Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник полон, до чого сниться полон уві сні

Трапляється, що нам сняться сни, зміст яких не до кінця зрозумілий. Найчастіше це відбувається, коли нам сняться якісь дії, які ми здійснюємо, або коли уві сні ми потрапляємо в різні ситуації. Наприклад, багато сонники, пояснюючи,, до чого сниться сон, в якому ви потрапили в полон, трактують його як ваш нинішній стан наяву і ставлення до життя в цілому. Вам тісно і ви відчуваєте дискомфорт. Давайте зупинимося на даному сновидінні і розберемо його детально.

Любов і щастя чекають вас

Потрапити уві сні в полон, в якому вас тримають зв’язаним по руках і ногах — наяву вас чекає запаморочливий роман, почуття поглинуть вас цілком, пророкує сонник Міллера.

Приснився сон, що вас взяли в полон, але відносяться до вас дуже уважно — можете розраховувати на прихильність цікавить вас особи.

Втекти від своїх ворогів, які вас полонили, убивши при цьому охоронця — своїми діями ви завдаєте біль коханій людині. Слідкуйте за своїми словами і вчинками.

Потрапити в полон до коханої людини — до підвищеної уваги протилежної статі, обіцяє сонник Фрейда.

Гроші люблять рахунок

Наснилося, що вас взяли в полон і тримають там з метою отримати викуп — для того, щоб заробити грошей, вам доведеться виїхати в інше місто, проте «це того варте» — заробіток порадує, пророкує Місячний сонник.

Приснився власний втечу з полону — якщо ви перегляньте своє ставлення до роботи і станете більш виконавчим і уважним, вас чекає фінансовий успіх.

Сниться сон, що від вас втік полонений — до фінансових втрат. Східний сонник так трактує: ймовірно, ви зробите якусь помилку на роботі, що спричинить за собою штраф або пониження в посаді.

Податися в втеча з-під варти — щось в житті ви робите не так. Поміняйте свій спосіб життя, і гроші поллються до вас рікою.

Бути в неволі у власного начальника або колеги, що займає більш високу посаду — до фінансової нестабільності.

Зі здоров’ям жарти погані

Бути в полоні у бандитів, які вас катують і знущаються над вами — високий ризик отримання травм, пророкує сонник Цвєткова.

Рятувати з полону пораненого на війні товариша і звільнитися самому — ваш знайомий може заразити вас якоюсь хворобою. Слідкуйте за станом здоров’я своїх близьких. Організувати втечу свого товариша — в реальності одному знадобитися допомога, пов’язана зі збереженням здоров’я. Можливо, вас попросять стати донором крові, передбачає Жіночий сонник.

Будьте обережні

Наснилося, що вам вдалося втекти з полону, але вас піймали і замкнули знову — ви не в змозі впоратися зі своїми проблемами самотужки. Попросіть допомоги у друзів, інакше піддайте себе на небезпеку.

Вирватися на волю і сховатися десь під землею — сон передвіщає великі неприємності. Будьте обережні в найближчим часом. Особливо стежте за тим, що говорите і що робите.

Бути в ув’язненні у людожерів і втекти звідти — в реальному житті вам доведеться зіткнутися з дуже небезпечним і злісним конкурентом або суперником. Бережіться, він може заподіяти вам шкоди.

Потрапити в полон до людини, яку ви вважали своїм другом — вам слід більш уважно придивитися до своїх знайомих, хтось видає себе не за того, ким він є насправді.

Сонник полон, до чого сниться полон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: