Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підвал — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Між вашим тілом і будинком можна провести паралель. Горище — символізує ваші вищі ідеали, а підвал ваші основні енергетичні центри. Так як підвали найчастіше темні і розташовуються під землею — вони можуть відповідати найглибшим областям вашої підсвідомості. Дуже важливо досліджувати придушуються рівні власної підсвідомості. Ті речі, які ви пригнічуєте в собі або про яких забули (такі, як страхи, відчуття провини і сором), можуть виявитися цілком нормальними людськими реакціями, коли ви їх витягаєте на світло. Можливо, ви зможете інтегрувати їх, після того як повністю зрозумієте. Чи не настав для цього час? Підвал може символізувати — основу або джерело проблеми, з якою ви зараз боретеся. Відзначайте всі деталі, асоційовані з цим знаком.

Сонник Менегетті

Підвал уві сні — це символічне відображення глибин вашої підсвідомості. А його вміст — символ забутих спогадів, загнаних углиб проблем і пригнічених почуттів. Чим темніше і непривітним підвал уві сні, тим серйозніше невирішені вами проблеми, які поволі обтяжують вас — супутні образи сну здатні підказати, що саме заважає вам зараз і як це можна виправити. Наприклад, якщо ви спустилися в підвал і виявили там труп свого старого знайомого, який наяву і не думав вмирати — сон говорить про те, що вам не дає спокою охолодження відносин з цією людиною.

Сімейний Сонник

Льох або підвал уві сні означають ваш внутрішній світ, ваше минуле, то, що приховано від сторонніх очей, або те, що ви намагаєтеся забути або приховати. Спускатися в нього уві сні означає, що ви будете намагатися розібратися в собі або своїх почуттях, шукаючи іноді відповіді на свої питання в минулому. Намагатися вийти з нього уві сні означає, що ви хочете знайти причину своїх невдач, але не можете (якщо уві сні не вийдете з погреба чи підвалу). Якщо вам присниться, що вас замкнули в підвалі, то вашому становищу не позаздриш. Ви потрапили в пастку або в залежність від інших людей.

Сучасний Сонник

Ховатися уві сні в підземному бункері від стихійного лиха — ознака того, що ви боїтеся засудження оточуючих. Виходити з погреба з повними руками — сигнал про отримання нового джерела доходу, можливо, ви або поміняєте місце роботи, або знайдете додаткову. А якщо наснилося, що ви тікаєте з підвалу, тому що його затопило водою, то вам варто звернути увагу на те, що хтось із колег бажає вас «втопити».

Сонник Міллера

Побачити уві сні себе в підвалі, в якому ще й холодно, означає, що вас будуть мучити недобрі передчуття, ви перестанете вірити в хороше. Якщо ви — молода жінка та побачили такий сон, будьте обережні, до вас посватається аферист або несерйозний чоловік. Цей сон, крім того, може означати якусь матеріальну втрату.

Сонник Мандрівника

Льох, підвал — минуле, підсвідоме, витіснення, пригнічені спогади, переживання, психічні травми; приховані неусвідомлені спонуки та потягу; почуття економії; запаси. Знаходиться в ньому з іншими — влаштовувати змову проти когось.

Еротичний Сонник

Підвал — тебе почнуть долати сумніви і переживання з приводу правильності своїх вчинків. Бачити підвал, заповнений припасами — тобі запропонує руку і серце веселе, але трохи легковажна людина.

Езотеричний Сонник

Підвал — лабораторія душі. Ваше підсвідомість. Який підвал, такі і поклади в глибинах вашого «Я». Наприклад: багато старих речей, ганчірок — в вашій душі накопичилося багато негативних кліше.

Англійська Сонник

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте в підвалі, в глибокому погребі чи іншому підземному приміщенні — сон передвіщає втрату коханого або невдалий шлюб з тим, хто вже був раніше одружений.

Сонник Фрейда

Якщо ви побачили сон про підвал або підземелля, то ви сором’язливі по відношенню до свого сексуального партнера і потрібно розкріпачиться і досягти взаєморозуміння.

Ісламський Сонник

Бачити себе в сні спускається в підвал — ви залишите свою посаду, або розлучитеся зі своєю другою половиною.

Сонник Цветкова

Якщо уві сні ви спускаєтеся в підвал — мрії збудуться, хтось інший — ваші пригоди закінчилися.

Сонник Хассе

Підвал сниться до участі в судовому процесі про спадщину.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: