Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подарували букет квітів, до чого сниться подарували букет квітів уві сні

Це чудове ознаку, запевняють сонники, якщо уві сні вам подарували букет квітів. Правда, тлумачачи,, до чого сниться «квіткове підношення», все ж не зайвим буде уточнити, які саме квіти вам піднесли і як виглядав букетик в цілому.

Сонник Міллера

Густав Міллер, надаючи трактування того,, до чого сниться букет квітів, подарований вам юнаків, пропонує цікаве тлумачення сну: якщо він радував свіжістю і ароматом, то незабаром у вас з’явиться новий залицяльник, а ось, зів’ялі жовтець обіцяють неприємності і печаль через них.

Наснилося, що ви відправляєте в сміття всохлі квіточки, які вам підніс один з поклонників? Це сновидіння говорить про те, що незабаром вам вдасться позбутися від докучливих залицянь наполегливого залицяльника, що не дає вам спокою вже довгий час.

Чоловік подарунок, або Полюбіть себе!

Наснилося, що чоловік подарував вам букет квітів? Пригадайте, чи були ви з ним знайомі уві сні чи ні, радить сонник Лонго. Так, наприклад, якщо приснився букетний презент вам підніс знайомий чоловік, то придивіться до нього в реальності, можливо, він живить до вас ніжні почуття.

А ось, отримати квітковий подарунок від незнайомця — символ підвищеної уваги з боку протилежної статі. Бачите, що незнайомий чоловік уві сні віддав вам букет, призначений його нареченій, що не з’явилася на побачення? Це символізує ваше невір’я в власну привабливість.

Польові букетики, як символ щирості почуттів

До чого сниться мрія, в якій ви з коханим хлопцем збираєте польові квіточки, складаючи з них букети? За версією сонника Медеї, це означає, що ваші відносини здатні пережити багато.

Хлопець уві сні сплів вам вінок з польового різнотрав’я? Це дуже радісний вісник, який означає, що коханий готовий до серйозного кроку, радує сонник пастора Лоффа.

Улюблений подарував букетик квітів, зібраних в поле на світанку, і ви бачите, що на них ще не висохла роса? Ви станете не тільки подружжям, а й діловими партнерами, причому, цілком успішними, радує тлумач.

Офіційна композиція — ознака успіху

Бачити уві сні, що ви є учасником офіційного заходу, в кінці якого вам подарували букет квітів — сигнал про те, що якщо ви забажаєте якусь справу, воно обов’язково вдасться, віщує сонник міс Хассе.

Правда, якщо вам приснилося, що подаровані квіти прив’янули або обсипалися, то перш ніж щось починати, продумайте всі дрібниці і деталі — це дасть вам впевненості в тому, що ви не розгубитеся, зіткнувшись з труднощами, і зумієте прийняти вірне рішення для реабілітації власного бізнесу.

Що переважало

Дуже важливою деталлю в трактуванні того,, до чого сниться величезний букет, є «основна букетний складова». Пригадайте, які саме квіти становили композицію уві сні, і, звірившись з сонниками, уточніть, що обіцяє кожен з них. Отже:

 • Червоні троянди — до пристрасного томління і сильним емоціям;
 • Жовті гладіолуси — символ невиправданої смутку;
 • Ромашки — уособлюють ніжність і взаєморозуміння;
 • Гвоздики — до вірного друга або надійному покровителю;
 • Бузок — до нового захоплення;
 • Тюльпани — до несподіваного прибутку.
 • Сонник подарували букет квітів, до чого сниться подарували букет квітів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: