Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник порожні пляшки, до чого сниться порожні пляшки уві сні

До чого сняться порожні пляшки? Можливо, до ранкового похмілля після гучної вечірки. Однак сонник має на рахунок побаченого уві сні інша думка. Розібратися в символіці нічного бачення допоможуть додаткові деталі.

Пустота і шкідливі звички

Основне тлумачення сну це внутрішній стан сплячого. Мабуть, в його душі міцно оселилася порожнеча, самотність і тривога. Бачити уві сні ємності з красивими етикетками — ваші близькі дуже переживають за вас і хочуть допомогти.

Якщо приснилося, що вам довелося збирати брудний посуд, то сонник тлумачить це як алкоголізм, хибне поведінку та інші шкідливі звички. До чого це сниться зрозуміти не складно.

Протилежність

Бачити повні пляшки — до приємного проведення часу, порожні — до туги, злиднях і смутку. Сонник також попереджає, побачити уві сні порожню склотару — до подолання перешкод наяву. Однак, щоб досягти успіху, вам доведеться використовувати всі життєві резерви.

Сексуальний підтекст

Взагалі, якщо наснилося багато порожніх пляшок, то сонник розшифровує це як знак активного сексуального життя. Збирати їх уві сні — до нерозбірливості у зв’язках і безпечність у відносинах. Якщо ви змушуєте збирати брудний посуд свою половину, то в душі ненавидите її.

Незвичайна символіка

До чого ще сняться порожні пляшки? Прибирати їх з великого столу — до гостей і застілля. Яскраві етикетки на виробах обіцяють небезпечні пригоди, а їх незвичайна форма трактується як пропозиція, яке викличе здивування.

Якщо довелося прибирати пляшки з-під дорогих напоїв, то попереду вас чекають непрості часи, складності з фінансами і навіть бідність. А ось тара з-під пива символізує розчарування в своїй половині.

Чоловік сон

Взагалі, сновидіння, в яких фігурують пляшки, вважаються переважно чоловічими. Жінки бачать такі сни вкрай рідко.

До чого ж вони сняться чоловікам? Порожня ємність з-під пива пророкують одруження на скромній і бідній дівчині, приснився винний посудину — на багатій. Якщо в тарі раніше був сироп, то дружина буде веселою, оцет — нудна і надмірно правильна.

Відкорковувати повні пляшки з різними напоями до благополуччя і радості, а ось здавати їх порожні — до завершення хорошого періоду в житті.

Попередження

Іноді подібне бачення може переслідувати сновидіння по цілком природних причин. Наприклад, на зневоднення організму і спрагу після рясного узливання, вказують порожні пляшки з-під пива або мінералки.

Якщо ж особливої ​​причини для підвищеної спраги немає, то сонник рекомендує звернутися за консультацією і перевірити стан нирок, серця, селезінки та легенів. Приблизно таке ж тлумачення має сновидіння, в якому сновидец випадково розбив пляшку.

Життєві обставини

Сонник наділяє порожні пляшки великим символізмом. І часто, щоб зрозуміти, до чого вони сняться, доводиться проводити ретельний самоаналіз. Якщо життя ваша нудна і постійно не вистачає грошей, то не дивно, що наснилося, ніби ви підбираєте тару, щоб потім її здавати.

В принципі, такі моменти бувають в житті кожного, тому не варто особливо засмучуватися. А ось деякі тлумачення сонника змушують проявити пильність. Наприклад, вважається, що розбити уві сні пляшку — до краху власних ілюзій і душевних переживань.

Сонник порожні пляшки, до чого сниться порожні пляшки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: