Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плече, до чого сниться плече уві сні

Щоб зрозуміти,, до чого сниться плече, слід ретельно простудіювати сонники. Але для початку, пригадайте, чиє воно було, як ви з ним контактували, та й взагалі, це була частина тіла або пристосування для одягу. Аналізуйте кожну побачену уві сні деталь з особливою уважністю.

Сонник Міллера

Тлумачення сну, пропоноване даними сонником говорить: бачите уві сні голі волохаті чоловічі плечі — чекайте щасливих змін, які змінять ваш світогляд.

А якщо вам наснилися кістлявими свої рученята, то це означає, що удача буде залежати від примх оточуючих. Шаль, накинута уві сні на плечі коханої, може означати як бажання сновидіння її оберігати, так і внутрішню силу дівчини.

Уві сні ви побачили кліща на передпліччя? Хтось захоче поживитися за ваш рахунок. А якщо ви відчули уві сні укол шприца або дряпання цвяха по шкірі, то будьте готові до несподіванок.

Частина тіла коханого чоловіка як відображення взаємин

Дівчині, якій наснилося, як спочиває її голова на плечі коханого, варто подумати про те, як би змінити усталену ситуацію, в якій вона «грає» другорядну роль, у всьому підкоряючись чоловікові.

Особливо гостре увагу слід приділити в тому випадку, якщо голові на плечі у чоловіка було некомфортно: тиснули кістки, шкіра була холодною, заважав ремінь сумки і т. п., підказує сонник Медеї.

Улюблений уві сні вас обіймає за плече, цілує, а ви при цьому схиляєте свою голову на його плечі? Це гарне бачення, яке символізує рівність у відносинах, запевняють сонники.

Випадковий попутник — ознака нових знайомств

Хочете дізнатися, що обіцяє сюжет, в якому ви, заснувши в транспорті, схилили або поклали голову на руку сусідові? Сонник пастора Лоффа передрікає цікаве і корисне знайомство. Попутник уві сні поклав голову вам на плече? Хтось візьме вас під своє заступництво.

А якщо уві сні ви без сорому кладете голову на плече поруч сидить незнайомого хлопця, збираючись спати, то це означає, вам випаде шанс зміцнити свої відносини з новим колегою або приятелем.

Розглядати себе в дзеркалі, або Будьте пильні!

Бачите уві сні, що ви розглядаєте в дзеркалі свої плечі? Щоб зрозуміти,, до чого сниться подібне, слід уточнити декілька нюансів, підказують сонники.

Якщо уві сні вам подобатися відображення, то можете сподіватися на те, що у вас вийде втілити в життя ті ідеї, які ви так завзято відстоювали. А якщо в дзеркалі ви бачите свої відкриті плечі, які або занадто худі, або покриті виразками, то це ознака того, що на вашу долю випадуть серйозні випробування.

Наснилося, що ви прикриваєте змарнілі руки хусткою? Згадайте, якого кольору була кулька: чорний пророкує ще більші проблеми, а ось білий обіцяє швидке поліпшення ситуації. Накинутий хустинку зеленого кольору — знак відмінної самопочуття, віщає сонник.

Татуювання на передпліччя: Від неприємної розмови до захоплення

Згідно Мусульманському сонником, приснилося плече символізує людину, яка знаходиться під опікою сновидіння: дружина, дитина, літній член сім’ї. І тату на цій частині тіла може розповісти про те, як будуть складатися взаємини.

Згадайте, якщо приснився павук, то будьте готові до того, що вас чекає серйозний і, скоріше за все, неприємна розмова. Цікавить,, до чого сниться наколотий на передпліччя рис? Згадайте, на якій руці він був набитий: на лівій — постраждає репутація, на правій — до ураженого самолюбства.

Наснилася черепаха? Ви захоплюєтеся умінням родича концентруватися. А ось труну обіцяє проблеми зі здоров’ям у домочадця.

Носити на плечах — І під захистом, і проти шаблонів…

До чого сниться мрія, в якій вас несуть на шиї? На думку сонника Білого Мага, таке бачення говорить про бажання сновидіння бути під захистом і заступництвом. Наснилося, що вас несуть на плечах, а вам заважають погони? Це сигнал про те, що не варто спекулювати опікою можновладця людини.

Дівчина на своїх плечах для хлопця ототожнюється сонниками зі спробами взяти на себе чужі клопоти. А ось дівчині сидіти і командувати, куди її нести — знак надзвичайно завищених амбіцій.

Нести уві сні на плечі рушницю — до рішучих дій, причому, поспішним. А ось нести куртку, перекинувши її через плече — знак небажання підлаштовуватися під загальноприйняті стандарти.

Птах на плечі: Від мудрості до лайок

Наснилося птах, що сидить на плечі, може багато про що розповісти, стверджують сонники, але для цього вам необхідно згадати, що саме за птаха села.

Якщо це був голуб, то вас чекає примирення з тими, з ким ви в сварці. Особливо, якщо голуб був світлою масті. А ось папуга пророкує дрібні склоки і лайки. Орел — знак великої сили волі, а сіла на плече сова — символ мудрості.

До чого сниться, що на вас нагадила ворона? Ваше небажання прислухатися до порад вас підведе. А якщо накакали на плече горобець, то вас чекає невеликий, але постійний дохід.

Тварина на шиї

Тлумачачи,, до чого сниться влаштували навколо шиї тварина, також не полінуйтеся уточнити, хто це був уві сні. наприклад:

 • Щур — символізує ворожу агресію;
 • Миша — означає боягузтво і боязнь помилитися;
 • Змія — ототожнюється з мудрим суперником, якого не варто недооцінювати;
 • Кішка — знак приспаної пильності.
 • «Плечові» неприємності — знак тимчасових труднощів

  Розгадуючи, до чого сняться різного роду неприємності, що відбулися уві сні з вашими плечима, уточнюйте, що ж за напасть трапилася, радять сонники.

  Ви отримали поранення ножем в плечовий суглоб? Станеться щось, що підірве реалізацію планів. Рана уві сні була глибокою? Ви швидко виправите ситуацію.

  А якщо вам здалося, що ви поранені пострілом з пістолета, то пригадайте, куля, що потрапила в тіло, вийшла з нього чи ні. Якщо вийшла, то неприємності не затримаються надовго, а ось застрягла куля обіцяє тривалий період труднощів.

  Розберемо інший сюжет: вам приснилося, що левиця поклала лапи на плечі. Вона лизнула вас і пішла? Позбудетеся від зобов’язань. Вкусила або залишила на шкірі синці — ви постраждаєте через свою нестриманість.

  Плічка — Від провалу до відродження мрії

  Якщо вас зацікавить, до чого сняться плечики для одягу, то, зазирнувши в Сучасний сонник, ви отримаєте таку відповідь: порожні тремпеля обіцяють крах планів і ілюзій, а ось вішалки з одягом, навпаки, символізують відродження згаслих надій.

  Інші бачення

  Для тих, хто поставив собі за мету з’ясувати,, до чого сниться поцілунок в передпліччя, сонники підкажуть, що це символ того, що ви визнаєте чуже перевагу. Звичайно, в тому випадку, якщо цілувати уві сні довелося вам.

  Бачити уві сні свої руки на плечах у незнайомця — сигнал про необхідність внести нову ідею в застопорився проект. А ось волосся на плечах означають заплутаність і неясність, що робити далі.

  Заснути уві сні на плечі у одного — знак того, що ви йому цілком довіряєте. А лежати самої або бачити, що чоловік лежить на плечі у незнайомки — пророкування про те, що вам варто відмовитися від чужої допомоги.

  Будь-яка дія, що здійснюється з плечима ворога: обійняти, поплескати, гладити — символ спроби примиритися з ним.

  Сонник плече, до чого сниться плече уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: