старанням доктора.

  Назустріч новизні

  Цікаво дізнатися, що віщує новий зубок уві сні. Якщо його володар — поки беззубий наяву немовля, сюжет обіцяє героєві сновидіння відмінне здоров’я. Дорослим символ обіцяє появу спадкоємця.

  Коли приснилося, що росте новий ряд, сонник застерігає від перфекціонізму і завищених амбіцій: подібні настрої можуть спровокувати невдоволення собою.

  Сонник погані зуби, до чого сниться погані зуби уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: