Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подушка — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви укладаєтеся головою на м’яку пухову подушку, то наяву позбудетеся від прикрої неприємності, якщо на жорстку — намічений захід доведеться відкласти. Укладатися на ліжко без подушки віщує нудну дружбу і безрадісну любов. Бачити гору подушок на ліжку обіцяє обнадійливі перспективи на найближче майбутнє. Різнобарвні подушки — наяву отримаєте можливість краще пізнати, як до вас ставиться один з нових знайомих.

Вишита шовкова подушка означає, що переживете свого чоловіка і вдруге вступите в шлюб. Міняти наволочки обіцяє успіх у справах ціною придушення конкурентів. Велика подушка віщує, що незабаром займетеся справою, яке змусить чимало понервувати, але і принесе безсумнівну користь. Маленька подушка — затвердите себе як незалежну і неординарну особистість. Бачити уві сні літаючий по кімнаті пух з распотрошенной подушки — загроза втратити прихильності друзів через свою непримиренність до їхніх слабкостей.

Сонник Лоффа

Оскільки подушка — це один з невід’ємних атрибутів сну, то немає нічого дивного в тому, що вона може з’являтися і в сновидіннях. Її головне значення — уособлення захисту і безпеки. У багатьох випадках сни, в яких фігурують подушки, або рясніють цими предметами, або сниться кімната, яка чимось нагадує найбільших розмірів подушку. Перший різновид — це відображення нашого бажання: ми хочемо, щоб зовнішній світ був до людей більш доброзичливий. А другий випадок, якщо вірити Фрейду, — це відображення бажання потрапити знову в утробу матері, тобто знайти її захист. Є такі вірування, в яких вважається, що, поклавши під подушку кілька кристалів, людина таким чином здатний впливати на сновидіння, «замовляти» його.

Сонник Міллера

Бачити уві сні подушку — обіцянка відпочинку і насолоди. Якщо дівчині сниться, що вона робить уві сні подушку — значить, у неї з’являться обнадійливі перспективи на майбутнє. Прилягти уві сні на шовкову подушку — обіцяє Вам спокій ціною тривог і хвилювань інших людей. Якщо Вам сняться красиві подушки — це обіцяє Вам успіх у всіх справах.

Якщо юній особі сниться, що вона робить уві сні шовкову подушку — то сон передвіщає їй швидке і щасливе заміжжя. Побачити маленьку подушечку — передвіщає, що Ви втратите частину своєї могутності, в той час як Ваші близькі стануть щасливішими в справах. Жінці цей сон передвіщає, що в ній прокинеться інтерес до духовного життя і тяга до самостійності.

Англійська Сонник

Подушки втілюють комфорт, підтримку під час сну. Незручна подушка призводить до неспокійного сну і болів в шиї. Подушки також натякають на більш інтимні розмови, так як ваша ліжко — місце інтимне. Ви зручно влаштувалися або ніяк не могли знайти відповідне положення? Чи відчували ви, що давно заслужили час, присвячене самому собі, або ж це начебто ганебне, таємне задоволення? Подумайте, як свідомо змусити себе розслабитися, щоб позбутися від стресу. Уві сні, де грала роль подушка, ви були один або ж у вас був постільний розмову з партнером? Сон міг вказувати на те, що вам потрібно приділяти більше часу сну або розмов з коханцем.

Сімейний Сонник

Подушка уві сні означає ваш добробут і захищеність перед життєвими негараздами. Нова або незнайома — означає, що скоро у вас з’явиться новий друг, який зможе про вас подбати. Велика і м’яка — ні в чому не будете потребувати і вам буде не про що турбуватися. Величезна — обіцяє вам такий захист в житті, про яку ви й не мріяли. Набивати подушку — ви не сидіть склавши руки в очікуванні удачі. Багато прикрашені, вишиті, шовкові — знак великого особистого щастя і взаємної любові. Купувати їх в магазині — попередження про можливу хвороби, коли вам знадобиться чужа допомогу.

Сонник Лонго

М’які, красиві подушки: знак спокою і затишку у вашому домі. У той же час, якщо ви бачите свою подушку при дивних обставинах: такий сон означає, що ви занадто розслабилися, і це може погано відбитися на вашому стані. Сон як би попереджає, що ви ризикуєте «проспати» щось важливе. Рвані подушки, особливо якщо з них сиплеться пух і пір’я: віщують сварку з близькими людьми.

Еротичний Сонник

Подушка сниться до насолоди. Дівчину, яка уві сні набиває подушку, незабаром чекають щастя і успіх в любові. Якщо вона шиє шовкову подушку, це віщує їй щасливе заміжжя. Жінка, якій приснилася маленька подушка, випробує бажання долучитися до духовного життя. Вона буде самостійною і незалежною.

Езотеричний Сонник

Сон, в якому ви возлегалі на подушці, попереджає, що ваш організм вичерпав свої внутрішні резерви, тому без відпочинку ви дуже ризикуєте захворіти. Снилися будь-які дії з подушкою — це говорить про те, що ви потребуєте сну.

Сонник Хассе

Побачили подушку — уникнете великої біди; її покупка сниться як заклик більш дбайливо стежити за своїм здоров’ям; подушка для вишивання пророкує винагороду за вашу старанність.

Ісламський Сонник

Подушка уві сні символізує слугу. І що б не трапилося з ним уві сні, то і станеться зі слугою.

Китайський Сонник

Подушку хорошу, узголів’я ліжка — віщує підтримку знатної особи.

Сонник Мандрівника

Подушка — домашнє щастя; подруга.

Сонник Цветкова

Знайдете нового друга.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: