Сонник прапор, до чого сниться прапор уві сні

Державна символіка, побачена уві сні, частіше за все означає процвітання і перемогу. Особливо це стосується прапора. Але трактуючи,, до чого сниться прапор, не забудьте уточнити: який державі він належав, які кольори на ньому були присутні і в якому стані він був. Знаючи ці подробиці, ви з легкістю знайдете відповіді на свої питання в сонник.

Сонник Міллера

Приснився прапор? Ось що це означає: в мирний час — вас чекає процвітання і успіх; у воєнний — перемога.

Якщо жінка бачить у вікні свого будинку прапор — це говорить про те, що вона або вже захоплена, або незабаром познайомиться з військовим.

Іноземні прапори сняться тоді, коли вам загрожує небезпека розриву відносин з сусідами або друзями.

Тлумачення сну, в якому вам подають сигнали прапорцями таке: будьте уважні, ваше здоров’я і репутація під загрозою.

Прапор різних держав як символ довіри

Бачити уві сні триколор Росії — для росіянина — перевага над суперниками або конкурентами. Для жителів інших держав приснився російський стяг — це можливість домогтися довіри впливової людини.

Американський прапор, побачений у сні жителем Росії означає, що ви не звикли довіряти нікому, крім себе. Ви тримаєте на пристойній відстані навіть близьких людей.

Будь-якій людині побачити уві сні свій прапор в небі іншої країни передбачає поліпшення відносин з тими, з ким ці самі відносини не склалися, трактує Весняний сонник.

Колірна гамма державного стяга — знак радості і печалі

Сниться прапор червоного кольору — щоб досягти бажаного, вам доведеться сильно постаратися, в іншому випадку не доб’єтеся нічого.

Білий прапор попереджає: тримайте свої симпатії і антипатії при собі, інакше вони стануть відомі всім оточуючим.

Приснився чорний прапор — до розставання з дорогим вам людиною, пророкує Місячний сонник.

Бачити триколор, в якому поєднані білий, синій, червоний кольори — наприклад, Росії, Франції, Чехії — вам буде везти буквально у всьому, за що б ви не взялися.

Маніпуляції з полотнищем або «Від виграшу до поразки один крок»

Сниться, що ви піднімаєте прапор на флагшток — такий сон обіцяє сновидцу підтримку дуже впливової людини, можливо навіть представника влади.

Наснилося, що ви прилаштовували червоне полотнище на будівлю Рейхстагу, як це зробили радянські солдати в День Перемоги над Німеччиною — вас чекає успіх, на який ви навіть не розраховуєте.

Розмахувати уві сні прапором, піднімати його вгору — ви пропустіть свій шанс домогтися бажаного, пророкує Весняний сонник.

Бачите, як вітер тріпоче вимпели різних країн — незважаючи на те, що ви візьмете верх над злостивцями, ви не зможете пройти повз чужого горя не надавши допомоги.

Неприємні випадки — до проблем і хвороби

Порваний російський прапор — до неприємностей через вашу звички бути категоричним і різким в судженнях. Сонник Цветкова рекомендує навчитися стримувати свої амбіції.

Палаючий американський прапорець — знак небезпеки, що виходить від малознайомих людей.

Спостерігати, як хтось зриває і топче прапорці різних країн або робити це самому — вас чекають матеріальні проблеми.

Піднімати на флагшток брудний або обірваний прапор — чужа заздрість негативно позначиться на вашому здоров’ї. Прийміть заходи, радить Циганський сонник.

Сонник прапор, до чого сниться прапор уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: