Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подряпини, до чого сниться подряпини уві сні

До чого сняться подряпини? Сонник називає цей символ передвістям складнощів у взаєминах і бізнесі, конфліктів, підступів недоброзичливців. Такий знак уві сні також застерігає від необдуманих або несправедливих вчинків.

Контролюйте негативні емоції, перегляньте поведінку

Приснилося бачення вказує: у сновидіння є негативні, які він приховує від інших. Якщо вони пов’язані з людиною, з яким потрібно підтримувати відносини, краще залишити їх у минулому, сконцентрувавшись на сьогодення і майбутнє.

Бачити подряпини у кого-то з друзів або близьких уві сні часто означає: ви несправедливо чините з ним. Перегляньте свою поведінку.

До чого сняться подряпини з кров’ю? Сонник повідомляє: з’явиться дуже балакуча особа, здатна вивести з себе кого завгодно. Однак не слід йому грубити, оскільки в подальшому ця людина виявиться корисний.

Має бути пристрасний секс

Наснилися старі відмітини у себе на спині, які знову наповнилися кров’ю? Наяву згадайте минулі неприємні миті, які давно вже пора забути.

Побачити сліди від нігтів на спині іншої людини означає: треба буде бурхливий, пристрасний секс, який запам’ятається надовго.

Складна справа, непорядний вчинок друга

Сліди подряпин у зустрінутого уві сні людини говорять: сплячий ризикує вплутатися в якусь справу, здатне принести неприємності. Потрібно добре продумувати дії, уникати сумнівних пропозицій.

Бачили, як вони з’являються на обличчі одного? Сонник попереджає: він зробить по відношенню до вас непорядний вчинок, але покається, буде просити вибачення. Постарайтеся зрозуміти його мотиви і прийміть вірне рішення.

Сонник Міллера: підступи недругів

До чого сниться, як хтось поставив вам подряпини? Сновидіння попереджає про обережність: вороги можуть щось проти вас затівати.

Недруги, настирливі знайомі

Наснилося, ніби вас подряпала кішка? Сновидіння вказує: недруги придивляються до вашого бізнесу, куди ви вклали багато сил. Вони зроблять багато, щоб відібрати його.

Подряпини на тілі уві сні попереджають, по сонником: незабаром серйозно посваритеся з кимось. Ця сварка виявиться досить болючою.

До чого сняться кривава рана на тілі? Наяву відчуєте роздратування, невдоволення, викликані знайомим, який стане набридати постійної балаканиною.

Де вони були?

Тлумачення сну враховує, де ви їх бачили. Отже, уві сні подряпини з’явилися на:

 • Тілі — остерігайтеся наклепу;
 • Особі — зіткнетеся з несправедливістю;
 • Лобі — сильно посварилися з кимось;
 • Ногах — проявіть цілеспрямованість;
 • Руках — перешкоди на шляху до задуманого.
 • Іноді приснилися подряпини на ногах свідчать, по сонником, про зайве завзятті досягти бажаного. Сплячий забуває про обережність, тому може потрапити в неприємну ситуацію.

  Бійтеся підступності ворогів і сварок

  Бачити подряпини на обличчі уві сні також означає: незабаром належить неприємна сварка, наслідки якої будуть непередбачуваними.

  Приснилися криваві позначки на обличчі вказують, згідно сонником: конкуренти по бізнесу можуть застосувати нечесні прийоми, зіпсувати вашу репутацію. Потрібно буде докласти максимум зусиль для відновлення іміджу і чесного імені. Слід поводитися обачно, ігноруючи провокації.

  Ризик потрапити в аварію, нерозуміння з партнером

  До чого сняться подряпини на своїй машині? Це застереження поводитися обережно за кермом, оскільки є ризик аварійної ситуації.

  Уві сні побачили подряпини на обручці? Сонник пояснює: в відносинах з другою половинкою з’явиться якась вада — нерозуміння, сварки. Слід з’ясовувати спірні питання, не допускаючи погіршення ситуації.

  Сонник подряпини, до чого сниться подряпини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: