Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подарували золоте кільце, до чого сниться подарували золоте кільце уві сні

Бачити, що уві сні вам подарували золоте кільце — добре. До чого це сниться? Сонник вважає, що вам уготовано щастя в особистому житті, успіхи в бізнесі і ще багато всього хорошого.

Слухайте Міллера!

Містер Міллер у своєму сонник стверджує, що дівчина, яка отримала в подарунок колечко може забути про заворушення щодо свого судженого. Уві сні це символічне обіцянку вічного кохання і трепетної турботи.

Увага — магічна атака!

Наснилося, що подарували золоте кільце? Хтось бажає вступити в ближчі і довгі стосунки з вами, тобто одружитися.

Сонник впевнений, що такий цінний і значущий подарунок піднесений з нагоди дня народження означає, що вам несказанно пощастить.

Якщо ж подарунок не викликав уві сні позитивних емоцій, то ймовірно доведеться розплачуватися за свої помилки. Іноді кільце, піднесене незнайомцем, може попереджати про псування або привороті.

Хто подарував?

До чого ще сниться подібне сновидіння? Тлумачення сну залежить від того, хто саме зробив такий щедрий презент.

Так отримати колечко від коханого — до взаємної любові, великого щастя і благополуччя. Сонник вважає бачення символом матеріального зростання і успішності.

Отримати золоту прикрасу уві сні від жінки — до приємного або перспективному знайомству, розташуванню начальства і колег.

Якщо приснилося, що річ подарувала молода дівчина, то готуйтеся до зради коханого. Якщо сюрприз дарував знайома людина, то трапляться зміни на краще.

Буде допомога!

До чого сниться, що кільце надягає на пальчик коханий хлопець? Сонник гарантує, що він неодмінно виконає свої зобов’язання.

Наснилося, що прикраса презентував незнайомий хлопець? вирішити обридлу проблему допоможе несподівана допомога з боку.

Гарний вибір!

Бачити, як уві сні чоловік подарував золоту обручку — ще краще. Можете не сумніватися в його вірності, він ваш надійний і люблячий супутник до кінця життя.

Сталося з гордістю носити прикрасу, яке прідаріл чоловік? На думку сонника це означає, що скоро ваші відносини стануть ще міцнішими і доверительнее.

Пристрасть або сльози?

При розшифровці образу сонник радить врахувати вид і якість виробу. До чого сниться, наприклад, що подарували золоте кільце з каменем?

Для самотньої панянки це вірний знак пропозиції про заміжжя. Бачити уві сні виріб з коштовним каменем на своїй руці — до знайомства з вкрай цікавим чоловіком.

 • Гладке — до весілля.
 • З великим каменем — до грандіозної новини, почину.
 • З дрібними — до сліз.
 • З рубіном — до пристрасті.
 • З діамантом — до високооплачуваному праці.
 • З перлами — до надії.
 • Старовинне — символ кармічного зв’язку з обранцем.
 • Народиться син!

  Наснилося, що ви прийняли в дар печатку? Народите довгоочікуваного спадкоємця або знайдете наступника, розумного учня.

  Якщо ж вам подарували золоте кільце, яке виявилося підробкою, то потрапите в незвичайну ситуацію і не зможете оцінити її адекватно. Уві сні це також знак зради тих, яких ви вважали друзями.

  Стримаєте обіцянку!

  До чого сниться, що подароване колечко заподіює масу незручностей при носінні? Сонник підозрює, що ви не бажаєте або не можете в повній мірі виконати дані раніше зобов’язання.

  Якщо подароване виріб буквально врізається в палець, то незабаром дізнаєтеся про серйозну хворобу знайомого або родича.

  Сонник подарували золоте кільце, до чого сниться подарували золоте кільце уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: