Сонник плов, до чого сниться плов уві сні

Це ситне східне блюдо уві сні вважається символом фінансового достатку, благополуччя і кар’єрних перспектив. Сонник має ще кілька пояснень,, до чого сниться плов. По-перше, приснився образ віщує незаплановані витрати, що істотно відіб’ються на сімейному бюджеті сплячої людини; по-друге така картинка є передвісником добрих новин, яких Ви давно очікуєте.

Сонник Міллера про сприятливих обставин

Наснилося, що довелося готувати справжній плов у великому казані над вогнем, відповідно до тлумачення пана Міллера, віщає про прихильності долі і успіху в справах. Варити уві сні звичайну кашу з рису і м’яса попереджає про збитки і втрати на діловому терені.

Приготування страви як показник взаємовідносин

Східний жіночий сонник досить прозоро натякає,, до чого сниться юній дівчині готувати плов, який в результаті у неї підгорає або тікає. Приснився сюжет служить своєрідним попередженням, про те, що у сновідіци будуть досить напружені взаємини з майбутньою свекрухою.

Для молодої пари, яка не має постійного житла, сонник Ванги тлумачення сну пов’язує з появою власного будинку. А ось незаміжньої жінки, варити уві сні кашу з рису і винограду або родзинок, віщує Вангой про появу судженого.

Ще одна версія тлумачення,, до чого сниться готувати плов мається на Весняному сонник. Снотолкователь пов’язує приснився картинку з можливістю отримати вигідну роботу, високу посаду або надбавку і зарплати.

Їсти середньоазіатську блюдо уві сні або достаток наяву

Бачити апетитний, розсипчастий, жирний і однорідний плов з м’яса віщає про виникнення критичної ситуації. Є його — до сприятливим обставинам, які найкращим чином позначаться на Ваших справах. Їсти смачний середньоазіатський плов, за версією сонника від А до Я, віщує отримання хороших звісток.

Доктор Фрейд дещо інакше тлумачить,, до чого сниться є дуже смачну рисову кашу. Снотолкователь підказує про можливість, в реальній дійсності випробувати справжнє задоволення від сексуальної близькості. Є руками це ситне ласощі, свідчить про розкутості сплячої людини, прагнення показати свої достоїнства і бути відкритим для свого партнера.

Весняний тлумач передрікає людям, яким довелося бачити подібну картинку, достаток і сите життя. Тим, кому довелося їсти рисову кашку з виноградом, за версією сучасного суміщеного тлумача, обіцяє матеріальне благополуччя.

Готуйтеся до фінансових витрат

Бачити сімейне торжество уві сні, на якому Ви пригощаєте пловом велику кількість гостей, пророкує снотолкователем великі непередбачені витрати сімейного бюджету, які, втім, Вам вдасться швидко заповнити. Є жирне ласощі разом з гостями передрікає наяву веселу гулянку і ситний банкет.

Дівчині, якій сталося пригощати пловом своїх рідних і близьких, сновидіння обіцяє гармонію і прекрасні взаємини з домочадцями. Пригощати незнайомця пловом — до зустрічі з людиною, яка наповнить Ваше життя веселощами і новим змістом.

Сонник плов, до чого сниться плов уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: