Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підвал — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Льох або підвал уві сні означають ваш внутрішній світ, ваше минуле, то, що приховано від сторонніх очей, або те, що ви намагаєтеся забути або приховати. Спускатися в нього уві сні означає, що ви будете намагатися розібратися в собі або своїх почуттях, шукаючи іноді відповіді на свої питання в минулому. Намагатися вийти з нього уві сні означає, що ви хочете знайти причину своїх невдач, але не можете (якщо уві сні не вийдете з погреба чи підвалу). Хворим такий сон віщує ускладнення хвороби або ж смерть.

Якщо вам присниться, що вас замкнули в підвалі, то вашому становищу не позаздриш. Ви потрапили в пастку або в залежність від інших людей. Винний льох уві сні — знак нездійсненних надій. Сон, в якому ви побачили інших людей в погребі чи підвалі, означає, що вони заплуталися в своїх справах і потребують вашої допомоги. Якщо вам присниться, що вас заманили в підвал, повний припасів, то незабаром ви отримаєте пропозицію брати участь в якійсь нечесної угоді. Порожній льох уві сні віщує збитки і неприємності. Іноді такий сон пророкує розлуку з близькою людиною або самотність.

Сонник Міллера

Уві сні ви побачили себе сидячими в холодному погребі — таке сновидіння розповідає, що вас здолають сумніви, погані передчуття, ви втратите віру в себе. Вам складно буде від усього цього позбутися, якщо тільки ви не візьмете себе в руки і не станете господарем власних бажань, емоцій і намірів. Крім того, сон обіцяє втрату власності.

Приснився підвал, повністю забитий запасами продовольства і винами, — значить, ви отримаєте пропозицію мати частку в прибутку, джерела якої будуть досить сумнівними. Для молодої жінки цей сон — майбутнє пропозицію руки і серця від спекулянта або гравця. Також сновидіння про погребі можуть виступати попередженням молодій жінці про майбутню хвороби або ж сварку з обранцем.

Коли уві сні виходять з погреба мерці, які в реальному житті є цілком Здрастуй людьми, це пророкує загальна нещастя, яке особисто матиме успішний результат. Побачила виходить з погреба померлого брата — можливі ускладнення, яких вдасться уникнути, якщо докласти енергію і волю.

Сучасний Сонник

Спускатися уві сні в льох означає щасливе виконання давньої мрії. Впасти в нього, ступивши на проломили гнилу сходинку сходів, віщує зміну обставин на гірше. Нишпорити в темряві, шукаючи щось, передвіщає хворобу.

Якщо ви опинилися в льосі, заставленому бочонками з вином, — наяву вас чекають веселі пригоди. Льох, повний харчів, — незабаром отримаєте пропозицію взяти участь в сумнівній фінансової операції. Кишить мишами і щурами льох — до незадоволеності в справах і поганим вістям.

Сирий і холодний погріб, в якому ви змушені переночувати, — передвістя хвороби. Бути замкненою в погребі, затопленому водою, — неприємності з платежами, борги і збитки. Побачити в погребі скелет віщує догляд коханого або розлучення з чоловіком. Якщо раптом з погреба з’являється величезна голова жахливого монстра і тягнеться до вас — наяву випробуєте сильний переляк від дурного жарту, яку зіграють з вами друзі.

Еротичний Сонник

Якщо Вам сниться страшний сон про те, що Ви падаєте в глибокий льох і ніхто не може Вам допомогти з нього вибратися, швидше за все, Вас чекає любовний роман, про який Ви згодом будете дуже сильно шкодувати, тому що він не внесе в Ваше життя нічого, крім поганого настрою.

Якщо Ви змогли вибратися з темного льоху на світло, це говорить про те, що і в житті Ви подолаєте свою хворобливу любов до людини, який тільки використовує Вас і зовсім до Вас байдужий. Якщо Ви сидите в холодному погребі, наяву Вас буде долати бажання змінити своє життя і знайти людину, яка була б не тільки сексуальним партнером, а й справжнім, відданим другом.

Сонник Нострадамуса

Льох є символом відкриттів, таємничості. Відкритий льох — ви зробите якесь цікаве відкриття. Спускатися в нього — відкриєте в собі щось несподіване, що лякає. Падати зі сходів темряву — ви будете налякані несподіваним відкриттям. Діставати з погреба щось їстівне — отримаєте несподіване і дуже привабливу пропозицію. Рити яму для комори — ви докладете чимало зусиль, щоб дістатися до істини. Древній бездонний льох в катакомбах замку — означає таємниче пророцтво.

Сонник Фрейда

Уві сні ви бачили себе знаходяться в погребі — це видає вашу велику сором’язливість, яка утримує вас від обговорення з партнером животрепетних проблем, що стосуються ваших відносин в ліжку. Мовчіть ви і під час занять сексом, не замислюючись, що гра в мовчанку може дуже сильно образити партнера. Адже він може подумати, що для вас постільні втіхи з ним в тягар.

Французький Сонник

Приснився винний льох — провісник недовгої хвороби. Спуск в кам’яний підвал сниться до щасливого продовження всіх ваших починань. Земляний льох, що з’явився у вашому сні, означає, що ви зробите кілька абсолютно нерозумних вчинків, через які вас почнуть переслідувати одна за одною невдачі.

Сонник Лонго

Спускатися в льох уві сні — здійснення мрії. Впасти в льох уві сні — зміна обставин в гіршу сторону. Нишпорити в темному льосі — хвороба. Кишить мишами і щурами льох — до поганих вістям. Сирий або холодний — сумні вісті. Якщо вас замкнули в ньому на замок — вам загрожують борги і збитки.

Езотеричний Сонник

Підвал — це лабораторія вашої душі, ваша підсвідомість. Ви за своєю суттю такі, яким було у вашому сні приміщення. Наприклад, якщо льох був завалений старими речами, рваними ганчірками, це означає, що в глибинах вашої душі скупчилися поклади негативних кліше.

Сонник Хассе

Винний — маєш нездійсненні мрії; спускатися в нього — щастя; бути в ньому і не бути в силах що-небудь знайти — хвороба; бачити як спускаються інші — ти в безпеці від неприємностей; впасти зі сходів в льох — настане неприємне для тебе час.

Сонник Мандрівника

Льох, підвал — минуле, підсвідоме, витіснення, пригнічені спогади, переживання, психічні травми; приховані неусвідомлені спонуки та потягу; почуття економії; запаси. Знаходиться в ньому з іншими — влаштовувати змову проти когось.

Сонник Менегетті

Підвал — вмістилище несвідомої частини нашої душі для далеких спогадів, таємних страхів, сумнівних помислів. Висвітлити його світлом факела — подолати страхи і розібратися в справах. Бути замкненим в підвалі — безвихідна ситуація.

Англійська Сонник

Були в підвалі, в погребі або іншому підземному приміщенні — значить, ви втратите коханого. Сон може передбачати невдалий шлюб з раніше одруженим чоловіком.

Сонник Лоффа

Льох в сновидінні є показником багатства і успіху. Символ також може відображати процвітання, звершення творчих прагнень або щасливе майбутнє.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні порожній льох — до печалі, з винами — до радості.

Сонник Цветкова

Це ваше минуле.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: