Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пагорб, до чого сниться пагорб уві сні

Пояснення того,, до чого сниться пагорб, мало різняться, але залежать вони від того, який саме сонник розшифровував даний образ. Для точного визначення, слід пригадати, як виглядав уві сні горбок, і чим ви на ньому займалися.

Сонник Міллера

Найчастіше, пагорб уві сні, за версією даного тлумача, прогнозує труднощі на шляху до втілення в життя власних ідей. Однак в залежності від того, що саме ви робили на цьому пагорбі, або що там розташовувалося, залежить і тлумачення сну. Отже, вам приснилося, що на пагорбі ви влаштували:

 • Пікнік — виникнуть труднощі в спілкуванні з людьми;
 • Оглядовий екскурсію — вам важко буде зрозуміти, що від вас хочуть;
 • Змагання на швидкість — не варто поспішати — наробите дурниць;
 • Перевалочну базу — вам варто зробити паузу і обдумати подальші дії.
 • Зелений пагорб як символ відкриттів

  Підійматися уві сні на зелений пагорб, на думку сонника міс Хассе — символ того, що вас чекають дивовижні відкриття. Причому трапляться вони абсолютно несподівано, як для вас, так і для всіх інших.

  Зверніть увагу, якщо вам було складно підніматися на зелений горбок, то це означає, що ви будете швидше збентежені подіями, а ось легкий підйом обіцяє радість і захват від того, що відбувається.

  Будинок на сопці, покритої густою рослинністю, на яку ви піднімаєтеся уві сні, означає, що ви стоїте на порозі великого відкриття, стверджує сонник Нострадамуса.

  Йти по зеленіючих схилу пагорба, насолоджуючись красивими видами, і спостерігаючи, як блищить на сонці вода в річці — знак успіху в спонтанно розгорнутих кампаніях.

  Кам’янисті височини — знак подолання труднощів

  До чого сниться будинок на схилі гори або горбистій місцевості підкаже сонник пастора Лоффа: скільки ви себе пам’ятаєте, ви боріться з труднощами. Ви дуже втомилися від такого стану речей, вам хочеться відпочинку і спокою, яких ви давно не відчували.

  Стояти на вершині пагорба уві сні — ознака подолання перешкод, стверджує сонник Лонго. А якщо вам наснилися снігові шапки на гірських схилах, то слід бути готовим до того, що ваші дії, спрямовані на подолання перешкод, можуть негативно позначитися на взаєминах з оточуючими.

  А якщо наснилося, що ви змушені стояти на пагорбі біля самого краю глибокої ущелини, то остерігся «у відкриту» протистояти своїм конкурентам.

  Могильний горбок, або Не соромтеся промахів

  До чого сниться сюжет, в якому ви стоїте на могилі у кого-то, розповість сонник Цвєткова. Пригадайте, чи був вам знаком «господар» могили.

  Так, перебувати уві сні біля могильного горбка знайомого вам людини — знак того, що вам соромно зізнаватися у власній некомпетентності. А якщо ви бачите поховання незнайомця, то це говорить про те, що вам чуже почуття сорому і каяття.

  Земляний вал: Від прикрощі до новознайденої надії

  Бачити уві сні, як ви піднімаєтеся на земляний пагорб — сигнал про те, що вам не варто поширюватися про свої наміри. Особливо, якщо вам приснилося, що вам дуже складно підніматися на вершину пагорба.

  А ось уточнюючи,, до чого сниться сюжет, в якому ви спускаєтеся з земляного насипу, згадайте такий момент: уві сні ви були змушені спускатися в темряві — вас чекають невдачі і промахи через те, що ви не до кінця розумієте, як себе вести в конкретній ситуації.

  А ось спуск при світлі дня говорить про те, що ви не постраждаєте від того, що повернетеся до витоків своїх проектів — у вас буде шанс почати все заново, але вже проаналізувавши свої дії і виправивши помилки.

  Пісочні бархани — сигнал про хиткість і ілюзорності надій

  Наснилося, що ви дертися по схилу піщаного пагорба? До чого сниться подібне бачення, знає Італійський сонник: ви будуєте плани, виходячи з власних умовиводів, не намагаючись навіть з’ясувати, чи правильні вони.

  Бачите уві сні, що ви сидите високо на дивовижному пагорбі з піску, верхівка якого в снігу? Таке бачення говорить про те, що у вас є шанс досягти бажаного, але він дуже малий. Проявіть кмітливість і ви зможете «зловити удачу за хвіст», запевняє сонник.

  Сонник пагорб, до чого сниться пагорб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: