Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подарунок — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо уві сні вам подарували кришталеву вазу — це означає, що незабаром досягнете здійснення свого заповітного бажання. Якщо молода жінка бачить уві сні, ніби її коханий дарує їй перлове намисто, — наяву її чекають щасливі події, в ході яких вона почує слова любовного визнання від залицяльника і пропозиція вийти заміж.

Бачити уві сні, що вам подарували собаку — це передвістя заможного життя, повної комфорту і задоволень. Отримати в подарунок коробку дорогих цукерок — наяву ви потрапите в інтелігентне суспільство, де гідно оцінять ваші таланти і завжди будуть раді вас прийняти.

Сон, в якому вам дарують карколомну шубу з натурального хутра, — наяву потрапите в казусну ситуацію, коли вас візьмуть не за того людини, а ви не станете відкривати своє справжнє ім’я, щоб не погіршити своє становище. Отримувати в подарунок коштовності — знак виняткової привабливості і успішності в любові, селищах прекрасного чоловіка і шикарне життя в повній безтурботності.

Сон, де ви отримуєте подарунок від щедрих спонсорів машину або яхту — це знак підозрілої доброзичливості людей, які завжди демонстрували до вас вороже ставлення. Отримати уві сні в подарунок чудово оформлені книги — до радісного звістки від друзів з-за кордону. Якщо уві сні ви не отримали очікуваного подарунка — це віщує явну загрозу вашому нинішньому стану.

Якщо на свій день народження ви отримали від коханої людини квіти — такий сон пророкує удачу у всіх сферах. Сон, в якому вам дарують золоті штучки, означає, що вам вдасться далеко просунутися на шляху до багатства і загальним визнанням. Сон, де ви самі подаєте подарунки родичам, віщує матеріальну допомогу з їхнього боку.

Вручати подарунок начальству в його ювілей свідчить про ваш глибоко индифферентном ставленні до свого керівництва, як і взагалі до якої б то не було субординації. Якщо уві сні ви відправляєте дорогий подарунок поштою — наяву не використовуєте наданий долею шанс влаштувати своє життя.

Сімейний Сонник

Піднести комусь подарунок уві сні означає, що ви зробите якийсь вчинок, який здивує цю людину. Можливо, що цей вчинок послужить причиною розриву ваших відносин в майбутньому. Отримувати подарунок уві сні — знак того, що незабаром хтось або щось здивує вас, в поганому або гарному сенсі. Але якщо уві сні подарунок буде незвичайним або здивує вас, то чекайте якихось несподіваних подій, що відповідають ступеню вашого подиву (приємного або неприємного) уві сні.

Отримувати подарунок з нагоди якогось свята чи дня народження означає, що ви досягнете поваги цю людину. Цінний подарунок отримувати уві сні означає, що вас оцінять по достоїнству. Бачити подарунки уві сні в святкові дні — знак отримання приємних звісток, зустрічей з близькими людьми, отримання подарунків.

Сонник Лонго

Це символ будь-якої несподіванки, необов’язково матеріального властивості. Сон, в якому ви отримуєте подарунок: попереджає вас про сюрпризи долі — приємних чи ні, в залежності від того, що це за подарунок і з яким почуттям ви його приймаєте. Якщо упаковка виглядає неохайно або ж з якихось причин викликає у вас суперечливі почуття: такий сон готує вас до небажаних несподіванок. Якщо ж ви самі подаєте кому-небудь подарунок і робите це з хорошим настроєм: такий сон обіцяє, що якісь ваші справи порадують не тільки ваших знайомих, а й вас самих. Якщо ж ви подаєте свій дар без особливої ​​радості: це знак того, що заради просування своїх справ вам доведеться піти на якісь поступки навколишнім.

Сонник Міллера

Сни, в яких вам підносять подарунки, обіцяють безмежне щастя, а підприємцям — ще й успішні фінансові операції. Якщо ви послали комусь подарунок, значить, не скористаєтеся слушною нагодою для вирішення проблем. Є ймовірність, що громадськість буде за щось вас критикувати, і це сильно вас раздосадует.

Отримати чудовий подарунок — для молодої жінки такий сон означає вступ в шлюб з забезпеченою людиною, з яким вони будуть спорідненими душами. Вам дарували подарунки на день народження — сон до рідкісної удачі у всіх справах. Ви вручали подарунок комусь в урочистій обстановці — сон говорить про те, що насправді ця людина у вас не викликає належної поваги.

Сонник Лоффа

Для тлумачення сну потрібно згадати, який саме подарунок і кому дарується? Це спроба встановити уві сні баланс відносин — послання, яке говорить про дефіцит спілкування і яке підказує, як врівноважити ваші взаємини з оточуючими. З якого приводу підноситься подарунок? Якщо для цього є прямий привід — день народження, свято і т. д., — то чого ви очікуєте від цього святкування? Чи відповідає подарунок святкується події? Можливо, подарунка очікують, але ніхто нічого не дарує. Цей факт відображає нездатність виправдати очікування оточуючих або, навпаки, невміння оточуючих відповідати вашим очікуванням. Ймовірно також, що ви просто не розумієте — чого від вас чекають.

Англійська Сонник

Отримати подарунок від друга або коханої людини — це до сюрпризу; доброзичливі друзі дуже постараються зробити вам щось приємне. Молодій людині сон віщує добродійне, гречну, віддану і люблячу дружину. Молодій жінці — чоловіка благородного, заможного, відомого; швидше за все, у них народиться багато дітей.

Дарувати комусь подарунки самому — таке сновидіння означає, що доля надасть вам прекрасну можливість щедро підносити їх людям насправді. Вам потрібно було щось подарувати, але з якоїсь причини це виявилося неможливим — знак майбутньої бідності і незадовільного стану справ.

Сонник Ванги

Подарунок згідно з трактуванням болгарської провісниці Ванги завжди має хороше значення. Якщо дівчині сниться, що вона отримуєте подарунок від коханої людини, сон свідчить про те, що вас чекає якийсь приємний сюрприз. Отримати кільце в подарунок — обіцяє вірність і відданість з боку коханої.

Якщо отримувати подарунки уві сні сниться чоловікові, то говорить про те, що його незабаром очікує прибуток, отримання доходу, або підвищення по службі. Отримувати гроші в подарунок, говорить про те, що ваше оточення вважає вас добрим і щедрим людиною. Можливо саме друзі несподівано для вас допоможуть вам в досягненні заповітних цілей.

Езотеричний Сонник

Вам підніс подарунок знайома людина — значить, він наяву стане для вас джерелом клопоту або неприємностей. Незнайомий — такий сон попереджає, що є людина, яка активно бажає вам зла; його енергетика дуже шкодить вам, ви періодично отримуєте від нього вроки. Вибір подарунка сниться до того, що ви балансіруете на межі грошових втрат; вам не можна робити необдумані вчинки, особливо пов’язані з витратами. Майструвати подарунок власними руками — таке сновидіння означає, що ваше матеріальний добробут цілком і повністю в ваших власних руках.

Еротичний Сонник

Отримувати подарунки уві сні — щасливе передвістя. Такий сон передвіщає, що ви будете щасливі в любові. Дівчині сон, в якому їй дарують подарунок, віщує щасливе заміжжя, і її чоловік буде багатий і близький їй за духом. Якщо ж їй сниться, що вона дарує подарунок своєму коханому, це означає, що наяву вона не відчуває до нього поваги.

Сонник Фрейда

Подарунок — символізує не просто прагнення до встановлення сексуального контакту, а бажання вступити в тривалу зв’язок, можливо, що і в офіційний шлюб. Якщо даруєте ви — до такого контакту прагнете саме ви, а якщо дарують вам — значить, з вами хочуть встановити подібний контакт.

Китайський Сонник

Якщо уві сні ви подаєте комусь милостиню — це віщує щастя і довголіття. Якщо ви отримали подарунок від чужої людини — до біди і злиднях. Якщо уві сні жінка отримала подарунок від чужої людини — до хвороби і звільнення чоловіка.

Сонник Мандрівника

Подарунок, сувенір в цілому — зручний, щасливий випадок. Більш конкретне тлумачення залежить від приснився предмета і може бути пам’яттю про якийсь людині, любовним почуттям, вдалим шлюбом.

Сонник Менегетті

Подарунок — відображення виконання закону Дарування. Відображення ситуації сприймається як «я або хтось обділений». Відображення очікування, бажання подяки. Необхідність проявити подяку.

Ісламський Сонник

Подарунок уві сні вказує на радість, любов, симпатію і примирення між порвавшими один з одним відносини.

Французький Сонник

Уві сні вам щось подарували — значить, вас чекає кара за необачний серйозний вчинок.

Сонник Хассе

Отримували подарунки — чекайте прибутку, дарували — до неприємності.

Сонник Цветкова

Дізнаєтеся новина.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: