Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник під водою, до чого сниться під водою уві сні

Опинитися уві сні під водою не завжди буває приємно. Особливо якщо ви відчуваєте брак повітря. Сонник різнобічний в поясненні даного сновидіння. До чого сняться такі пригоди описано нижче в даній статті.

Пророцтва Д. Лоффа

Плавали під водою уві сні? Ви навернякаможете жити абсолютно в будь-якому місці світу, де тільки побажаєте. Якщо в сновидінні було важко дихати, остерігайтеся виникнення в реальному житті будь-якої небезпеки.

Сонник Лоффа впевнений, що плисти під водою в нічних мріях і відчувати від цього радість — до здійснення бажань. В глибині душі вас захоплює і притягує океан. Ніколи не бачили його «вживу»? Тоді не відкладайте поїздку і вирушайте на узбережжі!

Також бачити уві сні себе займаються підводним плаванням — до відчуття бажання зменшити життєвий темп. Цілком можливо, за останні місяці ви вирішили безліч проблем і зараз, як ніколи потребуєте спокої і досить тривалому відпочинку.

Пірнати в сновидінні — до прояву глибоких почуттів. Необов’язково об’єктом цих почуттів стане представник протилежної статі. Це може бути і дитина, і родич, і товариш.

Сучасний сонник

Наснилося вода є відображенням емоційного стану людини. Плавати в спокійній і чистій воді означає, що в реальності належить дуже спокійний період. Не буде ніяких емоційних потрясінь і сплесків. Життя буде йти своєю чергою.

Плисти уві сні в вируючих брудних водах — до виникнення загрози, здатної похитнути наявне зараз благополуччя.

Якщо сниться, що перебуваєте під водою, значить, в реальності зможете подолати якусь перешкоду. Сучасний сонник попереджає — за своє щастя доведеться поборотися.

Бачити себе в сні під водної товщею і дивитися звідти на людей, значить, наяву шукати підтримки у своїх родичів і знайомих. Задихатися під час підводного плавання — до паніки і страху, які виникнуть через нестандартну для вас ситуації.

Універсальний тлумач

Наснилося, що ніщо не заступає водною гладдю — це до небезпеки. Також ви відчуваєте потребу в глибокому аналізі скоєних раніше вчинків. Відчувати, що не можете дихати під водою? Універсальний сонник вважає, що вам складно знаходити спільну мову з оточуючими людьми. Слід стати більш відкритим.

Якщо сниться підводне плавання, ймовірно, в житті відбудуться значні події. Вони допоможуть на краще змінити існуючий стан і убезпечать від великих бід. Якщо приснилося, що можете легко плавати і дихати, то у вас загострена інтуїція. Прислухайтеся до неї частіше.

Різні пояснення

Бути уві сні рятувальником — до участі в новій справі. Ваше безстрашність і гострий розум допоможуть багато чого досягти. Наснилося, що пливли під водою і бачили на дні камені — до труднощів, які виникнуть на шляху до мети.

Сонник Мандрівника вважає, що ходити по місту, розташованому під водою, означає, що вас приваблюють нові країни і відкриття, але ви ніяк не можете зважитися на поїздку.

Якщо сниться, що під водної товщею знаходиться церква, подумайте про те, чи правильно надходили останнім часом. Можливо, прийшов час «збирати каміння». Якщо уві сні на місці церкви був ваш будинок, сімейне життя буде дуже щасливою. Сонник Езопа переконаний, її не турбувати побутові негаразди.

Якщо приснилося, що опинилися під водою, а там по дорозі їхала машина, готуйтеся відправитися в нетривалу відрядження. Якщо уві сні зверху ковзав по хвилях корабель, очікуються серйозні зміни.

Чи відчуваєте, що вільно дихаєте під водою — станете щасливим. Якщо сниться, що дихання утруднене — доведеться подолати низку негараздів.

Сонник Гришиной попереджає, що примарилося змія — знак, що поруч знаходиться ворог.

Сонник під водою, до чого сниться під водою уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: