Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подряпини на руках, до чого сниться подряпини на руках уві сні

Бачити подряпини на руках уві сні — до наклепів, інтриг, сварок. Сновидіння означає проблеми особистого характеру. Однак, якщо наснилися садна з кров’ю, не поспішайте засмучуватися — швидше за все, сварка з рідною людиною стане причиною нового витка в стосунках. До чого сняться ранки, дрібні рубці на тілі, сонники пояснюють досить оптимістично.

Твердження з сонника Міллера

Якщо приснилося, що подряпини на руках довго заживали, гноїлися — приготуйтеся до бурхливих розглядів на грунті ревнощів, недовіри. Причому, невдоволення буде обопільним. Деякі сучасні психологи в своїх працях рекомендують задуматися, з’ясовуючи, до чого сняться пошкодження на шкірі:

 • Залишені кішкою — до появи ворогів, інтриганів;
 • Від гілок дерев, кущів — до невірності партнера;
 • Довго незагойна травма — до венеричних захворювань;
 • Дряпати кого-небудь своїми нігтями — до судових розглядів.
 • Довіряйте коханим

  Виявляється, гармонійні відносини з коханою людиною можуть бути вільно зруйновані заздрісникам, підступними особистостями, якщо наснилося, що вас подряпав кіт. Варто звернути увагу на забарвлення шерсті тварин — такого кольору будуть волосся і у недоброзичливців наяву.

  До чого сняться ниючі, рвані рани, подряпини на руках, сонник Цвєткова пояснює наявністю неприємних людей в оточенні, які прагнуть нашкодити, посварити вас з усіма. Таємниці будуть розкриті, плани порушені балакучими колегами, навіть якщо дрібні кровоточиві сліди на передпліччі, кистях, були залишені грайливим кошеням.

  Займіться здоров’ям

  Бачити, як уві сні ви поранилися гострими гілочками дерев, колючками чагарника, — до сварок, взаємної антипатії з статевим партнером. Тлумачення сну в сонник Фрейда зводиться до шаленого сексу і такого ж бурхливого розриву. Швидше за все, вийде викрити улюбленого в невірності, що призведе до скандалів, взаємним закидам, якщо наснилося, що біль від подряпин на руці не залишала ні на хвилину.

  Гниють, довго не загоюються ранки, на щастя, бачити доводиться не часто уві сні. Сновидіння означає початок шкірного, або венеричного захворювання. Сонник Ванги рекомендує звернути увагу на невірного партнера, розірвати відносини.

  Вчіться давати відсіч

  До чого сниться дряпати когось самому, залишати на тілі сліди від нігтів, сонник Нострадамуса пояснює особистої обороною. Якщо уві сні довелося нападати, дряпатися, кусатися — значить, наяву назрів конфлікт не з вашої вини. Чвари з сусідами, нерозуміння з колегами виникнуть в разі, якщо довелося бачити і залишати подряпини на руках чужу людину.

  Психологи рекомендують відкинути роздратування, прискіпливість, подивитися на ситуацію без емоцій. Рани, загоюються прямо на очах у сні, свідчать про швидку перемогу сновидіння в будь-яких чварах, конфліктах, сварках.

  Сонник подряпини на руках, до чого сниться подряпини на руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: