Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пугач, до чого сниться пугач уві сні

Філін — як відомо, мудра птиця. Більшість сонників, трактуючи,, до чого сниться пугач, дають суперечливі тлумачення. Одні вважають, що побачити його уві сні — це попередження про небезпеку, що нависла над сновидцем, а ось інші вважають, що приснився «пернатий мудрець» пророкує зрілість думок сплячого і мудрість дій. Зрозуміти, як все ж слід трактувати дане сновидіння, допоможуть деталі сну!

Версія за сонником Міллера

Якщо ви бачите ушастую сову, то це означає, що ви будете предметом пліток. Почули глухий крик сови, не бачачи при цьому самого птаха? Прикрощі та нещастя підкрадаються до сновидцу. А ось якщо сниться мертва сова — то вам вдасться позбутися від проблем або уникнути невдач.

Коротко про головне

Вночі ви бачили яскраві барвисті сюжети, але раптове пробудження прогнало геть усі образи? Не журіться, думаючи, що немає можливості дізнатися, чого чекати вам від дня прийдешнього. Згадайте хоча б щось, і сонники дадуть коротке тлумачення того, що вам приснилося. Ось, наприклад, що означають сни про Філін:

 • Бачити його — попередження про те, що слід бути обережним.
 • Сидить на плечі — вам треба буде пройти ряд життєвих випробувань.
 • Світле оперення — неприємності обійдуть стороною.
 • Темні пір’я — до хвороби і негараздам.
 • Годувати Совенко — до перемоги над ворогами.
 • Пташка в будинку, як символ надзвичайних здібностей

  Цікаво дізнатися, до чого сниться, що ви бачите величезного ручного пугача, що сидить у вас на руці? Якщо ви погортаєте Східний сонник, то знайдете в ньому відповідь: сновидец, що бачить подібні сни, володіє даром надприродним і здатний передбачити подальші події життя, як своєї, так і чужої. Відштовхуючись від цього передбачення, можна порекомендувати людині, якій приснився величезний ручної пугач, приділити увагу вивченню і розкриттю своїх прихованих талантів і здібностей. Однак будьте обережні, окультизм — це не дитячі фокуси, пам’ятайте це.

  Совиних полювання, або Будьте обережні…

  Як зрозуміти, до чого приснився великий полює пугач? Та дуже просто! Весняний сонник, пояснюючи дане сновидіння, рекомендує врахувати наступне: велика крилата мисливиця летіла за гризунами — ви станете співучасником якогось неприємного дійства. А якщо метою були ви самі — бережіть себе від нападок і пліток.

  Сниться, що в полюванні бере участь багато пугачів? Подібний сон віщує зустріч віч-на-віч зі зловмисником. Бачити багато дрібних гризунів, що рятуються від крилатих хижаків — знак того, що не варто нікого запрошувати до себе в гості якийсь час.

  А ось якщо ви бачите багато пугачів, убитих браконьєрами, то поставтеся дуже уважно до подібного сюжету. Це попередження про небезпеку, підказує сонник міс Хассе.

  Спіймати пернатого — знак удачі

  Тлумачення сну, в якому ви зловили і годуєте білого пугача, означає перемогу над конкурентами і ворогами. В цілому годувати білого пугача — це хороший знак, не залежно від того, де ви це робите в дикій природі або у себе вдома.

  А якщо уві сні ви зловили вухатого пернатого, а він заговорив з вами, то постарайтеся запам’ятати, що він сказав вам, це може бути якась підказка. Сновидіння такого роду, особливо якщо ви спілкувалися з білими совами, можуть бути віщими, трактує сонник пастора Лоффа.

  Сонник пугач, до чого сниться пугач уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: